Я змінила в собі лише одну рису, і мене стали хотіти всі чоловіки!
Мотивація

Я змінила в собі лише одну рису, і мене стали хотіти всі чоловіки!

Чоловіки перебірливі, що стосується жінок. Якщо ти одна і в активному пошуку, то напевно розумієш, про що мова. Зазвичай чоловіки представляють, яку жінку хочуть, так що ти або відповідаєш його типажу і ідеалу, або ні. Але іноді чоловіки закохуються в абсолютно не свій типаж. Тому було б класно бути такою жінкою, яка могла б залучити будь-якого чоловіка, правда? І ось як.

Напевно у тебе навіть є знайома або подруга: розумна, красива і весела. Чи не най-най, але є в ній те, що змушує чоловіків бігати за нею. Ти намагалася зрозуміти, що такого: волосся, макіяж, фігура… Правда в тому, що секрет у всьому цьому разом взятому.

Перш за все, це впевненість в собі.

Правда в тому, що ти вже красива, впевнена і неймовірна жінка.

Єдина різниця в тому, що твоя впевненість захована за вантажем минулих стосунків, відмовами чоловіків, особистими комплексами. Це все те, що ти так намагалася подолати, щоб стати ідеальною. Але що якщо ти вже ідеальна? Що якщо в тебе вже є все, що потрібно, щоб бути впевненою і прекрасною, якою ти хочеш бути і думаєш, що такою не є?

Що заважає тобі це побачити?

Що заважає тобі дозволити собі бути такою?

Хто або що дозволяє тобі обмежувати себе, визначати, ким ти можеш бути, а ким ні?

Ми так зациклені на пошуку свого Принца, думаючи, що він вирішить всі наші комплекси і проблеми, що забуваємо самі їх вирішувати. Ми говоримо собі, що весь секрет у тому, щоб знайти любов.

І коли ти починаєш з кимось зустрічатися, то проблема може бути в тому, що ти сама про себе поганої думки, що ти чекаєш порятунку і вирішення проблем від чоловіка, а в результаті занадто швидко віддаєш йому своє тіло і серце. Як результат, він користується тобою, розбиває тобі серце, і це ще більше руйнує твою невпевненість. Ти думаєш, що ти не досить гарна, не надто худа або красива.

Може ти забула, але ти вже достатня у всьому!

Ти правда думаєш, що коли знайдеш любов, то відразу ж станеш впевненою жінкою, яка вже є в тобі?

Можливо. Але не тому, що у чоловіка нібито чарівна сила, яка несподівано змінить тебе. Він може розкрити тебе, але і до цього часу все це є в тобі.

Коли твоя впевненість і відчуття внутрішньої самодостатності настільки залежить від чоловіка, він може так само легко це все забрати.

Може ти помічала, що, коли ти в стосунках, то отримуєш більше уваги і від інших чоловіків. Це тому що ти стаєш спокійнішою, впевненішою. Ти відпускаєш відчай і замінюєш його спокоєм і щастям.

Так що секрет в тому, щоб відчувати цей спокій і щастя і ПОЗА стосунками.

Просто представляй себе такою, якою б ти була, будучи у стосунках. Ця майбутня ти – та, якою ти вже являєшся сьогодні, глибоко всередині себе.

Твоя впевненість і внутрішня краса засяють і ти станеш саме такою, яку хоче кожен чоловік.

За матеріалами