Як мстять знаки Зодіаку. З ким потрібно бути дуууже обережним
Гумор та позитив

Як мстять знаки Зодіаку. З ким потрібно бути дуууже обережним

Овен

Щоб Овен почав мстити, потрібно насправді дуже сильно постаратися. Домогтися від нього цього можна так: наполегливо і планомірно діставати день за днем, роблячи те, що даний знак Зодіаку категорично просив вас не робити і своїми словами, і своїми діями. А діями він своє невдоволення демонструє вельми рішуче. Як відомо, це знак вогненний, активний і, можна навіть сказати, агресивний. Він не з тих, хто буде таїти образу в собі. Швидше за все, розплата буде швидкою і, можливо, болючою. Але зате ви будете впевнені в тому, що він не тримає камінь за пазухою. Тому що цей камінь він в вас вже кинув.

Якщо ж підриваєте його авторитет в очах тих, хто для нього важливий, будьте готові до того, що відсіч вам дадуть досить рішучо. При цьому Овна зовсім не буде гризти почуття провини. Він же вас попереджав? Попереджав! Причому, можливо, навіть засвітив пару раз по фізіономії або як мінімум дав хороший попереджувальний поштовх. Після цього ви вирішили продовжувати? Самі винні! Тепер будьте готові не до помсти, а… до самооборони! Так, саме так він це і буде сприймати. При цьому діяти буде непохитно і рішуче, як танк. Домагатися того, щоб кривдник переїхав в інше місто або як мінімум в інший район, змінив місце роботи і коло спілкування для вогняного баранчика стане справою першої важливості. Загалом, краще не доводити до цього, краще не доводити!

Телець

Телець – це явно не той знак, який буде знущатися над вами через всякі нісенітниці. Всі рішення у нього мають зважений характер, і про те, щоб витравити вас звідкись, він теж буде думати грунтовно. Так що вам доведеться постаратися, щоб вивести його з себе. Загалом, навіть у природі можна помітити, що бики – спокійні тварини, але, будучи розлюченими, можуть змести все на своєму шляху. Так і представники цього знаку. Навколишні зазвичай знають, що думка цього персонажа коштує чимало. Він не робить поспішних висновків і суджень. А також в колі свого спілкування він є свого роду лідером – може і неформальним, але проігнорувати це лідерство не можна. Тому, довівши Тельця, будьте готові до того, щоб стати ізгоєм. Знаходження в суспільстві може стати для вас настільки неприємним, що, найімовірніше, ви навіть захочете це суспільство змінити. А все тому, що в якийсь момент ви вирішили, що діставати цю спокійну людину можна безкарно. Тельці мають вагу і авторитет, в тому числі і в очах начальства. Тому справа може дійти навіть до звільнення. Ну а в сімейних стосунках результатом може стати розлучення. Вас такий результат не влаштовує?

Змушені попередити – відновити гарну думку Тельця про «завинившого» буде непросто. У своїх поглядах вони зазвичай стійкі. Втім, у цього є і зворотна сторона – щоб переконати його в тому, що доброго ставлення ви не заслуговуєте, теж потрібен якийсь час. Можливо, тривалий, хоча при серйозній наполегливості він може бути значно скорочений. В цілому повернути його довіру і змінити думку про себе на більш сприятливу можна, але на це буде потрібно дуууже багато часу. Мало хто на це здатний, тільки якщо стосунки з цією людиною реально дуже дорогі для вас.

Близнюки

Мало хто сприймає цей знак всерйоз, в тому числі і в якості месників, і марно. Може бути вони і не такі сильні в бійці, як Овни, але ось зате словом, як правило, володіють відмінно – письмовим, усним, а то і обома цими варіантами. Адже іноді слово жалить болючіше і здатне завдати більше шкоди, ніж бійка! Синяк пройде вже через місяць, а плітки, які рознесе про вас Близнюк, будуть жити ще дуже довго і, можливо, переживуть вас самих. При цьому правду вони так майстерно переплітають з брехнею, що не повірити їм просто неможливо! Можливо, вони і самі вже вірять в те, що ви справжнісіньке чудовисько, і цю тверду переконаність передадуть іншим.

