8 способів допомогти чоловіку збагнути, що йому з тобою пощастило!
Життєві поради

8 способів допомогти чоловіку збагнути, що йому з тобою пощастило!

Іноді ми так звикаємо і розслабляємося у стосунках, що приймаємо свою другу половинку як належне. Якщо ти відчуваєш, що твій чоловік перестав цінувати тебе, ось як нагадати йому, що взагалі-то йому пощастило, що ти з ним.

1. Проявляй доброту.

Ми часто зриваємо свій поганий настрій на своєму партнерові. Постарайся так не робити. Навіть якщо ти не в дусі, контролюй емоції, які викликав не він.

2. Дякуй йому.

Навіть за банальні речі: за те, що він розвісив білизну, помив посуд, виніс сміття. Відзначай його стиль, його допомогу, його досягнення і якості – озвучуй компліменти і подяку, і він почне цінувати тебе у відповідь.

3. Стався по-доброму до його близьких.

Коли чоловік бачить, що ти намагаєшся жити із його близькими, думаєш про них і приділяєш їм увагу, він це помічає. Організовуй спільні вечері, телефонуй його батькам, щоб розповісти якісь новини і дізнатися, як у них справи.

4. Будь поруч у скрутні моменти.

Може не фізично, якщо він хоче побути один. Але скажи, що ти поруч і готова підтримати його.

5. Не мовчи, якщо тобі не подобається його поведінка.

Знай собі ціну і говори, що тебе не влаштовує. Якщо він гідний чоловік, то буде поважати тебе більше за те, що ти можеш постояти за себе.

6. Дай йому особистий простір.

Якщо ти постійно поруч, він може перестати тебе цінувати. Тому давай йому простір. Коли ви не разом, не пиши і не дзвони. Дай йому скучити.

7. Проявляй почуття.

Показуй, що ти любиш його, не кажучи про це. Чоловікові важливо відчувати себе коханим і бажаним.

8. Будь його головною підтримкою.

Коли він запитує твою думку, відповідай чесно. Говори, якщо вважаєш, що він помиляється, пропонуй допомогу. Але завжди підтримуй його в його цілях і мріях.

За матеріалами