Сеkс як джерело енергії, або як жінка “годує” чоловіка
Психологія

Сеkс як джерело енергії, або як жінка “годує” чоловіка

Зовсім недавно моя подруга вирушила на курси з розвитку жіночності. Розказаними на тренінгу відомостями вона поділилася зі мною. Виявляється, кожна жінка народжується з певними енергетичними можливостями. Від них залежить, як будуть її сприймати чоловіка.

Часом це дуже помітно – наприклад, буває так, що за не дуже красивою дівчинкою бігають відразу багато хлопців, не помічаючи красунь. Як пояснила ведуча курсу, все обумовлено тим, що в об’єкта їх захоплення багато жіночої енергії, і протилежна стать це відчуває.

Для чого потрібна жіноча енергія

До того моменту, поки дівчина зберігає невинність, її енергія не витрачається. Але саме першому чоловіку вона дарує її частину. Від того, скільки чоловік отримує даної енергії, залежить його успішність. Пара – це дві людини, але він відповідає за достаток, а вона – за атмосферу. Саме жіноча енергія дає йому сили чогось добиватися, рухатися вперед і підкорювати вершини.

Не завжди виходить так, що перший коханець стає чоловіком. Тоді і другому, і подальшому дістається частина енергії. Але цей ресурс заповнюється, жінка відновлює свої резерви, але протягом 7 років після статевого контакту продовжує дарувати частину енергії коханцеві.

Якщо у дівчини було багато коханців, всі вони «харчуються» її жіночою енергією. І це зовсім не погано, на ній це не відбивається. Лише тільки справжньому чоловікові, який поруч з жінкою, дістається не 100% чарівного заряду, а трохи менше, а значить, і його результативність падає.

Як чоловіки відчувають жіночу енергію?

По-перше, багато чоловіків мріють бути першими. Позбавлення невинності – це таїнство, яке хочуть пережити багато. І не тільки для того, щоб випробувати якісь нові відчуття. Вони інстинктивно розуміють, що можуть отримати великий «заряд» такої необхідної енергії.

По-друге, чоловіки часто прагнуть залицятися одночасно до кількох жінок. І адже це теж спосіб використовувати відразу кілька джерел, що дуже добре позначається на добробуті чоловіка. Наприклад, одружений молодий чоловік заводить коханку, він отримує потрібні імпульси і від дружини, і від тієї, що проводить з ним час, а значить, він може бути ефективний на роботі подвійно.

В давнину багато феодалів мали право «першої ночі». Власнику землі давалася можливість позбавляти невинності всіх дівчат перед весіллям. Цим він підключався до їх енергії, що значно збільшувало дохід від маєтку. Джерело цієї традиції давно забуте, але справжні біоенергетики знають про його походження.

Доказом також є те, що найбільш успішні чоловіки в сучасному світі – це ті, що дуже волелюбні, а значить, мають безліч джерел, або зразкові сім’янини, у яких жінка одна, але вона здатна дати їм потрібну енергію.

Як перестати «годувати» колишніх?

Моя подруга, прийшла з семінару та одразу стала робити обряд, за допомогою якого можна прибрати зв’язок з колишніми чоловіками, а значить, перестати віддавати їм те, що по праву має належати тільки одному – коханому. За її словами, згадати всіх за останні 7 років було нескладно, але те, що відбувалося далі, було дуже цікаво.

Обряд займає всього кілька хвилин. Він вимагає лише часу і уважності, але результат буде помітний відразу. Яким чином? Так просто чоловіки відчувають, коли втрачають своє підживлення. Подрузі в той вечір подзвонили троє, а протягом наступного тижня всі колишні дали про себе знати. Хтось кликав на побачення, хтось писав про те, що не може її забути.

Звичайно, зустрічатися з ними вона не стала, але зате переконалася, що це працює. А за вказівкою ведучих семінару, через пару тижнів обряд повторила, щоб не виникло ситуації, що хтось не від’єднався.

Як «відпустити» колишніх партнерів?

Провести обряд легко, потрібно лише залишитися наодинці з собою і витратити деякий час на проголошення певних слів. Цей ритуал не відноситься до магії або релігії, а є психологічним прийомом, що дозволяє «прибрати» всі непотрібні прив’язки. Прочитати про це можна також в одній з книг Лариси Ренар, присвяченій жіночим практикам.

Встаньте перед вікном. Якщо є можливість, запаліть свічку. Це спосіб налаштуватися на процес. І в тиші почніть представляти по черзі своїх чоловіків. Кожному потрібно щиро сказати певні слова:

“Я дякую тобі за те, що ти був в моєму житті. Я рада, що ми колись зустрілися. Я прощаю тобі всі образи, що були між нами. Я відпускаю тебе. Я любила тебе, як уміла. Я бажаю тобі щастя”.

У цей час потрібно уявити, що внизу живота вас з’єднує прозорий джгутик. Він кріпиться трохи нижче пупка у одного і іншого. Потрібно говорити слова і руками ніби розрізати цей канатик. Свій шматочок направити до себе, а його – до нього. А потім представити, як чоловік розвертається і йде.

Зробити подібну маніпуляцію потрібно з кожним партнером. Це спосіб «перестати годувати» всіх колишніх. Але будьте готові, що деякі, а можливо, і все з колишніх намагатимуться шукати з вами зустрічі.

Як запевнили мою подругу, цей обряд абсолютно безпечний. Його можна проводити кілька разів, якщо вважаєте, що це необхідно. Також він допомагає в тих випадках, коли ви не можете забути людину. І при цьому не будуть потрібні ніякі магічні обряди або звернення до екстрасенсів. Але є одне АЛЕ: говорити слова потрібно щиро. Прощення і подяка – це велика сила, але вони повинні йти від душі. Якщо ж сказати це від чистого серця не виходить, образа в серці залишається, просто повторіть цей процес кілька разів.

Жінка – джерело цінної енергії для чоловіка. Саме від супутниці залежить, чи буде її чоловік мільйонером, чи двірником. Чим більше жіночої енергії, тим багатша сім’я і результативніший чоловік. І хоча кожна жінка приходить до свого потенціалу, резерви завжди можна збільшити, а значить, отримати набагато більше в шлюбі. Але як це зробити, ми розповімо наступного разу.

Ольга Горець