Що необхідно жінці куди більше, ніж чоловік і штамп в паспорті
Мотивація

Що необхідно жінці куди більше, ніж чоловік і штамп в паспорті

«Щасливе життя жінки можливе тільки поруч з чоловіком, а якщо його немає, то ти неповноцінна!» – часто можна почути в суспільстві. Однак це всього лише нав’язане соціумом кліше. Не варто вважати себе невдахою, якщо ти ніяк не можеш знайти собі чоловіка. Все можна виправити, просто у кожного свій час і свій шлях.

Сьогодні ми розповімо про десять речей, які потрібні жінці більше, ніж чоловік. Адже якщо цього немає, але є чоловік, то щастя все одно не буде повноцінним…

Вірні друзі

Не дарма кажуть, що вірний друг дорожче двох. Важлива не кількість, а якість. Потрібно зробити так, щоб в твоєму житті були люди, на яких можна покластися в будь-який час і в будь-якому випадку. Якщо в твоєму житті є такі друзі, то твій сімейний стан не має значення.

Робота по душі

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на страждання! Робота повинна бути такою, щоб хотілося вставати раніше і йти на неї з задоволенням.

Фінанси – важливі, але якщо ти терпіти не можеш свою роботу, ти не будеш щаслива, навіть якщо у тебе єчоловік.

Віра в себе

Віра в себе – це стартова складова будь-якого великого успіху. Ти можеш бути заміжньою, але внутрішнє задушливе почуття страху і зневіри у власні можливості завадить тобі відчувати себе щасливою і реалізованою людиною.

Приймай в собі страхи, але при цьому розвивай почуття самодостатності – це дуже важливо. Будуть у тебе стосунки чи ні, твоя самодостатність допоможе тобі до кінця твоїх днів.

Фінансова незалежність

Хто б що не говорив, але це особливе почуття задоволення, коли ти знаєш, що можеш заплатити за все, що тобі потрібно і хочеться. І це життєво важливий фактор!

Почуття власної гідності

Не варто витрачати себе і свій час на недостойних людей. Усвідом свою цінність і погоджуйся тільки на те, що близько твоїй душі. Коли ти точно знаєш, чого варта, ти ніколи не погодишся на менше!

Улюблене хобі

Навіть якщо тебе не зовсім влаштовує твоя робота, улюблене хобі і захоплення завжди можуть прикрасити це. Хобі допомагає переключитися від сірих буднів, наповнює тебе новими емоціями, захоплює і сприяє відновленню і відпочинку.

Це може бути все що завгодно – спорт, танці, подорожі, кулінарія або рукоділля. Головне, щоб воно приносило тобі задоволення. До речі, дуже круто, якщо згодом твоє хобі стане справою твого життя.

Мотивація – двигун прогресу

У тебе обов’язково має бути те, що змушує бути краще. Мені дуже подобається вислів Зигмунда Фрейда на цю тему: «Єдина людина, з якою ти повинна порівнювати себе, – це ти в минулому. І єдина людина, краще якої ти повинна бути, – це та, хто ти є зараз».

Найчастіше вірну мотивацію знайти не так і просто, але це важливо зробити, щоб не застрявати на одному місці!

Догляд за собою

Тіло у тебе одне і важливо, щоб воно якомога довше залишалося здоровим і молодим. І це не про виснаження себе дієтами! Це про розумне харчування, помірні, але регулярні фізичні навантаження і режим сну.

Догляд за собою – це перш за все прояв любові до себе. А жінка, яка любить себе, здатна і іншим дарувати любов. І таку жінку, безумовно, теж люблять.

Відчуття щастя

Відчуття щастя не залежить від твого сімейного статусу. Чоловік може лише посилити це відчуття і зробити його ще сильнішим і яскравішим. Вчися знаходити джерела щастя і задоволення в житті поза залежністю від заміжжя, тоді шлюб буде приємним бонусом до цього.

Любов до себе

Запам’ятай, не варто виходити заміж тільки тому, що тобі не вистачає любові в житті. Справжнісінька любов, яка існує, – це та, яка повинна бути у нас до себе незалежно від того, чи отримуємо ми її ще звідкись.

Щасливе життя жінки залежить від неї самої. Заміжня ти чи ні – неважливо, якщо на душі порожнеча. Не дарма ще древні мудреці говорили, що потрібно шукати щастя всередині себе: все починається з прийняття, довіри світу і любові. Щиро бажаю тобі радіти життю кожен день, знаходити гарне навіть в негативних речах і йти своїм шляхом. Все буде прекрасно!

Чи згодна ти з тим, що багато з вищезгаданого списку необхідно жінці куди більше, ніж чоловік і штамп в паспорті?

За матеріалами