Як прізвище чоловіка впливає на дружину
Психологія

Як прізвище чоловіка впливає на дружину

Багато хто не підозрює, але прізвище чоловіка безпосередньо впливає на справжнє і майбутнє життя жінки. Деякі дами це відчувають, але не знають, як висловити.

Вплив імені та прізвища на буття можна пояснити з точки зору нумерології. Фахівці вважать, що впливає на життя прізвище, дане при народженні, а також прізвище, яке жінка отримала від чоловіка. Помінявши ім’я, можна і трансформувати своє життя. Дана умова може бути застосована для всіх представниць прекрасної статі, тому що їм деколи доводиться міняти частину своїх ініціалів. Тепер більш детально з даного питання:

Визначення енергетики прізвища

Існує спеціальна таблиця, де шляхом додавання цифр можна дізнатися про майбутні життєві події. Кожній літері відповідає цифра. При додаванні цифр виходить двозначне число, наприклад 13 або 25. Після складання цифр з двозначного числа можна отримати кінцевий результат. Наприклад, 25 = 2 + 5, виходить 7. У таблиці потрібно дивитися число 7. Винятками слід назвати 11, 22, 33. У цих випадках потрібно відразу дивитися в таблицю для розшифровки.

123456789
АБВГҐДЕЄЖ
ЗИІЇЙКЛМН
ОПРСТУФХЦ
ЧШЩЬЮЯ

Отож, щоб отримати своє число, вам потрібно додати всі числа, які відповідають кожній букві вашого прізвища.

Наприклад, якщо ваше прізвище Іванова, вам потрібно:

І=3, В=3, А=1, Н=9, О=1, В=3, А=1

3 + 3 + 1 + 9 + 1 + 3 + 1 = 21 = 2 + 1 = 3

Таким чином ви можете дізнатися і енергетику свого дівочого прізвища і порівняти, наскільки змінилися після одруження.

Результат:

1 – Це справжня господиня свого життя, здатна змінити його в правильному напрямку. Її життя підживлює невгамовна пристрасть до конкурентної боротьби. Вони ніколи не губляться в складних умовах. Придумують і проштовхують свої ідеї всіма доступними способами. Уміють налаштувати на позитивну хвилю всіх членів сім’ї без винятку.

2 – Дуже миролюбна людина, ніжна в душі і приваблива зовні. Здатна з комфортом влаштуватися в будь-якому колективі, завдяки своїй толерантності. Душа компанії, улюблениця сім’ї, сполучний елемент між поколіннями. Людина-миротворець. До неї варто звертатися, якщо хочеш відновити з кимось стосунки.

3 – Людина, для якої творчість не порожній звук. Має здатність бути «своєю в дошку» в будь-якому суспільстві. Головна зброя проти негараздів – почуття гумору. Жартом може пробити найтовстішу стіну мовчання.

4 – Трудоголік до мозку кісток. Обожнюють працювати і змушують працювати інших. Лінь для них – смертний гріх страшніший геноциду. Люблять те, що роблять і роблять те, що люблять – це про них. Розміреність у всьому робить їх переможцями по життю.

5 – Ці жінки готові йти на ризик, незважаючи на наслідки. У главу ставлять досягнення мети, якою б абсурдною вона не була. Не люблять тихе і спокійне життя без потрясінь.

6 – Схильні до прагматизму. Вони знають, як вчинити в тій чи іншій ситуації, прораховують кожен аспект своєї діяльності. До вирішення проблем в особистому житті вони теж підходять грунтовно, часом занадто ґрунтовно.

7 – Їм подобається пізнавати все нове і незвичайне, у них є здорова спрага до самоосвіти. У кожній з них живе маленький бізнес-монстр. Будь-яка справа у них в руках буде успішною.

8 – Вона може зробити гроші з повітря. Кинь її джунглі – вона вийде з них в шиншиловій шубі. Хтось бачить проблему – вона бачить можливості.

9 – Романтика – їх друге «я». Але, як це часто буває, романтика розбивається об скелі побуту. За життя їм потрібна підтримка у вигляді міцного чоловічого плеча. Їм завжди потрібно мотивувати себе на досягнення нових цілей, тому що люблять перебувати в зоні комфорту.

11 – Обожнюють блищати своїми лідерськими якостями, не люблять топтатися на одному місці. Пробивають стелю за стелею, досягаючи нових вершин в бізнесі та особистому житті. Уміють підстьобнути інших для досягнення своїх цілей. Молодці у всьому.

22 – Можуть побудувати робочу модель колективу без особливих витрат. Мають відмінні здібності до планування, цілепокладання, постановці завдань соратникам. При цьому сухість і конкретику в роботі поєднують з теплотою і душевністю в особистому житті.

33 – У них є незамінний нині педагогічний талант. Вони з успіхом можуть навчити і виховати як дитину, так і дорослу людину. З ними можна спілкуватися на будь-яку тему – вони все знають, все вміють. Іноді перегинають палицю з повчаннями, чим викликають роздратування у близьких людей.

Потрібно в кінці відзначити, що прізвище – це другорядний фактор при виборі партнера. Потрібно оцінити краще його характер і особисті якості. У такому випадку успіх в особистому житті буде забезпечений.