Жінка – це джерело успіху чоловіка!
Мотивація

Жінка – це джерело успіху чоловіка!

Цікаві факти про те, як жінка може впливати на успіх свого чоловіка! Дівчата – беріть на озброєння!

Жінки/Дівчата, ви згодні зі мною в тому, що успіх вашого чоловіка залежить в першу чергу від вас? Відразу попереджаю, що можливо більшість представниць прекрасної статі зі мною багато в чому не погодиться, тому що звикли щодня «пиляти» своїх чоловіків через якусь фігню, вказувати на їх недоліки і принижувати словом – це доля недоумкуватих жінок! Sorry, але це правда! Моє завдання – розкрити вам очі на чоловічу психологію і показати вам ті важелі, за які потрібно братися!

Моя думка, що коли чоловік успішний і до нього так і тягнеться удача – це заслуга його жінки. А якщо ще дружина дякує своєму коханому за зроблені добрі і хороші справи – у чоловіка виростають крила і він прагнути зробити ще більше для своєї сім’ї – це факт!

А тепер розглянемо інший варіант (знайомий, напевно кожній другій дівчині!) Дружина тільки те і робить, що вічно бурчить, вічно не в настрої, роздратована і зла. Вдома одні сварки і нерозуміння між подружжям.

Ну як, уявили собі цю жахливу ситуацію?

У чоловіка все сили будуть йти не на свої цілі, а на те, щоб хоч якось розібратися з «домашньою атмосферою»! Він буде постійно витрачати величезну кількість своєї енергії на неважливі справи – так звідки ж вашому чоловікові брати ще додаткові сили, щоб творити великі справи? Він видихається…

Жінки, ви цього хочете? Може, пора включати мізки і дивитися трохи глибше на всю цю ситуацію, а не керуватися тільки бездумними емоціями?

Буває в житті людей і інша картина, ось наприклад… У родині немає ніяких сварок, а чоловік кожен день п’є і природно успіхом там не пахне. Чому так відбувається?

А давайте проаналізуємо, які саме слова «любляча» дружина каже своїм подругам про чоловіка: «Він у мене ганчірка, розмазня, ледар, тільки і робить що дивиться телевізор з пляшкою в руках, суцільний невдаха, він далеко не піде, у нього розуму як у мушлі…»

Ну і? Любі дівчата, ось саме ці ж слова і роблять вашу другу половинку таким, яким ви його називаєте! Як же може «розмазня» перетворитися в гідного лицаря? Задумайтесь і фільтруйте те, про що говорите!

Потрібно в першу чергу поважати свій вибір! А ваш чоловік – це ваш вибір! І знайте, ваш чоловік – це ваше обличчя! І якщо вже він такий – то це ваша заслуга!

Намагайтеся замінити негативні слова на адресу свого чоловіка – на позитивні! Даруйте коханому: повагу, вдячність за добрі справи, любов, захоплюйтеся ним! Дружина повинна бачити в своєму чоловікові те, чого зовсім не помічають інші! Не існує вовка-одинака успішного в своїй справі.

За незалежним і заможним чоловіком завжди стоїть жінка, яка в нього повірила з самого початку! Це може бути як дівчина, так і дружина, як сестра, так і мама – неважливо! Вона надихає його, піклується, вірить!

Є ще одна категорія зовні успішного чоловіка. Ось наприклад – це ті чоловіки, які щодня міняють дружин і коханок! При повному інтимному задоволенні чоловік починає відчувати величезну порожнечу всередині – «хоч вовком вий»! У нього немає, тієї єдиної і коханої, яка б його розуміла з пів слова, з якою б йому було добре не тільки в інтимному плані, але і в моральному! Заняття сексом без любові – виснажують, як енергетично, так і морально. Він даремно витрачається, а потім виникає затяжна депресія і апатія до всього, все починає валитися з рук. Він відчуває себе нещасним! Ось тому такий чоловік буде завжди відчувати внутрішню незадоволеність в житті, а це може привести до дуже неприємних наслідків в майбутньому!

Бути успішним для чоловіка – це його місія №1.

Той чоловік, який не реалізував себе в житті, не добився успіху – ніколи не буде в повній мірі щасливий, впевнений в собі і в своїх силах!

Анти-підтримка…

Якщо Ви, милі жінки, замість того, щоб щодня підтримувати свого коханого будете кожен раз йому нити над вухом про те, що він багато працює, що ви його бачите тільки вечорами, що він зовсім не приділяє вам увагу – впевнена, ви рано чи пізно свого досягнете! 😉

У вашого улюбленого пропаде бажання прагнути підкорювати величезні вершини, він буде думати, що його шлях до успіху засипаний одними перешкодами і невдачами!

…чого вона доб’ється…

Зрозуміло, що спочатку ви будете дуже раді, що Ваш чоловік більше часу почав проводити вдома, приділяти вам в рази більше уваги, цілі вихідні ви будете разом лежати і дивитися одні фільми… Але, через деякий кількість часу ви почнете розуміти, що з вашого «цілеспрямованого» чоловіка – на дивані з пляшкою пива буде лежати ні чого не прагнуючий суб’єкт! Браво, дорогі мої, ви домоглися того чого хотіли!

Поради жінкам: як зробити чоловіка успішним?

1. Приймайте свого чоловіка таким, яким він є!

Викиньте свою нав’язливу ідею – переробити його під себе!

2. Довіряйте!

Довіртеся своїй другій половинці в тому, що він сам може прийняти вірне рішення!

3. Цінуйте!

Цінуйте свого чоловіка – поважайте його якості, будьте вдячні, що він є і за те, що він робить для сім’ї.

4. Жінки – трудіться над собою!

Якщо поруч буде перебувати жінка, яка постійно скаржиться на все, ображається через дрібниці, нерішуча, від неї буде пахнути постійною депресією, буде всіх обговорювати і критикувати нічого не робивши – то чоловік біля неї буде невпевненим у своїх силах і агресивний!

5. Завжди підтримуйте ідеї свого чоловіка і вірте в його можливості!

Якщо жінка підтримує думки свого чоловіка – навіть найбільш божевільні, повністю вірить йому – це найцінніше і найдорожче, що вона може зробити для нього!

Пам’ятаєте історію успіху Генрі Форда з його божевільною ідеєю в машинобудуванні, в яку вірила тільки його дружина і більше ніхто? Вірячи в свого чоловіка – вона щовечора допомагала йому втілювати його ідею в реальність, працювала з ним в гаражі! Вона підтримувала цілком і повністю його у всьому! І ким став Генрі Форд?

Дорогі жінки, наші чоловіки – це не роботи, які повинні все вирішувати за нас! Вони точно такі ж, як і ми! І вони також хочуть любові, турботи і ласки! очуть, щоб їх любили, а не користувалися нею. Щоб їх сприймали, такими, якими вони є, а не пиляли через дрібниці. юбіть своїх чоловіків, і повірте – разом, як єдине ціле – ви зможете багато чого досягти.

За матеріалами