Сильна жінка ніколи не буде бігати, принижуватися або благати – вона просто піде…
Мотивація

Сильна жінка ніколи не буде бігати, принижуватися або благати – вона просто піде…

Вона пережила складне розставання, після якого збирала себе по шматочках. Деякі навіть думали, що вона не впорається. Але щоразу, коли вставала, ставала розумнішою і сильнішою. Коли відчувала, що її світ може впасти, вона збирала всю свою силу і боролася сильніше, ніж раніше.

Вона безкорисливо віддає своє серце, бо не боїться любові.

Але вона сильна жінка, яка ніколи не буде бігати за чоловіком, змушувати його або благати про щось. Вона швидше піде.

Вона стала жінкою, яка може постояти за себе і не боїться висловити свою думку. Вона ніколи не просить любові або уваги. Якщо хтось приймає її як належне, вона просто йде.

Сильна жінка не витрачає свій час, сподіваючись, що хтось зміниться, вона не чекає дива. Їй є чим зайнятися, і вона не буде змушувати того, хто не хоче бути частиною її життя. Якщо хтось хоче піти з її життя, вона навіть притримає для нього двері і закриє їх.

Сильні жінки ні за ким не бігають, вони просто насолоджуються своїм життям і дозволяють чоловікові добиватися їх. І якщо чоловік доведе, що він вартий її уваги, вона дасть йому шанс.

Але йому потрібно довести. Тому що сильній жінці не достатньо просто декількох красивих слів. Минуле навчило її, що вчинки говорять голосніше слів.

Сильна жінка не буде витрачати ні хвилини свого часу на чоловіка, який не готовий докладати зусилля і домагатися її.

Сильна жінка знає, чого хоче і чого вона варта. Вона не боїться сказати про це чоловікові, вона сама вирішує, як хоче жити, сама створює своє щастя і захищає своє серце.

Її не бентежить те, що деякі чоловіки бояться сильних жінок. Тому що знає, що справжній чоловік не злякається її сили.

Завоювати серце сильної жінки – це виклик, який не злякає тільки впевненого чоловіка, який знає, чого хоче. Але якщо вона зрозуміє, що йому можна довіряти, то з такою ж силою буде любити його.

Сильна жінка або сильно любить, або іде, але не бігає за чоловіком, не примушує і не благає його бути з нею…