Запам’ятай. Її більше немає поруч з тобою і не буде. Ти сам дозволив їй піти…
Мотивація

Запам’ятай. Її більше немає поруч з тобою і не буде. Ти сам дозволив їй піти…

Запам’ятай. Її більше немає поруч з тобою і не буде. Ти сам дозволив їй піти. У твоєму житті може більше ніколи не буде такої жінки.

Прийнявши рішення відпустити сильну жінку, дати свободу їй і дозволити жити так, як хоче вона, ти робиш їй краще. Незважаючи на ту любов, яку вона до тебе відчуває, вона точно знає, що її приватне життя набагато дорожче, ніж почуття до тебе. Все тому що вона сильна. Сильна жінка точно знає, що той період у твоєму житті, який подарувала тобі вона – точно найкращий і незабутній.

Якщо вона дійсно сильна, вона не шкодуватиме тебе – слабкого хлопчиська, який не зміг стати сильнішим, ніж вона. Вона не буде жаліти себе – жінку, яка не повинна жертвувати собою заради того, хто не витримав її напору.

Але вона все ж жінка. Їй будуть ставити підніжки, ламати ребра і розбивати серце, але вона буде жити далі. Вона буде зцілюватися, буде плакати з макіяжем і на високих підборах, але вона виплаче все, що з нею трапилося і піде далі. Впевнено, гордо, залишивши все те, що раніше могло її спалити далеко позаду. І вона правда піде, тому що ти її відпустив, ти дозволив сильній жінці піти…