Як зляться знаки Зодіаку! 101% правди
Гумор та позитив

Як зляться знаки Зодіаку! 101% правди

Як би там не було, всі ми іноді сердимося. Причини бувають різні-й дрібні і великі, але тим не менше почуття злості відчувають навіть найспокійніші люди.

Адже буває так, що під маскою показного спокою вирує цілий океан емоцій. Астрологи вважають, що те, як проявляє себе людина, коли злиться, залежить від її знаку Зодіаку.

Можна не вірити в астрологію, але тим не менш-все так правдиво.

Овен

Ці люди небезпечні в гніві. Коли вони зляться, то голосно кричать, тупають ногами і можуть кинутися на вас з кулаками. Це неймовірно захоплююче видовище, якщо стояти кілометрів за п’ять від епіцентру подій. Але Овни, до речі, ще й швидко остигають.

Телець

Тельці не буйні, але якщо їх серйозно дістати, то злитися вони будуть довго. В процесі вони роздають ляпаси всім, хто попадеться під руку. Зупинити їх майже неможливо. Просто спостерігайте і мотайте на вус.

Близнюки

Цей знак Зодіаку в злості може лише сказати щось дуже образливе або копнути що-небудь, але не буде кричати цілу годину і махати руками. Крикне пару раз що-небудь їдке і замовкне. А ще Близнюки дуже відхідливі.

Рак

Раки зляться в собі. Якщо причиною злості була не людина, то ви взагалі не зрозумієте, що Рак злиться. Він почервоніє і насупиться, а потім повернеться в нормальний стан. А ось якщо його розлютила людина, то Рак буде просто мстити. Ніякої лайки і бійок.

Лев

Іноді Леви зляться просто так. Вони гарчать і нагадують всім, що вони королі. Зляться вони, коли щось йде не так, як вони хотіли, тобто досить часто. Кращий спосіб заспокоїти Льва – визнати свою неправоту і попросити вибачення.

Діва

Діви бурчать в нападі злості. Якщо розлютити їх сильно, то ваше тіло можуть знайти прибитим біля входу власного житла, щоб інші в майбутньому думали, чи варто розлютити Діву. Вони не можуть нічого робити – повністю занурюються в злість, лаючись на все і всіх навколо, окрім себе.

Терези

Терези дипломатичні і відчуваючи злість, тримають її в собі. Вони можуть поділитися з рідними і близькими, але тільки в крайніх випадках. Ці люди, без всякого сумніву, вміють себе тримати в руках.

Скорпіон

Скорпіони зляться всередині себе, відчуваючи неймовірну бурю емоцій. Винуватця, зазвичай, чекають моторошне майбутнє і нескінченна помста. Щоб зняти з себе це прокляття, просто потрібно щиро попросити вибачення у Скорпіона.

Стрілець

Стрільці в момент злості говорять те, що думають. У сварці вони не будуть битися – просто скажуть все в обличчя своєму опоненту. Варто відзначити також, що Стрільці взагалі не дуже-то контролюють свої емоції.

Козеріг

Коли зляться ці люди, вони починають істерику і з’ясування стосунків. Це досить захоплююче, проте не намагайтеся їм цього показати, інакше тут же отримаєте в обличчя або по спині. Є й інший різновид Козерогів, які зляться флегматично і з гідністю.

Водолій

Водолії зляться дуже… по-розумному. Їх злість корисна, оскільки вона провокує їх на самоаналіз і глибокі роздуми. Вони замикаються в собі і повертаються лише через дооооовгий проміжок часу.

Риби

Риби виробляють величезний шквал емоцій, коли зляться. Спочатку вони підігріваються, потім вирують, а потім відбувається справжній вибух. Виражатися це може бути дуже по-різному, тому що істинно емоційна натура Риб не піддається логіці.

За матеріалами