Як зберегти любов чоловіка на довгі роки? Геніальна порада!
Гумор та позитив

Як зберегти любов чоловіка на довгі роки? Геніальна порада!

Коли я прочитала пораду Катрін Деньов про те, як зберегти любов чоловіка на довгі роки – я вигукнула “приголомшливо!” і зареготала. Дійсно, все геніальне просто. Ось тільки розумієш це не відразу, а іноді, тільки проживши половину життя.

Я приміряла цю фразу на своє життя, згадала всіх чоловіків, з якими була знайома і все зійшлося.

Може і ви помічали, що ті чоловіки, які різко пропадають з нашого життя за збігом обставин або за власним бажанням, оточені якимось романтичним ореолом.

Так, нам може бути боляче і прикро, що нічого не вийшло. Але почуття не перетворилися на попіл. Вони законсервувалися десь в глибині душі.

Але любити їх – привидів юності – все життя – утомливо і не вигідно. Не цікаво.

А кого треба любити? Чоловіка законного, наприклад.

А виходить все навпаки. Чоловік дуже часто мелькає перед очима, напружує і дратує. Він – книга прочитана від кірки до кірки. Шлюб – це повна свобода – роби з обраною людиною все, що хочеться.

І коли людина цю свободу отримує, вона тут же остигає. Ми не вміємо цінувати те, що у нас є. Але ми вміємо сумувати по тому, що не змогли дістати.

Письменник Ремарк говорив, що життя занадто довге для однієї любові. А значить, це цілком природно, що вийшовши заміж в молодості, через 20 років ви ненавмисно можете когось полюбити.

І вам обов’язково буде здаватися, що доля зіграла з Вами злий жарт – видавши Вас заміж за невідповідну людину. Треба було не поспішати, треба було чекати і вірити. І тоді життя б зіштовхнула б вас зі справжнім коханням.

Але французька актриса Катрін Деньов запевняє у протилежному.

Ось як звучить фраза, яка мене підкорила:

Найкращий спосіб зберегти любов чолвоіка – не виходити за нього заміж!

Це 100% правда. Чоловіка, з яким вас не пов’язують побутові поневіряння, того, хто бачить вас при повному параді і захоплюється – любити дуже легко.

А законного чоловіка – складно. І навіть гостьовий шлюб проблем не вирішує.

А ще мені дуже подобається фраза великого російського письменника, який прожив в шлюбі майже 5 десятків років – Льва Толстого.

Він ставився до жінки, яка стала його дружиною, не як до фрагменту життя, який можна замінити, якщо перестане влаштовувати. А як до даності. Як люди люблять свою країну або свій рідний дім, нехай це і похилена хата-мазанка.

Він говорив так:

У мене немає всього, що я люблю. Але я люблю все, що у мене є.

Розумні люди не крутять головою в пошуках пригод. Вони люблять тих, хто поруч.

Якось ось так…