Коли з’являється моральне право завести коханця
Життєві поради

Коли з’являється моральне право завести коханця

Відповідальність за все, що відбувається у стосунках, ділиться між двома партнерами. І як би непросто це було визнати, навіть коли мова йде про зраду. Прийнято вважати, що той, хто зрадив, тут же повинен бути засуджений і розп’ятий. А ось зраджений ніякої відповідальності за те, що відбувається не несе, але…

Виявляється, є таке право – завести коханця. Це право настає в тому випадку, коли дружина перетворюється для чоловіка в меблі, в обслуговуючий персонал, в бабу для биття, в тяглову силу і т.д. – він просто зобов’язаний отримати відповідь у вигляді важких рогів, а розлучення для нього буде занадто простим покаранням.

Ані 30 років, в шлюбі вона 9 років і у неї є дівчинка семи років. Чоловікові 35, і він вже років зо три мало цікавиться нею як жінкою. І не тому, що зраджує на стороні, просто спочатку слабке лібідо пішло остаточно, а диван і пивко посилили цю справу. Каже, що раніше якось намагався і обдаровував її ніжностями хоч раз в тиждень, але ось уже рік взагалі перетворився на тюленя. А коли вона починає йому натякати або навіть приставати, може дійти до образ і посилань її в орган, звідки беруться діти.

І це все, зауважте, відбувається не в дрімучому селі, а в великому місті, де існують всякі психологи, сексологи та інтернет з усякою навчальною та стимулюючою фігньою.

Він працює якимось менеджером, особливо не перепрацьовувати, але по приходу додому плюхається на диван і нічого не робить. Тобто побут повністю на ній, а заробляє вона в два рази більше за нього.

Про розлучення вона якось заїкнулася, так він почав кричати, що вона, драна кішка, хоче тільки одного, і що настільки у неї все ненормально, що не може потерпіти ще трохи його життєвий спад. Але при цьому нічого не робить – пиво, чіпси, диван…

І ви знаєте, я погоджуся з Анею, таке право у неї є! Незадовільний сеkс взагалі дає право на розлучення, тим більше що партнер нічого змінювати не хоче. А в даному випадку можна спочатку коханця, а потім розлучення – щоб виросли у цього оленя гіллясті роги.

Автор: bagira_belaya

А ви погоджуєтесь думкою автора? Діліться в коментарях.