Також це фахівці з використання в помсти всякого роду сучасних технологій, таких як віруси, наприклад. Так що, насолити цьому знаку, відкривайте листи від нього з побоюванням. Завдяки сильному Меркурію він є майстром комунікацій. Листи, форуми, усне мовлення, а може навіть і засоби масової інформації – все це буде використано для того, щоб потопити супротивника. Втім, вони незлопам’ятні, і, насоливши вам перед сніданком, в обід будуть дивуватися, що це ви так злитесь. Самі то вони вже все забули і пропонують вам вигідну справу. До речі, через свою досконалу незлопам’ятність Близнюки можуть абсолютно не зрозуміти інших, коли вони ображаються на них. «Ти чого?, – можуть запитати вони абсолютно невинно, – адже посварилися-то ми вранці, а зараз вже обід!». З одного боку, це, звичайно, гарна якість, особливо з точки зору тих, хто не відрізняється бездоганною поведінкою і бездоганними манерами. Адже хто ще простить таких людей і зможе зберігати з ними тривалі стосунки, як нелегкі за характером Близнюки?! З іншого боку, чутливих людей може зачіпати те, що їх близький Близнюк з такою легковажністю стовиться до ран, які їм завдає. Так що те, як ви будете дивитися на такий підхід, залежить від того, що для вас самих найбільш важливо у відносинах.

Рак

Цей знак воліє тиснути морально. Втім, якщо даний засіб не діє, то задавити вас фізично він буде теж не проти. При цьому помста буде виконана без зайвих слів, але, швидше за все, вона буде серйозною і навіть тотальною. Ті, що тиснуть на вас почуттям провини, поводяться як Рак! Втім, не варто думати, що це всього лише тихе створіння, яке тільки і здатне, що ображатися. Так, неприємно, але і що з того? Якщо даний знак вирішить, що ви його серйозно зачепили, будьте готові до безжальної і нещадної помсти. При цьому, як іОвна, совість його не мучитиме. Адже ви ж його образили! І не варто думати, що, помстившись, він знову буде з вами як не бувало спілкуватися. Найімовірніше, він викреслить вас зі свого життя. Раз і назавжди. І це і буде його найстрашнішою помстою. Причому ігнорувати вас він буде навіть у тому випадку, якщо ви будете життєво прагнути його допомоги або навіть на колінах благати пробачити всі колишні образи. Він буде спокійно дивитися на ваші терзання з таким виглядом, ніби його вони абсолютно не стосуються – і адже вони насправді його не стосуються, тому що стосунки для нього були перервані в той самий момент, коли він вирішив, що з нього досить.

До речі, складність у стосунках з Раком полягає ще й в тому, що про свої претензії він зазвичай не говорить. Ви повинні про них здогадатися, ось так. А оскільки далеко не всі володіють даром ясновидіння, то і припинити спілкування з вами він може абсолютно раптово. Раптові звільнення, непередбачувані і, здається, нічим не обумовлені повідомлення про розрив – це все про Рака. Якщо у нього були якісь очікування, які ви мали нахабство не виправдати, то для Рака це цілком серйозна підстава для того, щоб образитися і почати мстити. А вам залишиться тільки дивуватися, що ж ви такого зробили.

Лев

Чесно кажучи, важко уявити, навіщо злити Лева. Жодна людина при здоровому глузді і розумі не робитиме цього свідомо. Втім, таке може статися і ненавмисно – наприклад, ви його обдурили (що, втім, рідко буває випадково) або публічно підірвали його авторитет. В цьому випадку, поки не пізно, краще вибачитися в найщиріших виразах. Ну а якщо вже пізно, готуйтеся. Він не зупиниться ні перед чим. Найм’якша форма, на яку можна розраховувати, – демонстрація вашої нікчемності. Ні, він не розпускає плітки, як Близнюки. Він просто дає зрозуміти оточуючим, що ви – ніхто, і звати вас – ніяк. Причому, якщо потрібно, надасть докази. А головним доказом буде він, який робить все краще, ніж ви, та й взагалі, в цілому він кращий у всьому. А люди Леву вірять, між іншим. Адже він – цар звірів і користується незаперечним авторитетом. Ну а в більш важких випадках в хід піде все, аж до залякування вас якимись темними особистостями і доведення до параної.

