10 способів допомогти чоловікові в тебе закохатися
Життєві поради

10 способів допомогти чоловікові в тебе закохатися

Кілька інгредієнтів любовної формули для нього:

1. Застав його пишатися собою.

Говори, що ти його цінуєш: чоловіки хочуть, щоб ними захоплювалися, вони хочуть відчувати, що можуть дати жінці те, що їй потрібно. Балуй його его, говори про свої почуття. Чоловік любить жінку, яка допомагає йому любити себе.

2. Люби його безумовно.

Причина, чому чоловіки здаються такими суворими і байдужими, в тому, що вони бояться осуду і неприйняття. Вони роблять вигляд, що впевнені в собі, що їм ніхто не потрібен. Але правда в тому, що жінка потрібна їм більше, ніж вони хочуть зізнаватися. І щоб закохатися, їм потрібно знати, що ти завжди будеш його любити і приймати таким, який він є.

3. Дозволь йому показати свої слабкості.

Іноді і йому потрібно поплакати. Ти повинна бути йому підтримкою і дозволити показати тобі, що насправді у нього в серці.

4. Підтримуй його.

Ти повинна бути його головною фанаткою, підтримувати і підбадьорювати його. Чоловік хоче собі жінку, з якою він відчуває себе не тільки краще, але і заради якої хоче ставати ще кращим. Створюй навколо нього позитив, показуй можливості цьому житті.

5. Будь впевненою.

Чоловікам подобаються впевнені в собі дівчата, які знають, чого хочуть. Ти повинна бути щасливою і впевненою, щоб бути такою і в стосунках.

6. Він хоче знати, що є для тебе пріоритетом.

Він хоче відчувати себе особливим, бачити, що ти для нього стараєшся.

7. Зберігай загадку.

Чоловік закохується в жінку, яка продовжує частково залишатися для нього загадкою. Застав його повірити, що він повинен бути вдячний долі, що ти з ним.

8. Будь кращою версією себе.

Чоловіки люблять, коли їм заздрять. Так що будь дівчиною, яку хочуть всі його друзі. Якщо ти будеш грубою, не пускати його на зустрічі з друзями, ти не сподобаєшся ні їм, ні своєму чоловікові. Всі повинні хотіти бути з тобою, а не без тебе.

9. Порозумійся з його мамою.

Які б у нього не були стосунки з мамою, йому завжди важлива її думка. І якщо вона не дуже хороша людина, просто залишайся ввічливою і нейтральною. Не примушуй його вибирати.

10. Будь самодостатньою, але не занадто.

Чоловік хоче, щоб жінка могла прожити і без нього, але в той же час і не могла. Коли він відчуває, що ти занадто нав’язлива, він віддаляється. Коли він відчуває, що ти занадто незалежна, він теж віддаляється. Ідеальний баланс – посередині.

За матеріалами