Ідеальна дружина чи рабиня? Чесна стаття про те, як деякі чоловіки вибирають собі жінок
Життєві поради

Ідеальна дружина чи рабиня? Чесна стаття про те, як деякі чоловіки вибирають собі жінок

Знайомому трошки за 40, бізнесмен, добре забезпечений, нежонатий. Живе в дуже великому місті, але не може знайти собі ідеальну дружину. Знаєте, яка йому потрібна?

Успішна бізнес-леді. Це для початку.

Але він зрозумів, що успішні бізнес-леді все давно зайняті. І в бізнес багато леді пішли не від того, що розумні і зухвалі, а тому що життя змусило. Є, звичайно ж, і винятки. Але в основному зустрічаються закостенілі одинаки або розлучені, але там вже інші нюанси. А нюанси йому не потрібні, він своїх дітей хоче. І на дівчат “не першої свіжості” він навіть не дивиться, як і на юних. Юні в житті не мають тями.

А йому потрібна дружина розумна.

Яка, отримавши штамп у паспорт, з легкістю залишить бізнес або передасть його в руки виконавчому директору, а сама займеться сім’єю. Ні, своїм бізнесом вона теж може іноді займатися як перевіряючий і контролюючий орган, але не на шкоду родині.

І так, озвучую характеристики ідеальної або професійної дружини.

ІДЕАЛЬНАЯ ДРУЖИНА МАЄ:

  • бути мудрою;
  • віртуозно поєднувати роль люблячої дружини, турботливої ​​матері, вишколеної домогосподарки і успішної бізнес-леді;
  • визнавати і пишатися досягненнями чоловіка;
  • знаходити час і можливості організовувати романтичні вечори, робити невеликі приємні сюрпризи, це сприяє відпочинку;
  • займатися фінансовим плануванням і грамотно вести витрати сімейного бюджету;
  • зобов’язана завжди бути в прекрасному настрої, виглядати доглянуто і привабливо, знаходити час для спорту, щоб мати гарну фігуру, мати почуття гумору і стилю;
  • зобов’язана регулярно спілкуватися з родичами, надавати знаки уваги, відповідати за подарунки до свят і дат;
  • займатися благодійністю і по можливості брати участь в соціальних проектах;
  • постійно розвиватися, розширювати кругозір, відстежувати нові тенденції в сфері інтересів чоловіка і свого бізнесу теж, якщо він все ще є;
  • грамотно мотивувати чоловіка і дітей, а дітей повинно бути двоє, а ще краще троє.

Я запитала, а чи не забагато обов’язків або вимог він пред’являє для однієї жінки? Адже діти теж не школярами народжуються, маленькі вони не просто вимагають багато уваги, а практично повністю забирають весь час.

Він здивувався і сказав, що складного в цьому нічого немає. Це суцільні задоволення. І, так, ніяких нянь і домробітниць в їхньому будинку бути не повинно. Сьогодні прибрати нічого не варте за допомогою пилососа і часу це забирає мінімум. Пральна машина пере, кип’ятить, відбілює. Закинув, розвісив, дитина спить, а ти дивись телевізор, розвивай кругозір, відстежуй потрібні тенденції і гладь одяг. В цей час мультиварка готує обід або вечерю.

У 21 столітті бути професійною дружиною нічого не варте. Просто треба вміти планувати день, поєднувати свої заняття, експериментувати… Виявляється, “треба не тупити, а проявити кмітливість і різноманітність в житті з’явиться сама собою”.

Питаю, чи знає він, що з дітьми треба займатися, робити вироби, ліпити, малювати, клеїти і фарбувати? А це теж час. А коли одні підуть в школу і їм треба допомагати з математикою, творами, віршами, англійською та іншими домашніми завданнями, а з меншими знову ж робити вироби, малювати, клеїти і фарбувати, то як все встигнути?

– Було б бажання! – каже, і додає, що коли діти підуть в садок і школу, то дружина повинна йти на роботу, мати гарний вигляд. Пам’ятаєте, фігуру гарну мати, всіх утішати і вислуховувати, підтримувати і допомагати, смачно готувати і прибирати, благодійністю займатися і подарунки рідні дарувати, пам’ятати дати і знати що кому подарувати…

А в цей час втомлений цар-бізнесмен-чоловік повертається з роботи, а там дружина вся фігурна і святкова прямо з порога кухні, з пирогами ароматними на вишитих рушниках зустрічає, а у нього настрою немає, а у неї завжди є, та й ще один настрій в запасі для чоловіка… і тут вона починає згладжувати гострі кути і шукати компроміс, десь мовчати, щось терпіти, а на щось і очі закривати. Вона ж мудра…

Ось тільки мені незрозуміло, де в цей час діти?

Намагаюся сказати, що таких дружин не буває. Ну, неможливо таке. Тим більше, коли діти є. Знайомий мені не повірив. Він сказав, що у деяких його знайомих зустрічаються такі дружини. Може, я чогось не знаю?

Я знаю тих, які рвуться осягнути неосяжне. Але це завзяття швидко проходить. Як правило, у частини на першому році спільного життя, а у решти в наступний рік цей азарт зникає. Тому що просто неможливо бути ідеальною або професійної дружиною і ідеальною матір’ю, а попутно ще й ідеальною невісткою, яка пам’ятає всі дати та купляє подарунки рідні, ідеальною дочкою, ідеальною працівницею або бізнес-леді, ідеальною господинею, куховаркою і домробітницею І взагалі, неможливо бути ідеальною для оточуючих.

Та й не повинна дружина поєднувати в собі сто різних ролей. Більш того, саме ідеальних дружин “рівня богині” найчастіше і кидають чоловіки. Ідуть до неідеальних, звичайних, приземлених…

Питаю у знайомого, якщо йому потрібна така дружина, то яким вимогам повинен відповідати він? Для чого потрібен чоловік такій ідеальній жінці?

Він здивувався і сказав, що чоловік повинен заробляти і приносити гроші в сім’ю.

– А якщо у дружини є свій бізнес і свої доходи?

– Вона повинна його згодом продати або об’єднати з бізнесом чоловіка.

І останнє, що привело мене в шок.

“Зрозуміло, що сім’я, активне життя і громадська діяльність не залишать часу для бізнесу. А він жінці і не потрібен. Ідеальна дружина і її фінансова незалежність – несумісні! Дружина повинна знати, як важко заробляються гроші, щоб розуміти їх ціну, але залежати вона повинна фінансово цілком від чоловіка.”

Автор: Anonimusi