П’ять знаків Зодіаку, яким зірки обіцяють багатого і щедрого чоловіка
Цікаво знати

П’ять знаків Зодіаку, яким зірки обіцяють багатого і щедрого чоловіка

Любов – не єдина основа міцного шлюбу. Матеріальна складова, тобто багатство, також має значення. Деяким представницям прекрасної статі доля частіше, ніж іншим, підносить щедрий подарунок у вигляді багатого чоловіка. Ось які знаки Зодіаку відносяться до категорії таких щасливиць.

Овен

Жінки-Овни отримують все і відразу: заможного і одночасно люблячого чоловіка. Обранці оточують їх увагою, ласкою, турботою і не обмежують у фінансовому плані. Так що представницям вогненної стихії можна тільки позаздрити.

Близнюки

У цих дівчат є унікальна здатність опинятися в потрібний час в потрібному місці. Багатого обранця вони можуть зустріти навіть у найвіддаленішому населеному пункті, де немає ніяких передумов для того, щоб знайти мільйонера. Як правило, чоловіки Близнючок здійснюють всі їхні мрії. Захотіла стати співачкою? Будь ласка, ось гроші!

Водолій

Чоловіки цих жінок не тільки забезпечені, але ще і дуже вірні. Парадокс: волелюбна жінка-Водолій приваблює чоловіків-однолюбів. В особистому житті її можна назвати мегавезучою.

Терези

А ось жінка-Терези має всі шанси отримати не просто забезпеченого чоловіка, а багатого спадкоємця аристократичного походження. Тим самим вона автоматично потрапляє у вищий світ, набуває нового статусу. До речі, в такому суспільстві жінка-Терези може в повній мірі розкрити свої аристократичні манери, вразити оточуючих дивним почуттям смаку і стилю. Це та жінка, з якою чоловікові ніколи не соромно вийти у світ.

Риби

Тендітні, ніжні, зворушливі, лагідні і беззахисні – таке враження справляють жінки, чий зодіак відносяться до знаку Риби. Як не дивно, але їм не складає ніяких труднощів заманити в свої мережі ну дуже забезпечених чоловіків, які будуть їх пестити, плекати, носити на руках. Риби ж в шлюбі перетворюються в примхливих і випещених принцес, примхи яких виконуються на першу вимогу.

За матеріалами