4 базові речі, від яких чоловік отримує задоволення у стосунках з жінкою
Життєві поради

4 базові речі, від яких чоловік отримує задоволення у стосунках з жінкою

Чоловікам для щастя не так вже й багато і треба. Просто, на жаль, сучасні жінки не хочуть розуміти сильну стать, а надмірно зациклені на своїх інтересах. Як правило, представниці слабкої статі з головою занурені в матеріальні питання, їх все життя здійснюється напоказ, вони зациклені на своїй зовнішності, постійно женуться за модою і підкоряються стереотипам суспільства.

А чоловіки дивляться на все це і думають – “Хочеться мати поруч справжню, щиру, рідну жінку, яка не підвладна міфам сучасності. Суспільство вселяє, що жінка гідна тільки найкращого, вона повинна неодмінно прагнути до лідерства”.

Вкрай рідко представниці слабкої статі сьогодні замислюються, що щастя треба заслужити в житті, що хороший чоловік просто так не падає з неба і на все свій час! А ті, хто хочуть все і відразу і бажано в подвоєному розмірі часто потім плачуть після біля розбитого корита.

Існує 4 базові речі, від яких чоловік отримує задоволення у стосунках з жінкою:

1. Віддача!

Хтось каже, що любов – це коли ти віддаєш всього себе і не вимагаєш нічого натомість. А я, мабуть, не погоджуся! Адже, віддаючи всього себе, ти витрачаєш енергію, не отримуючи підживлення натомість. У підсумку, коли сили закінчуються стосунки наповнюють байдужістю, пасивністю і можливо егоїзмом. Саме жінка є джерелом мотивації і натхнення в парі, вселяючи в чоловіка впевненість, цілеспрямованість і позитив. Віддача може проявлятися в турботі, підтримці, умінні слухати і т.д.

2. Терпіння.

Я іноді бачу щасливі парочки в зрілому віці і дивуюся – але ж вони давно разом, а очі все так і світяться від щастя! Вони навчилися поблажливо ставиться до недоліків один одного, приймаючи їх, як даність. Принизливі докори, звинувачення, критика неодмінно були. Але все ж завдяки терпінню воцарила гармонія і любов. Так, теж хотілося все і відразу, та деякі очікування дуже сильно не співпали з реальністю, так, десь точно не хотілося поступатися… Але здоровий глузд переміг.

3. Вірність.

Всі чоловіки власники від природи, хоча деякі бояться в цьому собі зізнатися і допускають вільні стосунки. Жоден поважаючий себе чоловік не захоче з кимось ділити свою улюблену жінку. Він не дозволить коханій вести романи на стороні, а при виявленні зради відразу ж поставить жирну крапку. Тому що або “ти тільки зі мною, забуваючи про інших, або без мене, живи, як знаєш, а на менше я не згоден!”.

4. Ясність думок.

Чоловікам потрібна раціональність. Вони не розуміють жіночі натяки і ходіння навколо і близько. Тому, вважають за краще вирішувати всі проблеми і питання на березі, щоб згодом човен любові не розбився об побут. Часто жіноча демо-версія збиває з тями. У підсумку після весілля з’ясовується, що поруч зовсім не той і дружина абсолютно все інакше собі уявляла. Немає нічого важливішого взаєморозуміння. Чоловікові стає легко і тепло на душі, коли він знає, що кохана жінка його розуміє, а він її.

Ми всі абсолютно різні, як би не старалися знайти максимально схожого на себе. Тому, якщо почнемо трохи розуміти, що нам потрібно один від одного в стосунках, то стане набагато простіше, замість того, щоб судити, злитися і влаштовувати істерики!