Сильна жінка знає головні ознаки, коли пора піти від чоловіка
Мотивація

Сильна жінка знає головні ознаки, коли пора піти від чоловіка

Ми часто читаємо про сильних жінок. Вони безстрашні і знають, чого варті. Вони знають, що можуть дати і ніколи не погодяться на менше, ніж заслуговують. В житті, роботі, стосунки – у них високі стандарти.

Сильна жінка визначає себе тільки за своїми якостями і не звертає увагу на інших людей. І в стосунках вона не терпить те, що не варто її часу і уваги. Тому готова піти, якщо відчує, що її стандартів не дотримуються.

Що ж може змусити її піти? Чого не потерпить сильна жінка, навіть якщо сильно любить?

1. Сильна жінка вимагає поваги, а інакше вона піде.

Вона не буде слухати неповажних слів в свою адресу. Чоловік повинен поважати її думку, бажання і цілі. Інакше вона не захоче проводити життя з тим, хто не розуміє її.

2. Сильна жінка піде, як тільки почує брехню або виправдання. Вона цього не терпить.

Вона звикла робити все, щоб отримати бажане, а не шукати відмовки. Ось чому вона не буде слухати виправдання, чому у чоловіка щось не вийшло. Не потрібно нити – потрібно діяти, пробувати ще.

Те ж стосується і брехні – це лише ще одна ознака неповаги.

3. Сильна жінка піде, коли відчує, що їй потрібно благати чоловіка про увагу.

Вона очікує, що він буде докладати зусиль у стосунках, вона не збирається за ним бігати. Якщо чоловік її ігнорує і не відповідає на повідомлення, у неї є справи кращі, ніж чекати або нав’язуватися. Вона сприйме це як знак, що пора піти.

Сильна жінка не дозволить грати з її почуттями.

4. Сильна жінка піде, якщо чоловік не підтримує її рішення.

Це не означає, що вона владна і хоче все вирішувати сама. Це означає, що вона поставила собі за мету, наприклад, в кар’єрі, і якщо чоловік проти цього, то вона кине його, але не мету. Це її життя і вона приймає в ньому рішення.

Вона знає собі ціну, знає, через що пройшла і на що здатна. Тому якщо чоловік не буде її в цьому підтримувати, то вона з ним попрощається.

За матеріалами