Як доставити хлопцеві максимальне задоволення
Життєві поради

Як доставити хлопцеві максимальне задоволення

Щоб зробити приємність хлопцю спробуйте застосувати кілька секретів спокушання:

«Упаковка»

Як вже було помічено вище, чоловіки люблять очима, тому на початку вечора пможна одягнути красиву білизну, високі підбори, привабливу обстановка.

Прелюдія

Чоловіки люблять попередні ласки перед інтимом, нехай вас не дивує, що вони про це не говорять, адже вважається, що прелюдія не потрібна чоловікам. Але ж шикарна, тривала прелюдія перед фізичною близькістю зробить момент кульмінації більш яскравим і довгоочікуваним. В якості прелюдії можна зробити еротичний масаж.

Перший крок за тобою

Не слід чекати ініціативи від чоловіка, «візьми його сама».

По-перше, це буде несподівано для нього, по-друге, їх збуджують активні жінки. У ліжку позиція «колода» – неприйнятна.

Посилять його задоволення ваші стогони і крики

Крім цього, похваліть його гідність, скажіть, що сekс з ним – кращий у вашому житті. Від таких промов чоловіки отримують моральне задоволення, яке посилює фізичне задоволення.

Не забувайте про задоволення чоловіка

Оральний сekс до повної розрядки приносить найбільше задоволення чоловікові. Робіть це при світлі, щоб хлопець міг спостерігати за процесом. Включіть в роботу руки. Не бійтеся, що у вас щось не вийде. Чоловік своїми рухами підкаже, як йому подобається найбільше.

Міняйте пози

Стандартна місіонерська, лінива поза – лежачи на боці, жінка зверху і доггі-стайл. Статистика говорить, що це все розмаїття у 80% пар. Але ж якщо відкрити камасутру… Дивіться різноманітні відео, гортайте дорослі журнали і книги, черпайте натхнення і активно застосовуйте його в своєму сeксуальному житті.

Пробуйте нове

Займіться нестандартним сekсом або сходіть в сekс-шоп за новою іграшкою. Експериментуйте, оскільки рутина і одноманітність вбиває сeксуальну привабливість.

За матеріалами