Одне почуття, яке змушує чоловіка закохатися і продовжувати кохати довгі роки…
Життєві поради

Одне почуття, яке змушує чоловіка закохатися і продовжувати кохати довгі роки…

Коли чоловікові стає більш комфортно у стосунках, він перестає старатися для своєї жінки. Коли з’являється більше рутини, коли все стає передбачувано, пристрасть проходить. Але справа не тільки в фізичній складовій, але і в емоційній.

Емоційне залучення – це те, що спонукає чоловіка відкриватися, ділитися почуттями і зближуватися з жінкою на більш глибокому рівні, ніж він зазвичай дозволяє собі по життю. Це те, що прив’язує чоловіка до однієї жінки і надовго.

Коли чоловік говорить, що більше не відчуває закоханості, по суті він хоче сказати: «Раніше я відчував до тебе фізичний і емоційний потяг, але тепер емоційної складової немає. Тому мені здається, що щось не так».

Коли чоловік просить про особистий простір або створює його, тобі хочеться протистояти йому, і це тільки погіршує ситуацію. Тому що люди інстинктивно біжать від того, хто наздоганяє їх. І він відчує, що ти нав’язуєш близькість, і захоче втекти.

Замість цього, тобі потрібно створити емоційне залучення, щоб повернути почуття. І ось як.

Дай йому особистий простір, який йому потрібний, і дай цей час собі.

Це означає перевести всю увагу і енергію, які ти вкладаєш у стосунки, на своє життя: своїх друзів, хобі, все те, що робить тебе щасливою.

Коли ти так робиш, починається щось дивовижне. Ти відчуваєш контроль над ситуацією. А ще чоловік зазвичай справляється зі своїми особистими сумнівами і страхами, якщо йому дати час зробити це.

Потрібно “струсити” стосунки, щоб пробудити інтерес.

Бракує непередбачуваності? Додай її. Придумай щось нове. Зміни ваші стандартні плани на вихідні. Зміни вашу стандартну схему сekсу. Заплануй невелику подорож. А якщо ви багато часу проводите разом, то новизною буде час порізно.

Якщо чоловік відчував до тебе фізичний і емоційний потяг, ти завжди можеш це повернути. Просто дай йому особистий простір і створи нові можливості, щоб вам обом було цікаво.