Східний еротичний гороскоп за роком народження. Тільки для дорослих!
Цікаво знати

Східний еротичний гороскоп за роком народження. Тільки для дорослих!

Гороскопи та тести допомагають багато чого довідатися про себе і близьку людину. Наприклад, рік народження не в останню чергу впливає на сеkсуальність людини, а це фактор, про яких варто задуматися, якщо Вас чекає весілля. Яким темпераментом, згідно зі східним гороскопом, володієте Ви і Ваш коханий?

Рік Щура або Миші

У сеkсі люди, народжені в цьому році, поводяться зовсім не як сірі мишки. Чудові коханці, вони дуже активні, чуттєві і наділені багатою уявою.

Чоловіки-Щури намагаються домінувати, воліють проявляти ініціативу першими. Ідеальною жінкою для таких людей є та, що підкориться під його владною натурою.

Щури егоїстичні, але в сеkсі їх хвилюють відчуття партнерки, її задоволення. Краща партнерка для нього – та, в якій від природи закладено прагнення підкорятися перед більш владною натурою. Мають багау фантазію, вони постійно прагнуть до різноманітності в стосунках з коханою.

Жінки-Щури чуттєві і люблять довгі прелюдії. Прості дотики можуть доставляти їм задоволення. Для неї також важливо бути активною в стосунках.

Не терпить одноманітності, тому сміливо ламає традиції. Бажана коханка, вона без особливих зусиль здатна виглядати неймовірно сеkсуально.

Рік Бика

Чоловіки, народжені в рік Бика, хороші друзі, але не коханці. Вони не володіють особливою винахідливістю і досить ліниві. Сеkс не має для нього вирішального значення. Проте, якщо партнер йому надзвичайно подобається, Бик може бути дуже пристрасний. Крім того, своїй коханій він буде залишатися вірним. Він не стане зраджувати або розлучатися заради нових сеkсуальних відчуттів. Ніколи не буде зустрічатися з декількома партнерами одночасно. Обожнюючи порядок у всьому, він розірве колишні відносини, а потім почне нові.

У зв’язках Бик перебірливий і партнера буде вибирати прискіпливо і довго, звертаючи увагу як на зовнішність, так і на інтелектуальні здібності.

Зовні не надто сеkсуальний, але є постійним і надійним партнером, хорошим сім’янином і вірним другом. Тим не менш, він дуже незалежний і не буде ні за яких умов залишатися з неприємною їм людиною. Будучи прямолінійним, він відразу продемонструє свою байдужість.

Статеве життя Бики рідко починають занадто рано і перший сеkсуальний досвід зазвичай отримують традиційно – в ліжку. З роками він свою сексуальну поведінку практично не змінює.

Чоловік-Бику підходять жінки-Бики, жінки-Змії і жінки-Тигри. Між ними, звичайно, можливі конфлікти, але не на грунті сеkсу: тут вони прекрасно підходять один одному.

Жінка-Бик проведе незабутні хвилини сексуальної насолоди з Биком, Кроликом і Драконом.

Рік Тигра

Тигри – прекрасні ніжні і відверті коханці, які прагнуть зробити приємність не тільки собі, а й своєму партнерові.

В юності Тигр може наробити багато помилок, бажаючи експериментувати і не обмежуватися одним обранцем.

Ближче до тридцяти він стає більш стриманим, займаючись переважно власною кар’єрою. А ось сорока років його сеkсуальне життя стає впорядкованим.

Ці люди люблять після гучних сварок і спалахів гніву миритися в ліжку, намагаючись доставити партнеру максимальне задоволення.

Чоловік-Тигр не витончений, але надзвичайно пристрасний коханець. Він не романтичний, має слабкість до жіночої сексуальної білизни. Схильний до рівноправності, але позитивно реагує, якщо жінка бере ініціативу в свої руки. Він відкритий і чекає того ж від партнера. Свій об’єкт обожнювання він домагається за допомогою ласкавих слів і пристрасних зізнань. Тигр по натурі ревнивий, але намагається це приховати. Тим не менш, він не проти розповісти про свої любовні пригоди.

Жінки-Тигри примхливі і чуттєві. Коханки вони досить посередні, але компенсують це пристрасністю.

Рік Кота або Кролика

Для ласкавих і ніжних Котів головне в сеkсі – це прелюдія. Сам же любовний акт вони сприймають лише як її продовження. Велике значення вони надають ер0тичним стимулам.

Статеве життя зазвичай починають рано, намагаючись, таким чином, самоствердитися в ще одній області і нагромадити досвід для майбутніх звершень. Чоловіки-Коти аналізують кожне торкання і поцілунок, щоб згодом з’ясувати, що саме приносить найбільше задоволення їм і їх партнерці.