Тому краще навіть не провокувати гнів Лева. Втім, можна і повернути собі прихильність цього знака, і, до речі, зробити це не так складно. У всякому разі, значно легше, ніж у відносинах з упертим Тельцем, думку якого практично неможливо змінити! Просто як можна більш щиро, з справжнім каяттям (можна навіть зі сльозами на очах) визнайте свої помилки, покайтеся, благословіть мудрість і прозорливість Лева, і всі ваші промахи будуть прощені. Особливо високу ефективність ваші дії будуть мати, якщо ви почнете співати йому або їй дифірамби публічно. Всі Леви неймовірно пихаті, і, швидше за все, ваші провини в очах цього знака після такої поведінки стануть зовсім незначними.

Леви схильні допомагати іншим, тому не соромтеся зізнатися в тому, що маєте потребу в їхній допомозі – вони із задоволенням не тільки допоможуть вам, але і багато пробачать. Всі ж вони дуже великодушні. Тільки не здумайте користуватися цим. Якщо вони помітять, що ними маніпулюють, то левиний рик і його напад будуть навіть ще більш страшними, ніж в перший раз.

Діва

Довести Діву до сказу вам напевно буде значно складніше, ніж зробити це з тим же Овном або Левом. Але якщо людина відрізняється особливим талантом і їй все ж вдалося зробити це, приготуйтеся до чого-небудь особливого. Цей знак всі знають як виключно педантичний, але мало хто розуміє, що в певних ситуаціях він стає ще й винахідливим. Наприклад, японські методи тортур – заливати в воду вуха – абсолютно явно знаходяться під впливом Діви, як, втім, і сама Японія. Бюрократи, народжені під цим знаком, не будуть з вами лаятися. Просто вони зроблять так, що документи свої ви не отримаєте. Нізащо. І ніколи. Можна також відвідати їх через такий термін і пройшовши через такі муки, що руки у вас будуть трястися, і ви дасте собі слово ніколи більше не ображати Дів. Помста їх неявна, але вкрай неприємна. Тільки через роки ви можете зрозуміти, що в загальному-то над вами дуже серйозно познущалися.

Якщо ж Діва приваблива, то вона може обплутати вас своїми чарами, закохати в себе і… нічого. Так і будете мучитися і страждати. А вона (або він) буде цим насолоджуватися. Також типова Діва може обдати вас своєю холодністю. І якщо на роботі, наприклад, це буде не так неприємно, то в особистих стосунках може викликати масу негативних емоцій. Відмова в сеkсі, в особистих зустрічах, близькому дружньому спілкуванні – всі ці заходи здаються не такими вже агресивними, але в той же час вони можуть стати вельми чутливими і навіть принести більше страждань, ніж звинувачення, кинуті в обличчя. Типова Діва може стримано відмовчуватися, нагнітати обстановку і мстити по-тихому. Наприклад, якщо це ваша дружина, вона може «забути» погладити ваш костюм в понеділок вранці. Або ж вона може «забути» про те, що у вас призначена зустріч. Загалом, здавалося б, дрібниці, але з часом ці дрібниці можуть заподіяти дуже багато занепокоєнь. Так що в кінці кінців доведеться просити у стриманої Діви вибачення і, можливо, з часом вона вас простить. Тільки не робіть того ж самого проступку другий і вже, звичайно, третій раз. Аналітичний розум Діви підкаже їй, що десь її обманюють, і, швидше за все, вибачення в черговий раз ви не дочекаєтеся.

Терези

Хоча представники цього знака досить образливі, боятися їх помсти всерйоз не варто. Втім, ні, вони можуть заподіяти біль, відбивши у вас предмет зітхань. Не варто забувати, що, врешті-решт вони вкрай привабливі, тому великої складності для них це не складе. В цілому вони можуть бути дуже високої думки про свою мстивість, але з боку вона виглядає досить забавно. Насправді об’єкт їх помсти може навіть не помітити того, що проти нього спрямована якась агресія – якщо, звичайно, він досить товстошкірий. Для натур більш чутливих невдоволення цього знака може бути більш явним, але і їм вони не зможуть завдати великої шкоди. В цілому назвати їх великими месниками ніяк не можна. І все ж, якщо вони в чомусь доб’ються успіху, то навряд чи втримаються від спокуси вразити вас цим. А успіху вони домагаються досить часто, так що, швидше за все, своєї мети вони досягнуть.

