7 видів сеkсу, які повинні бути у стосунках
Життєві поради

7 видів сеkсу, які повинні бути у стосунках

Cekc повинен бути різним і різноманітним, і для стосунків це особливо важливо. Психологи виділяють 7 видів інтиму, які зазвичай присутні в стосунках:

1. Повільний cekc

Це, скоріше, заняття коханням, а не cekсом. Довга прелюдія, плавні рухи, насолода одне одним… Справжнє задоволення!

2. Швидкий cekc

Згораючи від бажання, ви прямо рвете одяг один на одному і з’єднуєтеся, часом не встигнувши дійти до спальні, а може, ви спеціально хочете зробити це на столі або перед дзеркалом у ванній… Швидкий cekc має ряд переваг, найважливіше з яких наступне: якщо такий cekc є у ваших стосунках, значить в них є пристрасть, а це дуже важливо.

3. Cekc для одного з партнерів

Це може бути феєричний мінet або незабутній кyннілінгys. Роблячи приємність партнеру, бачачи його збудження і чуючи стогін, ти обов’язково і сам збудишся, хоча це навіть не стосується тебе. І хто сказав, що сеkс для одного з партнерів не може перейти в, скажімо, швидкий cekc…?

4. Заспокійливий cekc

Так-так, такий теж буває! Це прекрасний спосіб зняти напругу після довгого робочого дня. В такому інтимі важливий постійний зоровий контакт з партнером і повний релакс.

5. Дикий cekc

Не стримуйтеся: кричіть, лайтеся, трощіть меблі, лякайте сусідів! А потім виснажені, але щасливі дозвольте собі годинку-другу міцного сну.

6. Cekc “Дівчина зверху”

Зв’яжи його або пристебни наручниками до ліжка, відшмагай або нехай прислуговує тобі – не важливо як, головне відчути себе господинею в спальні. І навіть якщо, зазвичай, це тобі не властиво, спробуй! Тобі сподобаються нові відчуття!

7. Cekc “Чоловік зверху”

Ти – скромна маленька покоївка або ceксyальнa і рабиня, він пов’язує тебе і робить, що хоче, або шльопає, як в “50 відтінків сірого”, або… Загалом, фантазуйте, адже задоволення може ховатися далеко за межею пристойного.

За матеріалами