Гороскоп для дорослих: сеkсуальний темперамент жінок за знаками Зодіаку
Психологія

Гороскоп для дорослих: сеkсуальний темперамент жінок за знаками Зодіаку

Якою буде жінка в ліжку, зрозуміти на початковому етапі побудови стосункыв, звичайно, складно. Але можна вдатися до однієї маленької хитрості, яка допоможе розпізнати темперамент жінки ще до інтимної близькості. Як це зробити? Дізнатися її знак Зодіаку!

Жінка-Овен надзвичайно сексуальна і темпераментна як у спілкуванні, так і в момент усамітнення. Вона навряд чи стане мучити нового шанувальника довгим очікуванням і при першій же можливості подарує йому пристрасну ніч. У ліжку готова на будь-які експерименти.

У ліжку жінка-Телець досить консервативна. Обожнює сеkс і займається ним тільки з тим чоловіком, якого вибере сама, незалежно від того, як давно вони познайомилися. А вибирає вона, як правило, тих, хто вміє красиво залицятися і не позбавлений почуття гумору.

Жінки знака Близнюки не надто винахідливі в сеkсі, проте з радістю підтримають будь-яку креативну пропозицію. Так як представниці цього знака відрізняються непостійністю, не дивуйтеся, що після спільно проведеної ночі, дамочка без докорів сумління проміняє вас на іншого, більш винахідливого партнера.

Не розраховуйте, що жінка-Рак після першого ж побачення виявиться у ваших обіймах. Ці жінки – тонкі і чуттєві натури. Повністю розкритися перед партнером вона зможе лише після довгих і красивих залицянь. Від сеkсу чекає теплоти і ніжності. З уважним і турботливим партнером готова випробувати всі пози Камасутри.

Левиця вважає себе справжньою богинею. А це означає, що сідати з нею на ложе любові вдасться лише найуспішнішому і уважному партнеру. До сеkсу ставиться як до чергової можливості продемонструвати свою красу і таланти. Після похвали готова на будь-які експерименти.

Кожна Діва з раннього дитинства мріє про справжнього принца (уважного і заможного), який буде відповідати всім її вимогам, яких, до слова, чимало. Затягти її в ліжко можна дорогими подарунками, ввічливістю і розповідями про свої грандіозні плани на майбутнє. Жінки-Діви в сеkсі холодні, але зі щедрим партнером готові на експерименти.

Чого хочуть жінки Терези від життя в цілому і близькості зокрема, зрозуміти складно. Вони часом і самі не знають. Але на сеkс погоджуються охоче, навіть з новим знайомим, за умови, що він сподобається зовні і здасться цікавим співрозмовником. У ліжку ніжні і поступливі, готові виконати будь-яку примху партнера.

Жінка-Скорпіон – справжня жриця кохання. Для неї сеkс – запорука гарного настрою, міцного здоров’я і гармонії у стосунках. В молодості досить непостійна і блудлива. У сімейному житті, зазвичай, присвячує себе одному партнеру, з яким охоче ділиться досвідом.

Жінка-Стрілець самолюбна і примхлива, через що часто страждає від нерозділеного кохання. Представниць цього знака часто залучають “заборонені плоди”, тому вони із задоволенням зазіхають на чужих чоловіків. Сеkсом займаються охоче і з вогником. Легко можуть провести ніч з новим знайомим, якщо він справить приємне враження.

Незважаючи на те що жінки-Козероги люблять сеkс, займаються ним вони лише з обраними. Як потрапити в привілейований розряд? Похвалитися значним рахунком в банку і запевнити в тому, що ваші наміри серйозні. У ліжку холоднуваті і більше зациклені на собі.

Жінки-Водолії не розмінюються на швидкоплинні зв’язки. Вони часто справляють враження легковажних осіб, але в дійсності просто шукають свого чоловіка. У сеkсі консервативні і податливі, займаються ним за настроєм.

Жінки-Риби можуть витратити пів життя на пошуки свого принца. Так що не варто дивуватися, що за цей період вони поміняють не один десяток партнерів. Вони чуттєві і сентиментальні, люблять обійми і поцілунки. У ліжку поступливі і в той же час винахідливі.

За матеріалами