Також вони можуть відкрито в обличчя пред’являти претензії. Для деяких людей це може бути досить неприємно, але все ж назвати такі дії помстою можна навіть з дуже великою натяжкою. Якщо ж ви, незважаючи на миролюбність даного знака, продовжите його діставати, швидше за все, він просто постарається триматися від вас подалі. Розбити противника своїми доводами – для них спосіб перемогти його. І, швидше за все, якщо свої аргументи він вважає досить переконливими, то буде повністю задоволений. А кривдник в результаті своїх агресивних дій, найімовірніше, просто втратить можливість спілкуватися з цим приємним в усіх відношеннях і цікавим знаком.

Скорпіон

Мстивість Скорпіона стала притчею. Якщо жити вам хочеться довго і, бажано, щасливо, то краще з цим знаком поводитися чемно. Повірте, він не задовольниться якою-небудь дрібницею у відповідь, а образу тримати буде довго. Все, що ви йому зробили, він поверне, і з відсотками. Можливо, великими. Варто зауважити, що залазити в сферу, яку Скорпіон вважає своєю, вкрай небезпечно.

Ви вирішили дати йому пораду, про яку він не просив? Прокоментували його роботу, про що він знову ж таки не просив? Хотіли зробити йому як краще, а він про це дізнався? Ну що ж, благими намірами викладена дорога до Скорпіона помсти. Краще не треба. Він і без вас знає, як йому працювати, спілкуватися зі своєю другою половинкою і начальством, виховувати дітей. І таких бажаючих йому допомогти, хай навіть з благими намірами, він буде жалити, жалити і ще раз жалити. До речі, без всяких сумнівів він буде жалити своїх близьких. Причому робити це ефективно, тому що знає їх слабкі місця. Побачивши це хоча б один раз, сторонні розумні люди зроблять правильний висновок: «Якщо вже він до близьких так безжалісний, то чого ж чекати іншим?». І не будуть ображати Скорпіона як попало. Ну а тим, хто не зробив розумних висновків, доведеться отримати моральні і фізичні травми, які Скорпіон, вже повірте, постарається зробити якомога більш глибокими.

Стрілець

Мстять Стрільці безсистемно, можна навіть сказати, безладно, і завдяки цьому від їх помсти легко можна втекти. Але тільки не в тому випадку, якщо це ваша мати, начальник, дружина або чоловік, а також друг. Тут, швидше за все, буде зібраний весь колектив або сім’я, після чого вас будуть публічно соромити і викривати. А вам буде соромно. Якщо ж зібрати чесний народ не представляється можливим, на вас, швидше за все, махнуть рукою. Тільки якщо Стрілець не бюрократ, а вам не потрібна якийсь папірець. У такому випадку цей папірець кривдникові дорого обійдеться. І він ще не раз буде ганьбити самого себе за те, що чимось зачепив Стрільця. Втім, не можна не визнати того, що, не дивлячись на свою непрактичність у справі помсти, знак цей досить злопам’ятний. Так що, коли можливість представиться, він відіграється. Тому не дивуйтеся, якщо після закінчення десяти-двадцяти років вам повернуть всі ті неприємності, які ви зробили Стрільцю.

Козеріг

На Заході Козерога зображують як козлика, а ось на Сході той же самий знак – літаючий крокодил. І люди там знають, що дістати Козерога, звичайно, можна, але навіщо? Якщо тільки захотілося зіпсувати собі життя остаточно і безповоротно. Зазвичай представники цього знака не розмінюються на дрібні образи. У них є більш серйозні життєві завдання, ніж займатися помстою з приводу і без – будувати кар’єру, облаштовувати побут, заробляти гроші. Тому на ваші дурні випади вони просто не будуть звертати уваги. До певного моменту. Але, коли цей момент настав, знайте – у відповідь дії будуть зваженими, серйозними і грунтовними. Він може мстити так само викривлено, як і Діва, але в значно більших масштабах. При цьому не можна сказати, що він злиться, зовсім ні. Просто він не хоче, щоб ви перебували там же, де і він, спілкувалися з тими ж людьми, що і він, працювали в тому ж місці, що і він, а, можливо, щоб навіть ходили в ті ж самі магазини.

