Як завоювати чоловіка: поради для підкорення сердець всіх 12 знаків Зодіаку
Цікаво знати

Як завоювати чоловіка: поради для підкорення сердець всіх 12 знаків Зодіаку

Міжособистісні стосунки – складна психологічна проблема. Дослідженням у цій сфері присвячена не одна книга. Як завоювати чоловіка? Астрологи рекомендують перш за все дивитися на його дату народження.

Як жінці завоювати чоловіка: стихія вогню

Ці хлопці відрізняються просто неймовірним запасом життєвих сил. Для них по плечу будь-які цілі і завдання. Тому такий кавалер – бажання будь-якої жінки. У категорію потрапили:

• леви;
• овен;
• стрілець.

У кожному разі діяти треба суто індивідуально. Про всі елементи переліку розповімо докладніше.

Леви

Є лідерами за своєю природою, при цьому звикли блищати і ловити на собі захоплені погляди. Приборкати Лева може кожна. Для цього необхідно просто показати хлопцеві його значимість і обожнювати його.

Овни

Тут як не можна краще підійде метод ігнорування. На перших етапах вести себе з овном потрібно бути максимально холодною і відстороненою. Він не потерпить такого ставлення і спробує домогтися прихильності жінки.

Стрільці

Ніякого тиску бути не повинно. Якщо Стрілець відчує утиск своєї волі, то він просто піде без будь-яких роздумів. Потрібно стати для нього перш за все незамінним другом.

Як жінці завоювати чоловіка: стихія землі

Тут все теж досить примітивно. Ці люди цінують перш за все матеріальну складову життя. Ні, романтика їм не чужа, але про хліб насущний вони не забувають ніколи. Тут включають:

• Тельців;
• Козерогів;
• Дів.

Тельці

Як завоювати чоловіка-Тельця? Ці хлопці тяжіють до простих земних радощів. Тому спочатку жінці потрібно розкрити перед ним свої кулінарні таланти. Потім діяти стане гранично просто.

Козероги

Ці люди просто схиблені на кар’єрних досягненнях або власному бізнесі. Жінка повинна показати, що вона неймовірно сильно цінує його роботу. Інших варіантів в представленому випадку не існує.

Діви

Дуже непроста ситуація. Чоловіки цього знаку відрізняються перфекціонізмом. Для них характерні неймовірна точність і педантичність. Саме цього вони чекають і від жінок. Загалом, про запізнення на побачення варто забути.

Як жінці завоювати чоловіка: стихія води

Водні знаки Зодіаку відрізняються розвиненою інтуїцією. Вони відчувають людину дуже добре. Тому від удаваного лукавства варто відмовитися в принципі. Тут виділяють:

• Скорпіонів;
• Риб;
• Раків.

Скорпіони

Як завоювати чоловіка-Скорпіона? Потрібно показати перш за все його значимість для вас. При цьому жінка повинна одразу ж погодитися на другу роль у стосунках. Інших варіантів немає.

Риби

Звикли хандрити і сидіти у власному світі. Для підкорення їх серця дівчина повинна надати саме емоційну підтримку. Це представлені знаки Зодіаку цінують найбільше.

Раки

Затяті прихильники сімейних цінностей. При цьому довго придивляються до майбутньої супутниці життя. При найменших помилках з боку дами здатні обірвати всі зв’язки. Тут допоможе щирість і надійність.

Як жінці завоювати чоловіка: стихія повітря

Ця стихія відрізняється своєю безпосередністю. Для її представників чужі багато матеріальних благ. Ні, вони теж вміють і люблять заробляти, от тільки не зводять гроші в культ. Це:

• Водолії;
• Терези;
• Близнюки.

Водолії

Як завоювати чоловіка-Водолія? Тут жінці потрібно показати власний інтелект. Так, тільки так і ніяк інакше. В іншому випадку домогтися якого б то не було успіху буде неможливо.

Терези

На виручку в представленій ситуації прийде романтика. Тому чим її буде більше, тим краще. Тут не варто боятися перегнути палицю в принципі. Так що особливих проблем з цим знаком не виникне.

Близнюки

Обожнюють виявляти власний інтелект. Тому вони говорять вкрай багато і на різні теми. Жінка повинна вміти підтримати бесіду і уважно вислухати хлопця. Інших способів немає.

За матеріалами