3 найвідданіших знаки Зодіаку, які повинні бути у вашому житті
Цікаво знати

3 найвідданіших знаки Зодіаку, які повинні бути у вашому житті

Вірність – це основа нашої дружби і романтичних стосунків. Але що відокремлює тих, хто проходить разом з нами через всі несподіванки нашого життєвого шляху, від тих, хто зникає з поля зору як тільки виникають труднощі?

Астрологія може допомогти зрозуміти, як ми поводимося в стосунках. Ми розповімо про трьох найвірніших знаках Зодіаку і про те, як кожен з них змушує нас відчути себе найяскравішою зіркою в цілому Всесвіті.

Скорпіон

Ви можете вважати цих людей міцними і цільними брилами льоду. І хоча зовні вони дійсно створюють видимість байдужості і зібраності, під нею ховається цілий океан емоцій незвіданої глибини.

Відданість Скорпіона бере початок в його співчутливості і інтуїції. Коли ви відповідаєте на телефонний дзвінок, ваш партнер-Скорпіон чує не просто «Привіт!». Він відчуває настороженість, запитує, чи не насідає на вас керівник на роботі і тут же в поспіху планує вечірнє побачення, на якому ви зможете поділитися з ним своїми таємними страхами.

Заради безпеки коханої людини Скорпіони готові пожертвувати власним благополуччям. Їх планета-покровитель Плутон є символом відродження, боротьби і трансформації, тому вам не вдасться налякати Скорпіона ні своїми словами, ні вчинками. Його внутрішня сила дозволяє йому проходити з вами рука об руку через найскладніші випробування, поки в кінці тунелю, нарешті, не з’явилося світло.

Терези

Терезам, які знаходяться під керівництвом планети-богині краси, гармонії і задоволення Венери, подобається знати, що їх люблять. Будучи грайливими і люблячи флірт по природі (сміх Терезів здатний розтопити серце будь-кого), вони жадають рівноваги і стабільності у стосунках.

Досягнувши інтелектуального і емоційного рівня свого партнера, Терези готові запропонувати йому свою вічну відданість. Всім знакам стихії Повітря подобається сексуальна білизна, але стосунки – це найцінніше багатство для будь-якого представника Терезів. Ці люди пам’ятають все в найменших деталях, а тому обов’язково подарують вам ваші улюблені квіти і саморобну листівку на свято.

Терези зводять своїх друзів на золотий п’єдестал і бачать їх в блискучих променях. А оскільки самовідчуття Терезів формується за допомогою їх зв’язків з іншими людьми, їм потрібно знати, що і ви про них високої думки. Терезам нестерпно миритися з тим фактом, що їх можуть вважати невірними або грубими. Тому не забувайте нагадувати їм про те, як вони вам дороги.

Телець

Будучи знаком стихії Землі, Тельці прикуті до рутини і задовольняються простими радощами життя. Хоча ці астрологічні бики дуже прискіпливі у своєму виборі друзів, Телець ставиться до близьких з терпінням і турботою (немов до колекції квітучих рослин).

Знаходяись під впливом Венери, для вираження своєї відданості Телець використовує всі доступні йому мови любові. У його випадку фраза «залишатися на зв’язку» означає не тільки поговорити за обідом раз у кілька місяців. Тельцю хочеться обіймати вас кожен день до кінця життя (тільки не називайте його нав’язливим, добре?).

Телець – найнадійніший серед всіх знаків Зодіаку, завжди готовий підкинути вас на зустріч або приготувати сніданок вашої мрії. Ці люди завжди поруч, коли вам потрібно отримати практичний пораду або почути об’єктивну думку. Ночі кіно, опівнічні прогулянки, дні морозива – Телець ніколи не втомлюється від ритуалів, які ви створили разом (особливо якщо в них бере участь їжа).