Кіт від природи сеkсуальний і демонструє це часом незалежно від свого бажання. Ніжність видно в кожному погляді і жесті. Прекрасний коханець, в ліжку він поводиться впевнено і розкуто.

Проте, для цих людей найбільше важить емоційне задоволення і естетична насолода від близькості з коханою. На сеkс без почуттів вони практично не здатні.

Рік Дракона

Сеkс для Дракона – цей спосіб самовираження. У ліжку він проявляє почуття, які не може висловити словами.

Він дуже пристрасний і під час близькості може забути про все на світі.

Проте, чоловік-Дракон часто віддає перевагу платонічним відносинам. Він винахідливий і має багату фантазію. Дракон шукає свою принцесу, якій буде зберігати вірність все життя. Але він не пробачить, якщо його самолюбство зачеплять.

У сеkсі Дракон поводиться впевнено і намагається досягти досконалості. В юності він може не проявити витонченість, але буде експериментувати до тих пір, поки не знайде своєї родзинки.

Жінка-Дракон пристрасна коханка, яка віддається без залишку.

Спочатку вона дозволяє партнеру домінувати, а потім проявляє себе. Якщо такої можливості їй не дають, то відчуває незадоволеність. Їй необхідно знати, що вона кохана.

Жінка-Дракон вірна і постійна. Вона серйозно ставиться до сеkсу і може віддатися тільки коханій людині. Намагаючись бути лідером, вона домагається домінації непомітно, і партнер навіть не помічає, що підкорений.

Рік Змії

Ідеальним сеkсуальним партнером для жінки-Змії є чоловік, народжений в рік Щура. Тим не менш, це не змусить Змію зберігати партнеру вірність. Якщо їй вдасться приховувати свої пригоди, то такі відносини складуться вдало. Їй також підходить Дракон. У них виникне повне взаєморозуміння.

Непогані сеkсуальні відносини можуть складеться з Котом. Мудра Змія не буде набридати йому і пробачити його легковажність, то їх союз може зберегтися дуже довго.

Тигрів Змії слід уникати. Ці консервативні чоловіки будуть відкидати її бажання урізноманітнити сеkсуальні відносини.

Про тривалі і міцні стосунки не може бути й мови у Жінки-Змії з чоловіком-Півнем. Можливий лише скороминущий зв’язок. Чоловік-Півень не зможе не зраджувати своїй партнерці, а їх сеkс швидко перетвориться на щось буденне.

А ось чоловік-Змія з жінко-Півемь можуть цілком порозумітися. Їх сekс буде різноманітним, а ер0тичні фантазії практично збігатися.

Чоловікові-Змії дуже підійде жінка-Коза, до якої він буде відноситься з ласкою і любов’ю. Хороший сеkс йому забезпечений і з жінкою-Биком. Він із задоволенням буде підпорядковуватись цій владній партнерці. Однак цей союз буде недовговічним.

Чоловік-Змія випробує верх блаженства, займаючись сеkсом з жінкою, яка з’явилася на світ під знаком Коня.

Цікавими є й різноманітні сеkсуальні стосунки чоловіка-Змії забезпечені з жінкою, народженої в рік Коня.

З Мавпою у Змії кардинально не збігаються сексуальні фантазії. Проте, вони можуть стати хорошими друзями.

З Свинею, яка в ліжку проявляє повільність, у Змії також відношення не складуться.

Союз Змії і Собаки також навряд чи буде довговічним. Собака не терпить критики і повчань, а Змія просто обожнює вказувати на недоліки інших.

А відносини між двома Зміями скоріше за все складуться вдало. Обидва партнери, володіючи і фантазією, і темпераментом, будуть здатні зробити своє сеkсуальне життя різноманітним і дуже приємним.

Рік Коня

Серед людей, що народилися в рік Коня, є як стримані, так і розкуті в сексуальному плані особистості.

Для перших важливо знайти людину, яка була б здатна контролювати свій темперамент. Кінь сприймає сеkс, як щось заборонене, але відчуває, що тільки так завдяки сеkсу можна відчути всю повноту життя. Багатьох чоловіків відштовхує така показна холодність, але деякі беруться завойовувати прекрасну недоступну конячку. Завдяки ніжному і ласкавому ставленню їм це може цілком вдасться. Свічки, музика, шовкові простирадла і ніжний шепіт вмілого партнера здатний її підкорити.

Кінь – хороша дружина і господиня, але посередня коханка. Вона постарається, щоб сеkс був “правильним”, але з великим задоволенням обійшлася б і без нього.

Проте, Кінь обожнює елегантну нижню білизну, на яку готова витрачати великі суми. Це вона робить швидше за все для себе.

Рік Кози

Коза боязка і соромлива, недостатньо темпераментна, але надзвичайно ніжна. Вона не терпить грубості і нетактовного ставлення. Але при правильному поводженні може бути вельми вправна в ліжку.

