Сеkс за столом, або Я милуюся розумними чоловіками…
Мотивація

Сеkс за столом, або Я милуюся розумними чоловіками…

Коли я вперше зустрічаюся з чоловіком, то звертаю увагу на дві речі: костюм і його мізки. Тому що і те, і інше для мене фетиш. І якщо костюм це глибоко особисте і відсутність його прощається, то найменша ознака легкого ступеня хвороби «чьо?» – смертельно.

Коли я зустрічаюся з чоловіками, ми говоримо про роботу. Бо що може бути цікавіше, ніж дізнатися, чим він живе і дихає, які планки перед собою ставить, через що пройшов, щоб стати тим, ким він є. І відповіді на ці питання мені потрібні набагато більше, ніж розповіді про те, як круто він відтягнувся з друзями в лазні.

Мене не треба розважати – мені не нудно. І якщо я зараз тут, з тобою, значить, мені вже цікаво. Розслабся і розкажи мені, хто ти. Яким був в дитинстві, яким сподіваєшся стати в майбутньому. Куди ти йдеш, чоловіче? Кого ведеш за собою?

Я розумію, що складно. Я розумію, що незвично. Адже дівчатка зазвичай не задають таких питань на побаченнях. Безпечніше говорити про погоду, солодко мовчати, обговорювати відтінки смаку карамельного латте. Накручувати локон на пальчик, нахилятися за впалою серветкою, щоб відразу стало ясно, якого розміру твої очі. Так, це працює, причому безвідмовно. Мозок вимикається відразу. Але навіщо? Що потім робити з цим тілом в дорогій сорочці навпроти і крапелькою слини в куточку губ?..

Кажуть, жінки люблять вухами. Так ось я з усією відповідальністю заявляю: жінки люблять мозком. Це закохатися вони можуть в вени на руках, усмішку і ямочки на щоках, а люблять виключно головою. Причому тверезою.

А тепер обіцяна розповідь про сеkс за столом. Якщо у вас коли-небудь була розмова, де кожне слово влучне, реакції швидкі, а очі у обох горять яскравіше за ялинку на площі, то, думаю, вам знайоме і зрозуміле почуття інтелектуального орг@зму, який відчуваєш від розуму співрозмовника. Я милуюся розумними чоловіками – це мій улюблений вид людей.

Ольга Примаченко