Важелі впливу у нього є всюди, тому піти від відплати навряд чи вдасться. Краще ретируватися, і як можна швидше. До речі, Козерогу якийсь персонаж може просто не сподобатися. Ну ось просто так. Можливо, той підходить до справи не так грунтовно, як він сам. Або щось ще. У цьому випадку буде вжито всіх ті ж самі заходи по виживанню, хоча формально це і не буде помстою. Загалом, мине або йдіть, бо цей знак від свого не відступиться.

Водолій

Водолій абсолютно не мстивий знак, але це зовсім не означає, що діставати його можна безкарно. І якщо у вас погані наміри щодо Водолія, то радимо подумати десять разів про те, чи варто їх реалізувати, тому що ви самі ж постраждаєте від своїх намірів. А він, Водолій, буде в цьому абсолютно не винен. Можливо, навіть пошкодує вас, бідненького. Більшість представників цього знаку володіють відмінним почуттям гумору. І, швидше за все, над вашими інтригами та іншими дурницями він буде просто сміятися, заражаючи цим сміхом всіх оточуючих. Так що дуже ймовірно, ви ж в кінцевому рахунку і опинитеся виставлені в дурнях. Причому він цього зовсім не хотів. Просто для нього це природна манера поведінки, так що справжньою помстою це навряд чи можна назвати.

В цілому цей знак настільки нестандартний, що зробити йому справжню капость у вас навряд чи вийде. І пам’ятайте – це капость, найімовірніше, обернеться проти вас же, як це відбувалося з грабіжниками фільму «Один вдома». Напевно головний герой – типовий Водолій. Начебто він нікому ніякого зла не хоче, але в звичайно рахунку всі лиходії отримують від нього по заслугах.

Риби

Справжні Риби мстять довго, нудно, наполегливо, різноманітно, і при цьому ви навряд чи зможете звинуватити їх у видкритій помсті. Вони можуть ще, чого доброго, повторно образитися на вас за подібні звинувачення. Оскільки Рибки замикають коло знаків Зодіаку, вони можуть поєднувати в собі і злопам’ятність Стрільця, і гіпертрофовані відповідні дії Скорпіона, і використання чуток Близнюками, і демонстрацію власної переваги Лева, і послідовність Козерога. Ось тільки запальність Овнів і добродушне висміювання Водоліїв – це, мабуть, не про них. При цьому Риб не варто боятися, якщо образа невелика або якщо ви для них чужа людина. У цьому випадку ваш вчинок, навіть не дуже приємний, вони, швидше за все, швидко забудуть. А ось якщо ви підібралися до нього близько і вас пов’язують певні стосунки, то образити представника цього знака можна сильно і глибоко. Причому не можна сказати, що він прямо так вже горить бажанням помсти. Швидше, буде справедливо зауважити, що він насправді глибоко поранений.

Риби дуже чутливі. І це буде виражатися в його діях у відповідь. Він буде скаржитися на вас всім і вся, причому робити це вкрай переконливо. У звичайно підсумку його будуть шкодувати, а вас – вважати якщо не породженням пекла, то у всякому разі чимось дуже близьким до цього. Плакатися цей знак вміє як ніхто інший, а все тому, що робить це щиро. Причому йому навіть не обов’язково посилатися на якісь конкретні факти, адже він і без того робить це переконливо. Ну і, звичайно, коли робив вам дрібні (або навіть не дуже дрібні) капості, Риба буде згодом робити круглі риб’ячі очі і стверджувати, що вона просто виконувала свою роботу/борг. Особливо це стосується різних паперових, бюрократичних справ.

До речі, небезпека полягає в тому, що ви можете вирішити, що Риба вас давно і щиро пробачила. Але в реальності це може бути зовсім не так. В результаті представник цього знака надає вам таких порад і з таким доброзичливим виглядом, що ви їм послухаєте, а потім будете за голову хапатися. При цьому Рибку ні в чому не можна буде дорікнути, бо вона попереджала вас про можливі наслідки, і ви зробили свій усвідомлений вибір, в чому ні у кого з оточуючих не буде ніяких сумнівів.

За матеріалами