У ці місяці народжуюся жінки з ангельським характером!
Цікаво знати

У ці місяці народжуюся жінки з ангельським характером!

Характер людини формується зірками. Варто тільки малюкові з’явитися на світ, як він тут же демонструє свій темперамент.

Спеціалісти стверджують, що серед жінок, які народилися саме в ці місяці,найбільше тих, кого зірки обдарували ангельським характером. Вони дуже добрі й шаленно ласкаві, в будь-який момент можуть кинутися на допомогу і ніколи не опиняться в стороні в скрутну хвилину. Їм не потрібно розповідати, що в житті щось не так. Ця жінка ніколи не буде пам’ятати образи і обов’язково вчинить по совісті.

Іл.: UptheHill

Є 3 місяці, коли на світ з’являються жінки з ангельським характером:

№1. Лютий

У цей місяць на світ з’являються жінки, які не знають слова «Ні». Вони повітряні, ласкаві й ніжні, завжди уважні до оточуючих і не знають, що таке грубість і бездушність.

Якщо хтось нагрубив їм, вони ніколи не будуть відповідати грубістю на грубість. Лютневі жінки краще допоможуть цій людині і зроблять все, щоб їх совість була чистою.

У лютому народжуються принцеси, які вміють слухати і прекрасно розуміють настрій співрозмовника. Вони намагаються передбачити його поведінку. У них добре розвинена інтуїція. Якщо батьки будуть розвивати цю здатність, то в майбутньому з дитини може вийде хороший екстрасенс.

Навколишні відчувають відкриту і ласкаву людини. Вони приходять до цієї жінки зі своїми проблемами і не бояться просити допомоги.

№2. Серпень

Чутливість цієї дівчинки може стати її головною якістю. Корисність, доброта і ласка роблять її справжнім ангелом.

Характер серпневої жінки просто прекрасний. У житті можуть статися різні ситуації, але вона ніколи не буде відкрито йти на конфлікт і провокувати свого співрозмовника. Навпаки, ця людина буде намагатися примирити людей, які зіпсували стосунки. Їй не потрібні конфлікти, суперечки та розбіжності. Вона хоче жити тихо і мирно.

Народившись в серпні, ця жінка отримала від зіркових покровителів величезну порцію доброти і ласки. Вона ніколи не залишиться осторонь, якщо людині потрібна допомога. Вона вміє допомагати як рідним, так і чужим. Навіть якщо ви зателефонуєте їй серед ночі, вона не стане шукати відмовки і посилатися на втому. Ця дівчинка швидко примчиться і буде блискавично діяти.

№3. Вересень

Дівчатка, народжені в цей місяць, справжні ангели. Вони не знають, що таке поганий настрій. Ця жінка впевнена, що бдь-які проблеми можна вирішити, головне постаратися знайти соратників, які допоможуть у всьому швидко розібратися.

Поряд з такою дівчинкою завжди тепло, тихо, спокійно і комфортно. Вереснева жінка отримала від зірок стільки доброти, що може нею ділитися з оточуючими.

Якщо ви прийдете до неї зі своєю проблемою, то вона не буде розбиратися і з’ясовувати, хто в цій ситуації винен і, хто повинен понести покарання. Вона буде мовчки допомагати і обов’язково стане на бік рідної людини.

Вересень зробив цю жінку посидючою і відповідальною. Вона може добу просидіти близько хворої людини, буде жартувати, розповідати історії і всіляко піднімати настрій.