Чоловік має право не хотіти свою жінку, якщо вона така…
Гумор та позитив

Чоловік має право не хотіти свою жінку, якщо вона така…

Ніяк не можу зрозуміти – чому чоловік не має права хотіти і просити від своєї жінки – красивого тіла? Тобто право «бути такою, як хочу я» – у жінок є, а у чоловіків лише обов’язок – любити, що дають? Так чи що? Поясню на прикладі, чому це абсолютна нісенітниця.

Є у мене товариш, а у нього дружина. Йому 40, їй 27. П’ять років тому у них народилася чарівна здорова дитина. Через півроку після пологів я приїхала до них в гості і жахнулася. Замість молодої і стрункої дівчинки переді мною стояла задоволена баба під 90 кг вагою. Пологи, годування, гормони, дай їй час – приблизно такі розмови я тоді вела з другом. Він, вельми не дурний товариш, все розумів, до дружини ставився з ніжністю, але… не хотів її. Сеkс з сімейного життя зник, тоді ми думали – тимчасово.

Минуло, соромлюся вам сказати, п’ять років. Його дружина не просто не схудла, а розпливлася ще більше. За ці роки було перепробувано все – спроба разом ходити в зал, сертифікати на програму дієтолога, довгі розмови, відпустки з фітнес-програмою, здоровим харчуванням і spa-програмами. Гроші дозволяють все, що хочеться, аж, до пластичної хірургії і відмінних психотерапевтів і ендокринологів. Як ви здогадуєтеся, нічого не спрацювало. Вона продовжує жерти так, що я зі своїми епізодичними зривами «з’їла кілограм кексів» – нервово курила в сторонці. Вона не бачить в собі проблеми, їй добре, смачненько і комфортно. А він, звичайно ж, в її очах – сволота, тому, що…

Ніжність і подяка за народження дитини перетворилися у нього в відверту огиду і небажання навіть торкатися до дружини. Сеkсу з нею природно немає, та й сплять вони вже в різних ліжках. Так, він їй зраджує регулярно і систематично – він здоровий чоловік, у нього, знаєте, стоїть на красивих жінок. Єдине, що сьогодні скріплює їх шлюб – це любов до сина, але, думаю, недовго залишилося. Він піде, не сьогодні, так завтра – серед одноразових романчиків зустрінеться йому та, в яку він не тільки засуне член, але і вкладе свою душу.

Так ось розкажи я цю історію без власних оцінок, коментарів все б накинулися на чоловіка з криками «А що ти зробив, щоб допомогти їй стати красивою?». Так все він зробив. Просто вона не бачить проблему. Як на неї не вкажи. Їй зручно – а що, чоловік є, а в формі себе тримати не треба, куди він від дитини дінеться.

Страшна логіка.

Жінка має теоретичне право бути будь-якою – товстою або тонкою, асексуальною або сексуальною, жахливо одягненою – та якою завгодно, на здоров’я, аби їй самій подобалося. Вона може їсти тортики, не займатися спортом, не ходити до лікарів, гробити своє здоров’я і плювати на власного чоловіка – будь ласка. Відібрати це право неможливо.

Але чому ви відбираєте право чоловіка – не брати її такою? Чому замість простої правди – «тобі варто було б схуднути, на мій смак» – він повинен вигадувати якісь неймовірні прийоми, інакше ВСЕ – він козел, винен, не знайшов підходу! Чому ви сміливо відбираєте у чоловіків право не хотіти тіло, яке йому огидне?

Вчора прочитала коментар:

– Якби мій чоловік сказав, що я товста, я б з ним не три дні не розмовляла, а вбила б!

З якої радості? Тільки тому, що незручна ПРАВДА ранить? Давайте вже якось по справедливості: – Так, жінка може бути будь-якою, – так, чоловік має право говорити правду і не хотіти жирне тіло. Що ви накажете робити моєму товаришеві? Пити віагру? Страждати все життя?

І нема чого ображатися!

Наталя Cosharel