5 важелів впливу на чоловіка
Життєві поради

5 важелів впливу на чоловіка

Страх, що він піде… Страх, що він зрадить… Страх, що станете йому не цікавою, не потрібною…

Як часто цей страх так сильно впливає на життя жінки, що вона починає вести себе не зовсім корисно для себе. Живе за принципом “зручної жінки” і потрапляє в залежність від чоловіка, або живе за принципом “я повинна” і стає дуже втомленою від життя жінкою…

Давайте спробуємо включити голову і подумати: а чи правильно боятися цих речей? Які ж психологічні важелі може використовувати жінка в спілкуванні з чоловіками? Які важелі використовувати, якщо у чоловіка “Сивина в бороду – біс в ребро”? Які важелі використовувати, якщо ваш чоловік зазнався? Які важелі використовувати, якщо ваш чоловік не приділяє вам достатньо уваги? Які важелі використовувати, якщо чоловік не допомагає вам у вихованні дітей?

Важіль “Жіночність – Сексуальний”

Краса і привабливість. Ніяких запраних халатів, бігудів і рушників на голові при вашому чоловікові. Дивний парадокс відбувається у жінок – при оточуючих і на роботі доглянута і красива, а вдома при чоловікові огірки на обличчя і бігуді. Один з найголовніших важелів впливу на чоловіка – ваша краса і жіночність

Важіль “Ресурс емоційний”

Чоловіки живуть результатами, жінки процесами. Чоловіки більше схильні думати і аналізувати, а ось Жінки живуть в світі емоцій. Тільки Жінка може, по-справжньому наповнювати чоловіка потрібними емоціями для розвитку, надихати на нові етапи в житті. Ваш емоційний важіль – радіти йому, дякувати щиро, любити, хвалити його, як дитину. Все це дуже важливо для чоловіка, без цього він емоційно порожній. Це найсильніший важіль впливу в жіночих розумних руках). Не скупіться.

Важіль “Спілкування – Соціальний”

Під час спілкування з чоловіком – пара обростає спільними знайомими. Якщо ви проти його родини, друзів, інтересів, колег, то ви втрачаєте наймогутніший важіль. А якщо вас цінує його сім’я, друзі, колеги – ви цінні соціально для свого чоловіка.

Важіль “Жіночність – Інтуїтивний”

В основному жінкам інтуїція властива більшою мірою. Великою помилкою і антиважелем є вимагання, щоб він робив по-вашому і говорити “Ну я ж казала”. А ось “Я відчуваю що тут можна зробити так, інтуїція підказує, ти вирішуй” – може привести до успіху і до розвитку вашого чоловіка, а те, що ви не перегнули з владою, чоловік буде дуже цінувати. Такі жінки рідкісні і на вагу золота.

Важіль “Жіноче прохання”

Визнайте і показуєте, що не все можете сама. Щиро вербально і невербально просіть чоловіка вам допомагати. Це не слабкість жінки – це найпотужніша сила. Сила, яка, як могутній важіль допомагає чоловікові відчувати себе ПОТРІБНИМ, а це одна з найважливіших базових потреб сильної статі.

А ось те, що жінка часто вважає важелем “Я горда, я сама” – не працює. Швидше за все цей інструмент зворотної дії – зусиль багато, а результату все менше!

Ось і подумайте: якщо ви вчасно попрацюєте над важелями впливу на свого чоловіка, хто кого буде боятися втратити? Ну точно не ви!

Автор: Лілія Валеріївна