Як група крові впливає на сексуальне життя чоловіка і жінки
Психологія

Як група крові впливає на сексуальне життя чоловіка і жінки

Сеkс і група крові, як виявилося, мають взаємозв’язок – по групі крові можна зробити деякі висновки щодо сексуальної поведінки партнера.

Сеkс і 1-я група крові

Чоловік

Талант в грі спокушання! У жінці він любить більш за все те, коли вона змушує його чекати. Але якщо він все-таки свого домагається, його обраниця розчарована не буде: він найчудовіший коханець.

Жінка

Їй необхідний чоловік, який здатний міцно стиснути в своїх обіймах! Ревнива і приваблива, вона не виносить, коли він кидає на випадкову перехожу навіть швидкоплинні погляди. Її жадібність до сеkcу здатна довести партнера до знемоги, а можливо, і дуже цим порадувати.

Cеkс і 2-я група крові

Чоловік

Дуже сором’язливий, висловлює свою любов легким дотиком руки, поглядом, але, якщо вирішує себе виявити, робить це досить різко. Жінка в сімейному житті постійно повинна доводити, що любить його. Такий чоловік зазвичай вибирає жінок старших за себе, оскільки любить материнську турботу.

Жінка

Сором’язлива і підозріла – ніколи не подасть виду першою, навіть закохавшись. Але вона чудова дружина: віддана, любляча і швидко здатна стати дуже чуттєвою.

Сеkс і 3-тя група крові

Чоловік

Всі приймають його за донжуана, хоча він сам чудово знає, що це не так. Чоловік з 3-ї групою крові – любитель зваблювати, але це тому лише, що він боїться любові! Такий чоловік буде непоганим чоловіком, що похитує час від часу подружню вірність, але, незважаючи на це, на нього завжди можна буде покластися.

Жінка

Буде вірною дружиною, хоча і може ховає свою вірність за деякою екстравагантністю. Якщо у її обранця теж 3-тя група крові, їй треба в любові взяти ініціативу в свої руки. Сеkс для такого чоловіка далеко не найголовніше. Їй доведеться буквально висмоктувати з нього сексуальність, перетворившись на якусь подобу вампіра.

Сеkc і 4-я група крові

Чоловік

Він дуже любить жіноче товариство, має велику здатність чарувати прекрасну стать. Його почуття не глибокі, і він може практично постійно займатися сеkсом. І горе тій, яка скаже: «Дорогий, не сьогодні!» – вона більше ніколи його не побачить.

Жінка

Вимоглива і строга, але в той же час здатна привернути увагу чоловіків. Вона відчує непереборне бажання жити, як тільки дозволить «взяти себе за вуздечку» … але за умови, що її обранець буде приділяти їй стільки уваги, скільки вона сама захоче. Вона настільки переповнить свого коханого, що, вдома він довго не всидить.