Все-таки не головне: що «чіпляє» в жінці сильніше, ніж красива зовнішність
Натхнення

Все-таки не головне: що «чіпляє» в жінці сильніше, ніж красива зовнішність

Всі ми знаємо, що «по одягу зустрічають…». Але чи тільки зовнішність відіграє таку вже велику роль, особливо, коли мова йде про жінок? Адже, напевно, ви не раз помічали пари, де красивий, ставний, я б навіть сказала шикарний чоловік йде під руку з зовсім такою, на перший погляд, нічим непримітною панянкою, деякі навіть могли б охарактеризувати її, як «сіру миша». Але те, як цей чоловік дивиться на неї, при цьому ніжно стискаючи її руку, не залишає ніяких сумнівів – він дійсно закоханий.

Приваблива зовнішність – це не основний козир жінки

Як же це розуміти? Виходить справа далеко не тільки в привабливій зовнішності і модельних параматрах?

А я вам відповім, що такого особливого цей чоловік знайшов у своїй жінці, і взагалі, що чоловіки, але тільки дійсно вже зрілі чоловіки, шукають в жінці, крім гарненької зовнішності.

І ні, це далеко не захват, який він постійно хоче бачити в її очах, хоча, звичайно, і це важливо. Але не треба думати, що жінка, яка далеко не модельної зовнішності, прямо молиться на свого чоловіка, і тому він з нею – щоб таким чином постійно підтверджувати свою значимість.

Це зовсім не так, тому що дійсно зрілий чоловік, який має нормальну самооцінку і адекватне самосприйняття, шукає такого ж упевненого в собі і своїй цінності, а значить і зовнішності партнера, а не просто свого «фаната».

І ось що приваблює чоловіків навіть більше, ніж неймовірна, але іноді така «нежива і холодна» зовнішність – це спокійна впевненість в собі, своїй привабливості і унікальності.

Цю якість у жінці помітно неозброєним оком – вона може бути в одязі не з останньої колекції моди, не мати модельних параметрів, але те, як вона себе подає, те почуття гідності, з яким вона ставиться, як до себе, так і до інших, творить нібито якусь магію, і чоловіки просто не можуть не помітити таку розкішну жінку!

Якщо жінка приймає себе, значить вона любить і приймає своє тіло, значить вона насолоджується всіма проявами свого життя, значить вона в гармонії з собою і світом і просто щаслива бути «тут і зараз». І це неймовірно привабливо! Адже чоловік буде відчувати, що така жінка вміє приймати і любити себе, вміє бути справжньою і дарувати свою любов і тепло, а значить зможе так само прийняти і полюбити його. А потім вони вже разом будуть насолоджуватися життям.

Тому, звичайно, доглядати і дбати про свою зовнішність потрібно – це безумовно. Але не зациклюватися тільки на ній. Не робити її своїм основним козирем. Бо залучати будете тільки тих чоловіків, які цінують тільки зовнішність жінки і те, як вам її ще поліпшити, щоб «підігнати» під свій ідеал. Впевнена, що вам таке зовсім не потрібно.

Якщо жінка приваблива, але «холодна», емоційно порожня, ніби й не жива зовсім, та ще й невпевнена в собі, що вона і намагається приховати за цією неприступною зовнішністю, – це буде тим, що швидше за все відштовхне, ніж приверне.

Тому, перш за все, позбудьтеся від своїх комплексів і страхів, попрацюєте над своєю самооцінкою і тоді ви побачите як наповнитеся відчуттям власної цінності, теплотою і бажанням дарувати свою любов. Ось саме це і є те, що буде «тримати» поруч з вами чоловіка набагато сильніше, ніж просто приваблива зовнішність. Адже це те, що дійсно «чіпляє» і ще довго не відпускає.

Вікторія Кірста