Китайський гороскоп по місяцю народження для жінок
Гумор та позитив

Китайський гороскоп по місяцю народження для жінок

Виявляється, між астрологічними системами Заходу і Сходу є певний взаємозв’язок. Так, кожному знаку зодіаку відповідає та чи інша тварина китайського гороскопу. Китайці вірили, що місяць народження жінки може багато розповісти про її долю.

Знайдіть потрібний місяць народження і дізнайтеся характеристику жінки за китайським гороскопом!

1. Жінка-Січень (місяць Бика)

Жінки, народжені в січні, відрізняються особливою твердістю характеру і неймовірною силою волі. Характер січневої жінки-Бика не ​​проломити нічим. Вона не тільки легко долає будь-які труднощі, але і викликає цим загальне захоплення. Життя жінки, що народилася в місяць Бика, пройде в достатку.

Кризові роки: 3, 8, 80 років.

2. Жінка-Лютий (місяць Тигра)

Тигриць відрізняє щирий, прямодушний характер і здатність до самопожертви. Жінки, народжені в місяць Тигра, володіють великою цілеспрямованістю, волею до перемоги. Вони користуються симпатією і підтримкою оточуючих, а їхнє життя завжди різноманітне. Можливий щасливий шлюб з бідною людиною.

Кризові роки: 40, 59, 70 років.

3. Жінка-Березень (місяць Зайця)

Ці жінки розумні й безпосередні, часто виходять заміж за знатних чи багатих чоловіків. Близькі люди готові добровільно допомагати або просто служити їй. Якщо жінка, народжена в місяць Зайця, зуміє перебороти свою нерішучість, то зможе досягти чималих висот в кар’єрі.

Кризові роки: 5, 80 років.

4. Жінка-Квітень (місяць Дракона)

Жінка, народжена в місяць Дракона, дуже дотепна і авантюрна. Вона любить пригоди та яскраві враження. Їй слід дотримуватися обережності в роки життя, кратні дев’ятці (9, 18, 27…), проте в 45 років буває дуже щасливою. На жаль, після 47 років така жінка може зробити якусь злу справу або вчинити непорядно.

Кризові роки: 67, 80 років.

5. Жінка-Травень (місяць Змії)

Жінка, народжена в місяць Змії, завжди буде оточена турботою близьких. До тринадцяти років можливі часті переїзди, пригоди і навіть хвороби, але потім її життя входить в спокійне русло.

Кризові роки: 35, 60, 70, 80 років.

6. Жінка-Червень (місяць Коня)

Жінка, народжена в місяць Коня, розпещена, примхлива і дуже розумна. Все своє життя вона користується великим успіхом у чоловіків. Їй все легко дістається, в тому числі слава і багатство.

Кризові роки: 8, 60, 90 років.

7. Жінка-Липень (місяць Вівці)

Жінки, народжені в місяць Вівці, складні, незвичайні і дуже багатогранні. Вони володіють великою життєвою кмітливістю, спритні і дотепні. Їхній головний принцип – свобода. Якщо така жінка буде творити добрі справи, то не знатиме браку ні в чому до самої старості.

Кризові роки: 47, 50, 60, 80 років.

8. Жінка-Серпень (місяць Мавпи)

Народжені в місяць Мавпи не відчувають потреби ні в чому. Шлюб у цих жінок зазвичай один. Їх життя насичене переживаннями, а спокій настає лише після 50 років. У 53 роки жінка, народжена в місяць Мавпи, може пережити сильне горе. Вік 60 років є найважливішим: в цей рік вона або прославиться, або розбагатіє.

Кризові роки: 28, 32, 60, 85 років.

9. Жінка-Вересень (місяць Півня)

Розум і цілеспрямованість – ось основні риси характеру жінок, народжених в місяць Півня. Завдяки цим якостям їх чекає безбідне життя, а найбільш сприятливим періодом є вік після 33 років.

Кризові роки: 19, 70, 90 років.

10. Жінка-Жовтень (місяць Собаки)

Народжені в місяць Собаки відрізняються вірністю і добротою. Така жінка щаслива, в тому числі і в досягненні багатства. У 18 років можливо серйозне захворювання. У зрілому віці вона може стати власницею елітної нерухомості або великого підприємства.

Кризові роки: 50, 60 років.

11. Жінка-Листопад (місяць Свині)

Жінка, народжена в місяць Свині, – дуже турботлива дочка. Подорослішавши, вона користується великим успіхом у чоловіків. У 30 і 40 років їй представиться відмінний шанс розбагатіти.

Кризові роки: 33, 53, 60, 90 років.

12. Жінка-Грудень (місяць Миші)

Жінка, яка народилася в місяць Миші, відрізняється особливою цнотливістю, мрійливістю і чистотою помислів. Найімовірніше, вона вийде заміж за знатну людину, яка буде цінувати її і всіляко балувати.

Кризові роки: 30, 40, 60, 70 років.

А ви згодні з характеристикою, яку дали вам по місяцю народження китайські астрологи? Поділіться своєю думкою в коментарях!

За матеріалами