Не виносить тиску, тому в стосунках з нею потрібно проявити терпіння, частіше дарувати подарунки і говорити компліменти.

Для жінки-Кози сеkс без любові неможливий. Вона дуже перебірлива у виборі партнера і довго шукає свою половину.

Дуже любить романтичну атмосферу. Вона ніколи не з’явиться перед партнером оголеною, а вважатиме за краще повільно роздягатися.

Під час близькості її більше турбують власні переживання. Не любить одноманітності.

Чоловіка-Козу турбує якість, а не кількість сеkсу. Сором’язливість часом заважає йому почати відносини з дівчиною, що сподобалася.

Жінок він підкорює безмежною ніжністю і красивими доглядати. Чоловікові-Козі важливо завоювати довіру партнерки.

Дуже ранимий, він не терпить критики своїх сеkсуальних здібностей. Давайте зрозуміти, що поважаєте почуття і бажання Кози. Тоді відносини триватимуть довго.

Рік Мавпи

Сеkс з Мавпою може бути більш, ніж різноманітним. Ці люди постійно приміряють на себе різні маски і грають різні ролі. Вони без докорів сумління можуть любити одну людину, а любов’ю займатися зі зовсім іншим.

Статеве життя починають надзвичайно рано, в основному з цікавості і спраги нових вражень. У свої пригоди можуть зайти дуже далеко, порушуючи рамки дозволеного.

Дуже скритна Мавпа не покаже партнеру розчарування і байдужість. Вона просто почне паралельно зустрічатися з кимось іншим.

Сексуальні жінкм-Мавпи не терплять рутини і обожнюють ер0тичні ігри. Її дуже просто розворушити. Мавпа готова проводити всі ночі і дні в спальні з коханцем, який доставляє їй насолоду. Часто міняє партнерів, залишаючи після себе розбиті серця.

Чоловіки-Мавпи є винахідливими і майстерними коханцями. Його партнерка обов’язково повинна відповідати створеному ним образу. Мати значення буде не тільки її зовнішність, а й інтелектуальні здібності. Чоловіки-Мавпи люблять розмовляти зі своїми коханками.

Здатний зустрічатися відразу з декількома партнерками. Його фантазії і пристрасті вистачить на всіх.

Рік Півня

Півень – суперечлива особистість, в якій одночасно з’єднується екстравагантність і консервативність. І саме остання якість проявляється в його сексуальному житті.

Партнери часто очікують від них набагато більшого, ніж отримують під час близькості.

Для чоловіка-Півня важливим є сам процес залицяння. Він проявляє галантність і шанобливість середньовічного лицаря, у всю використовує свою фантазію, для того, щоб підкорити даму серця.

Жінка чекає не менш прекрасного продовження, але в моменти інтимної близькості Півень поводиться дуже стримано. Про задоволення партнерки він піклується мало.

Жінка-Півень також за зовнішнім блиском приховують стриману і консервативну натуру, яка не прагне міняти своє ставлення до сеkсу. Тим не менш, вона дуже темпераментна, що часом компенсує відсутність фантазії і бажання експериментувати. Егоїстична, вона в першу чергу піклується про себе.

Рік Собаки

Собаки дуже чуттєві і будь-який дотик приносить їм задоволення. Тим не менш, вони все життя шукають ідеального партнера.

Собака дуже чуттєва, сеkс грає для неї важливу роль. Тим не менш, вона може вести себе дуже стримано і приховувати свої почуття. Адже не всі партнери здатні задовольнити її бажання.

Коханці або коханки, які не поділяють фантазій собаки, змушують її закритися в собі. Проте, вроджена пристрасть може вирватися і тоді партнер буде вражений силою темпераменту.

Але частіше вона вважає за краще лише витончено піддражнювати партнера.

Рік Кабана

Свиня є пристрасною натурою, яка, тим не менш, розділяє несерйозні сеkсуальні і серйозні шлюбні відносини.

Сексуальне життя ці люди починають рано. Їх приваблює все незвідане, тому вони постараються скоріше випробувати все, що можливо. Можуть заводити відразу кілька партнерів, при цьому чітко усвідомлюючи, що ні з одним з них не будуть створювати сім’ю. Їхні дружини або чоловіки і об’єкти хвилинної пристрасті – люди, як правило, абсолютно різні.

Нетривалі романи жінці-Свині краще заводити з чоловіком-Мавпою, чоловіком-Свинею і чоловіком-Козою.

Чоловік-Свиня – прекрасний коханець, готовий виконувати будь-які бажання коханої. Любить експериментувати, але ніколи не перегинає палицю.

Жінка-Свиня, володіючи привабливою зовнішністю і сексуальністю, вважає за краще самостійно вибирати партнерів. Вона має сумісність практично з усіма знаками і здатна задовольнити майже всі бажання.

За матеріалами