6 знаків Зодіаку, яким найскладніше відкрити своє серце
Цікаво знати

6 знаків Зодіаку, яким найскладніше відкрити своє серце

Показати свою вразливість? Ні, це точно не про них.

Діва

Ви не боїтеся відкриватися – просто хочете продемонструвати кращу версію самих себе. При цьому не зовсім розумієте, що це таке «бути відкритим». Всі ваші контакти з оточуючими бувають дуже усвідомленими. Ви легко з’являєтеся і зникаєте в життях інших людей, але чи відкриваєтеся ви при спілкуванні з ними по-справжньому?

Ви так стурбовані тим, що люди побачать ваші недоліки і засудять за них, що воліли б «тримати вікна свого будинку закритими». Ви навіть не подумаєте про те, щоб відкрити своє серце, поки люди поруч з вами своїми вчинками не доведуть, що гідні цього.

Скорпіон

Ви чесно хотіли б дозволити собі бути уразливим і відкритим, але сама думка про це змушує вас нервувати. Вам добре відомо, що таке пристрасть, і ви володієте яскравим темпераментом, але до оточуючих ставитеся досить скептично.

Можливо, вашу довіру вже було зруйновано в минулому або, може, вам доводилося спостерігати, як зраджували близьких вам людей. Тому ви розумієте, на що можуть бути здатні люди, якщо показати їм вразливі місця. Ви просто не можете собі уявити, що будете довіряти комусь, поки він не доведе, що ніколи не зрадить вас – але пройти таку перевірку по-справжньому ще не вдавалося жодній людині.

Водолій

Ви боїтеся бути відкритим – ви дійсно не бачите в цьому сенсу. Ви розглядаєте світ як щось незбагненне і безмежне. Часто занурюєтеся в думки про події, що відбуваються навколо вас, про різні глобальних ідеї і теорії.

Ви схильні напускати туману навколо своєї особистості і не заперечуєте, що вам дійсно подобається змушувати оточуючих гадати, що ж ви являєте собою насправді. Ви здатні відкритися перед іншою людиною до того рівня, щоб стати уразливим, але це, скоріше, виняток, ніж правило.

Козеріг

Ви є досить «колючою» людиною, і в стосунках з іншими людьми вважаєте за краще демонструвати відстороненість. Однак ви не позбавлені слабкостей, про які можете розповісти людям, поруч з якими ви відчуваєте себе комфортно і безпечно. Але в цілому ви відкриваєте з великою нерішучістю через невпевненість в собі і розуміння того, що попереду ще довгий шлях до успіху.

Ви відчуваєте, що якщо дозволите собі бути уразливим, то змушені будете відволіктися від своїх цілей і будете виглядати перед іншими слабаком. Ви відмовляєтеся жертвувати своєю гордістю заради емоційного вираження самого себе, і це змушує вас закриватися частіше, ніж вам хотілося б.

Телець

Ви дуже турботливий, грунтовний знак зодіаку, тому вміння відкриватися не є для вас проблемою, але це повинно відбуватися тільки на ваших умовах. Зазвичай при знайомстві ви відразу розумієте, чи можна довіряти людині чи ні. Але, незважаючи на це, ви все одно даєте їй час, щоб вона змогла довести те, що гідна цього.

Ви дійсно цінуєте людей, яких впускаєте в своє життя, але гра в відкритість з ними завжди йде тільки за вашими правилами. Ви можете бути з оточуючими уразливими і відкритими – головне, щоб ініціативи виходила від вас. Якщо хтось намагатиметься підштовхнути вас до цього або спробує змусити це зробити, ви моментально і наглухо закриєте перед цією людиною своє серце.

Близнюки

Ви є товариською і говіркою людиною, тому навколишні часто вважають вас дуже відкритим. Насправді ви не часто відкриваєте потаємні частини своєї особистості перед іншими. З більшістю людей ви спілкуєтеся на поверхневому рівні. З легкістю підтримуєте всі ці зв’язки, але при цьому і не думаєте відкриватися по-справжньому.

Проте, досягнувши точки, коли вам вже не залишається нічого іншого, окрім як відкритися – ви відразу ж тікаєте. Вам неймовірно складно обговорювати з іншими ті потаємні речі, які ви носите в собі. Вам простіше знайти іншу людину або опинитися в тій ситуації, яка не зажадає від вас уразливості.

За матеріалами