Головні події в житті кожного знака Зодіаку в 2021 році
Психологія

Головні події в житті кожного знака Зодіаку в 2021 році

Астрологи пророкують всі важливі події, на які знаки Зодіаку повинні звернути увагу, щоб утримати свій життєвий тонус на потрібному рівні.

Овен

У цьому році ви з часом відчуєте, що вам стає легше підлаштувати оточуючих під себе. І їм буде спокійно грати за вашими правилами. Однак дійте обережно, квапити події і хід часу не варто. Рік обіцяє бути багатим на сюрпризи, які, цілком ймовірно, поставлять перед вами ряд найрізноманітніших проблем. У грудні можливі поїздки, в сімейних відносинах відбудуться істотні зміни в кращий напрямок. Прилив сил очікується в січні, березні, липні.

Телець

В цьому році, на жаль, доведеться попрощатися з низкою ілюзій. Ви можете покопатися і в реальних відносинах, якщо спрацює чуття, що в них виникла нестійкість. Але вже до квітня виникнуть сигнали позитивних змін. Будьте вимогливими в питаннях, які стосуються матеріальної сторони. У травні астрологи рекомендують прийняти процедури для краси і здоров’я, вони будуть в кінці літа особливо дієвими. У липні, жовтні і листопаді очікуйте збільшення сил.

Близнюки

Уникайте склочництва в січні, контролюйте емоції в лютому – і ви зможете витягти з калейдоскопа зміни ситуацій цього року багато корисної інформації. Очевидність стане винагородою за ваше терпіння і за те, що ви робили для інших раніше. Будьте уважні до близьких людей в серпні, продовжуйте опікати їх, щоб мати міцний тил. Середній рівень очікується в березні, травні та серпні.

Рак

Перед вами стоїть складне завдання: правильно інтерпретувати ту інформацію в січні, яка надійде з несподіваного джерела. Вона торкнеться близької вам людини. Будьте обережні, і не наламайте дров! У березні можна сміливо просити про допомогу і прислухатися до порад друзів і знайомих. Але готуйтеся запам’ятати їх критичні зауваження. Вересень – не найкращий час для спокушання і любовних перемог. Високий ступінь очікується в жовтні і грудні.

Лев

Успішний хід багатьох ваших починань залежить від того, як швидко ви налагодите корисні зв’язки і втягне партнерів до проектів в лютому, які вважаєте найбільш перспективними. Якщо у вас є проблеми, які потрібно обговорити з близькими людьми, то червень – кращий час, коли найкраще зважитися на розмову по душам, зробити визнання. Тонус на низькій позначці в липні, серпні та грудні.

Діва

Цей рік готує вам сюрпризи. З самого першого місяця навіть не думайте про те, щоб розслабитися. Настав час в березні для активних і позитивних дій. І якщо в стосунках з партнером вас чекає великий тріумф, то в робочих потрібно проявити меркантильність і скрупульозність. Будьте обережні у всьому, що стосується ваших близьких. Серпень – сприятливий час для домашнього господарства та ремонту. На середньому рівні в травні, липні та листопаді.

Терези

Цього року вам краще не займатися плануванням важливих заходів, від яких ви чекаєте приборкання власного его і прояви доброзичливості від певних осіб. Ви зможете це отримати, але ситуації не будуть підвладні контролю, а перспективи відкриються в зовсім інших сферах. П’ятниця і неділя в травні, липні та жовтні – успішні дні для побачень. На середньому рівні в січні, березні та липні.

Скорпіон

Забудьте про те, що заважає вам і гальмує представлення нових можливостей. Здоровий егоїзм в розумних межах піде на користь і в роботі, і в особистих відносинах. З лютого ви зможете подолати масу невеликих, але важких домашніх проблем. В кінці року акцентуйте увагу на дітях і їх особистих проблемах. На низькому рівні в березні, травні та липні.

Стрілець

Майбутній період 2021 року має для вас масштабне значення. Можливо, не все підвладне вашим бажанням і амбіціям, але за вами залишається вибір. І яке б рішення не прийняли, у вас відмінні перспективи. Стежте за здоров’ям в серпні. На вересень не плануйте галасливих розваг, краще проведіть цей місяць в сімейному колі. На найнижчому рівні в лютому, листопаді та грудні.

Козеріг

Відразу в декількох важливих життєвих сферах можуть відбутися великі події, які почнуть сигналити про те, що ви входите в зону змін. Упирайтеся в своїх створених рішеннях від інформації, яка на вас звалиться в березні. Протягом першого півріччя більше часу приділяйте спілкуванню з потрібними людьми. Кожні вихідні протягом року займайтеся відновленням свого здоров’я і поліпшення зовнішності. Тонус знаходиться на середньому рівні в січні, березні та серпні.

Водолій

Ваша успішність помітно зміниться від початку до кінця року. Перенапруг уникнути не вдасться в грудні як нервових, так і фізичних. Липень допоможе розставити потрібні акценти в спірних робочих моментах з колегами. Проявіть терпіння і уважність до тих, хто в вас потребує. Святкові дні присвятіть своїм рідним. Високий рівень життєвих сил обіцяє бути в червні, вересні та листопаді.

Риби

Приємні новини можуть прийти здалеку в березні. Або перед вами постане питання про необхідність далекої поїздки. Відмінні перспективи відкриються людям творчих професій. Літо – вдалий час для романтичних побачень. Не відмовляйтеся від них ні в якому разі! Дружні стосунки можуть легко перерости в любовні пориви. Варто розраховувати на середній рівень в квітні та листопаді.

За матеріалами