Дві головні причини відсутності у вашому житті правильного чоловіка
Психологія

Дві головні причини відсутності у вашому житті правильного чоловіка

Вінця безшлюбності не існує. Ми самі програмуємо себе на невдачі у коханні. Експерти розповіли про типи жінок, які роблять це ефективніше інших. Настав час дізнатися, хто ж буде завжди самотній або оточений неправильними чоловіками.

Жінка, у якої немає жіночого шарму

Жіночий шарм і привабливість — це не те, як ви позуєте на фотографії і скільки частин тіла оголили. Це не надмірно яскравий макіяж або його відсутність, не модний одяг. Більшість жінок не знає, але по-справжньому сильною харизмою відрізняються лише ті, у кого адекватна і нормальна самооцінка.

Якщо самооцінка занадто низька, жінку будуть обходити стороною зрілі чоловіки. Відносини вдасться будувати лише з маминими синками і інфантильними хлопчиками. Так поводяться жертви, служниці. Такі дами подобаються тиранам.

Якщо самооцінка буде занадто високою, то будь-який чоловік просто не зважиться підходити до такої жінки, тому що йому не захочеться отримувати відмову і відчувати погляд зверхньо. Такі жінки думають: “всі нормальні мужики перевелися”, “я сама можу все зробити”, “мені ніхто не потрібен”.

Жінка з неправильними очікуваннями

Завищені або занижені очікування — це завжди погано. Наприклад, якщо жінка думає, що чоловік їй нічого не винен, що він вільний і може робити все, що йому заманеться, він так і робитиме. Нічого не вимагаючи, вона немов каже: “сідай мені на шию”. Такі жінки часто дозволяють чоловікам не працювати, нічого не робити.

Якщо жінка, навпаки, думає, що чоловік повинен робити для неї все, а вона може сісти і звісити ноги, це теж дуже погано. Їй будуть траплятися тільки ті, хто її зовсім не любить. Відносини будуть товарно-грошовими, а не любовними.

Неправильні очікування можуть з’являтися через неправильне виховання або через невдалий досвід у коханні. Наприклад, мама в дитинстві говорила, що чоловіки ні на що не придатні, тато не працював, а мама горбатилася на двох роботах. Приклад з дитинства часом ставить психологічні блоки.

Джерело