Правда про те, як чоловіки вибирають собі дружину
Натхнення

Правда про те, як чоловіки вибирають собі дружину

Ти можеш бути неймовірно сексуальною і вправною в ліжку. Ми можемо займатися з тобою сеkсом і вранці, і вночі. І ми можемо пам’ятати тебе все життя.

Але цього не достатньо, щоб одружитися з тобою… Насправді, це взагалі майже нічого не означає.

Причина, по якій чоловіки вибирають собі дружину, знаходиться поза спальнею.

Запитаєш, так як же змусити його одружитися з тобою? Все просто. Ми одружуємося на тих жінках, які роблять нас кращими.

Це починається тоді, коли ми помічаємо, що наша машина стала чистішою, що в будинку стало прибрано. А потім все переходить на більш глибокий рівень: нас охоплює дуже гідне почуття і ми хочемо піклуватися про свою жінку. Ми хочемо знати, де вона, чи не поламалася у неї машина, чи не закінчилися вдома її улюблені цукерки.

Стають важливими дрібниці, про які ми навіть ніколи не думали. Ми переживаємо, як вона себе почуває, а не тільки як виглядає.

Як жінка, ти можеш думати: «Звучить круто. Але як домогтися цього?» Але правда в тому, що ти нічого не можеш зробити, щоб це відбулося. Але ти можеш дозволити цьому статися. Це енергетика.

Перша і найважливіша заповідь полягає в тому, що чоловік любить жінку, яка любить його, але не більше, ніж вона любить себе. Дехто називає це впевненістю, але це набагато глибше. Впевненість – це що ти можеш зробити, а любов до себе – це ким ти є.

Друга заповідь, яка заснована на першій – це дозволити любові трапитися. Ти повинна відчувати себе гідною, щоб тебе любили не за те, що ти робиш, а за те, яка ти є.

Дозволити любити – значить, коли чоловік намагається тобі допомогти, проявляючи тим самим свою турботу, приймай це.

Коротше кажучи, чоловік одружується на жінці, якщо впевнений, що вона зробить його життя кращим.