Цю одну річ чоловіки люблять навіть більше, ніж cеkс!
Мотивація

Цю одну річ чоловіки люблять навіть більше, ніж cеkс!

Наші прекрасні і улюблені жінки! У вас б просто відвисла щелепа, якби хоч раз почули, що ми обговорюємо з одруженими чоловіками. Так що там відвисла! Ви б просто не повірили! Кожне наше слово – це повна протилежність тому, що ви про нас думаєте і якими вважаєте.

Насправді чоловіки зовсім не хочуть завдавати болю своїм дружинам. Не хочуть сердитися і дратуватися. Не мріють про тотальний контроль. І зовсім не думають «тільки про одне», як вважають жінки. Їм реально дуже хочеться, щоб жінки знали правду про них. І вони впадають у відчай від однієї думки, що цього ніколи не станеться. І не з їхньої вини.

Сила ніжніх дотиків

Правда полягає в тому, що ми, чоловіки, точно знаємо, що ніжним дотиком жінка може гори звернути. Тобто її сила укладена… на кінчиках її ніжних і тендітних пальців. Найприкріше, що більшість жінок навіть не підозрюють, якою силою володіють. А багато – просто ігнорують і не вважають за потрібне її застосовувати.

Це настільки просто, настільки щемливо, що ми навіть… боїмося в цьому зізнатися. Вже не кажучи про те, щоб натякнути або попросити. Так ми навіть один з одним з важкістю це обговорюємо! Ніхто ж не хоче, щоб його вважали мимрою або романтиком з дешевої мелодрами. Адже жінки можуть прийняти це бажання кожного чоловіка за прояв слабкості.

Так що ж це?

Це сила справжньої ніжності. Чарівні дотики «шкіра до шкіри». Ваше щире прийняття нас і схвалення. Сигнал, що нас цінують, люблять, чекають…

Коли жінка ніжно торкається кінчиками своїх пальців… це щось неймовірне. І якщо при цьому вимовляє такі необхідні нам слова і невербально запевняє у своїй підтримці і схваленні… Оооо… Наш світ в ці хвилини просто перевертається.

Це настільки потужно, що чоловіки просто втрачають дар мови. Ви не повірите, але до горла підкочується ком, а очі наповнюються вологою… Ми просто танемо в цьому неймовірному моменті.

Так виглядає щастя. Якби можна було порівняти наші відчуття з пляшкою шампанського, то його пробку просто вибиває до небес. Шампанське виривається назовні, переливаючись на сонці неймовірними фарбами веселки. Ми просто завмираємо. Завмирає серце. Завмирає дихання. Якби ви тільки знали, як для нас це важливо, як ми страждаємо без цього!

Кожен чоловік, впевнений, просто жадає відчути це. І в цьому немає чогось надприродного або нездійсненного. Простий і ніжний дотик. Почуття, що тебе підтримують. Тебе потребують, тебе цінують. Нічого більше. Всього лише… Це.

Ось що говорять чоловіки з усього світу про жіночу силу, яка знаходиться на кінчиках їхніх пальців:

Це не вигадки, а витяги з проведених опитувань і досліджень. Зауважте, що в кожному разі прориваються нотки уразливості, яку чоловіки ретельно ховають за силою і мужністю. На секунду уявіть їх особи, тембр голосу, інтонації, коли будете читати відповіді…

США: «Ми сиділи поруч в кінотеатрі, і раптом вона поклала свою руку мені на коліно. Подивилася з ніжністю, посміхнулася і сказала: «Я така щаслива, що ти повів мене саме на цей фільм. Дякую любий».

Канада: «Вона як би ненароком ляснула мене по спині і сказала: «Ну ти і жеребець!»

Великобританія: «Вона просто погладила мене пальцями по маківці. Це тривало всього хвилину, вона не вимовила ні слова. Але це було приголомшливо!»

Туреччина: «Вона доторкнулася до мого ліктя і ніжно прошепотіла: «Ти просто приголомшливий батько, ніжний і турботливий чоловік. Я так люблю тебе!»

Швейцарія: «Коли я розповів дружині про свою ідею, куди б поїхати у відпустку, вона схопила мене за руку і сказала: «Це чудово! Ти чудовий! Я люблю тебе більше всіх на світі!»

Нова Зеландія: «Ми їхали в машині, і раптом я відчув, як вона присунулася до мене і ніжно почухала потилицю. Я продовжував керувати автомобілем, стежив за дорогою, але був просто п’яним від щастя».

Чому чоловіки не хочуть (або не можуть) говорити про цю чарівну силу «на кінчиках пальців»?

Все дуже просто. Ми думаємо, що будемо виглядати слабаками в ваших очах. Тобто це буде виглядати нерозумно. Чи не «мужньо». Занадто вразливо для нас…

Ми боїмося, що ви можете просто висміяти нас. «Ну як дотики або кілька слів можуть викликати клубок у горлі?» – вирішите ви. Навіть коли ми все ж наважуємося про це сказати, то часто бачимо лише закочені очі і зовсім очманілий вираз обличчя дружин.

В цьому і полягає головна причина того, що чоловіки мовчать і не визнаються в своїх бажаннях. Більшість з них вже не раз намагалися «достукатися», але або їх проігнорували, або просто не зрозуміли.

У своїй блискучій статті «Я – патріархат», Джоналін Грейс Фінчер перерахувала 17 найяскравіших прикладів того, як жінки відмовляють чоловікам у праві на вразливість:

«Ми мало не вимагаємо і схиляємо чоловіків бути вразливими. Ми просимо їх впустити нас в своє серце. Відкрити свою душу. Розповісти і зізнатися у всіх своїх страхах і сумнівах. Але правда полягає в тому, що, коли вони стають уразливими – це для нас уже занадто. Ми не можемо цього виносити. Більшість жінок при цьому мало не сахаються від страху. В їх очах читається ціла гама почуттів: від глибокого розчарування – до відрази. А чоловіки – не сліпі. Вони все бачать і розуміють».

Отже, дорогі жінки, пропонуємо вам ознайомитися зі списком речей, які можуть буквально довести чоловіка до сліз. Але не від щастя, а від болю. Так, ви не помилилися! Змусити плакати! Дорослих і мужніх чоловіків.

Зауважте, що багато хто з них переживають це мало не щодня. Але не наважуються сказати вам про те, що відчувають. Розповісти, як їм це неприємно і як боляче. Вони бояться, що ви не зрозумієте, висмієте, вважаєте все це дурницями, а їх – слабаками і панікерами.

Отже, читаємо, згадуємо, аналізуємо, робимо висновки… Адже ви ж не хочете вбити своє подружжя і любов, чи не так?

 • Коли жінка вважає, що її чоловік неповноцінний (нічого не вартий, «ганчірка» та інше). Тільки тому, що їй доводиться займатися фізичною працею через те, що він кудись поїхав або захворів. Наприклад, якщо вона розчищає сніг у дворі під час відрядження чоловіка в інше місто.
 • Уникання зорового контакту, коли чоловік відчуває себе розбитим або пригніченим.
 • Коли бере щось цілком на себе, підкреслюючи, що чоловік в цій справі некомпетентний або нічого не розуміє.
 • Вважає, що, якщо чоловік ніяк не проявляє емоцій (закривається) – це абсолютно нормально. Тобто на подібне навіть не варто звертати уваги.
 • Злиться, насміхаєтья або відчуває сором, коли чоловік боїться чогось.
 • Оікує, що він візьме на себе найважчу роботу (не має значення, яку: емоційну, фізичну, інтелектуальну, духовну) і при цьому буде виділяти виключно силу і впевненість. Скаржитися йому категорично заборонено: «Адже ти – чоловік».
 • Ніколи не питає чоловіка про те, чого він боїться або про що тривожиться. Відмовляє йому в праві на розуміння і співчуття, при цьому щедро наділяючи ними своїх близьких подружок і знайомих.
 • Очікує, що він буде терпляче виносити всі критичні зауваження: «Адже ти ж не дівчисько – відразу ображатися!»
 • Демонструє своє нетерпіння і роздратування, коли чоловік в чомусь проявляє себе не дуже вже спритно: починаючи від ремонту поламаної раковини на кухні і закінчуючи бронюванням квитків на літак, викликом таксі або заповненням податкової декларації.
 • Напускає на себе страшну зайнятість і холодність, коли чоловік звертається за допомогою.
 • Коли жінка знає набагато більше про потреби і потреби своїх подруг, ніж про те, чого потребує її власний чоловік.
 • Приховує його помилки від дітей, так як ніби він не має на них права, або стає мало не монстром, помиляючись в чомусь.
 • Очікує від чоловіка, що він буде сильніше, ніж всі супергерої разом узяті. Ну і тим більше – ніж сама жінка.
 • Чекає, що він завжди буде брати на себе більше роботи.
 • Чекає, що чоловік завжди повинен брати на себе всю неприємну і брудну роботу.
 • Чекає, що він на перший поклик прибіжить з рушницею перевіряти кожен підозрілий шурхіт в будинку. Природно, ні про який страх або вагання не може бути й мови.

Для чого потрібно знати про це?

Для жінок:

Від вашої поведінки дуже багато залежить у стосунах. Насправді ви володієте набагато більшою силою і мудрістю, ніж уявляєте. Ваша здатність проявляти свої почуття і ніжність може гори звернути.

При цьому вам не доведеться робити нічого складного. Просто кожен день і кожну хвилину бути справжньою жінкою – ніжною і турботливою.

Подумайте про те, що вам слід припинити робити вже сьогодні, і що – почати завтра, щоб змінити ваші стосунки на краще.

Ви володієте надпотужною силою – чому б не використати її на благо?

Для чоловіків:

Прийміть це. Те, що вам дійсно потрібна ніжність. Дотики її пальців до вашої душі. Підтримка. Вам потрібна ця сила жінки.

Її дотику прийняття і схвалення – вам дуже приємні, і ви хочете цього якомога більше. Скажіть вже собі правду: ці фізичні дотики, ніжні і підбадьорливі слова – потрібні вам, як повітря.

Не дивуйтеся своїй уразливості і потребам. Навпаки, пишайтеся тим, що вам потрібна сила, яка знаходиться на кінчиках ніжних і тендітних жіночих пальців. Говоріть про це сміливо і без страху.

Говоріть, що саме вам приносить щастя. І вас обов’язково почують. І це додасть сили. Чи принесе щастя.

За матеріалами