Найміцніші союзи серед знаків Зодіаку. Їм не страшне розлучення!
Цікаво знати

Найміцніші союзи серед знаків Зодіаку. Їм не страшне розлучення!

При укладанні союзу потрібно враховувати найрізноманітніші нюанси. Наприклад, рекомендується насамперед співвіднести психотип майбутнього обранця або обраниці. Астрологи рекомендують також придивитися і до дати народження партнерів.

Які міцні пари за знаками Зодіаку існують в принципі? Розберемося з цим більш докладно.

Найміцніші пари за знаками Зодіаку: представники різних стихій

Всі знаки Зодіаку різні. Ось тільки у деяких з них є і досить багато спільного. Саме тому астрологи виділяють 4 різних стихії. Найміцніші сімейні пари по знаку Зодіаку бувають і при укладенні союзу між представниками різних стихій. Як приклад можна привести:

Овен і Терези

Дві протилежності, які ідеально доповнюють один одного. Овен має пробивний характер і нерідко в союзі грає головну роль. Терези ж, навпаки, здатні трохи врівноважити і приборкати його енергію.

Рак і Діва

Діви в союзі цінують перш за все розуміння. Для них важливі натяки і півтони. Раки від природи володіють неймовірно розвиненою інтуїцією і почуттям емпатії. Тому ці люди знаходять в союзі один з одним максимальне заспокоєння.

Лев і Скорпіон

Вважається, що союз між представником вогню і води не може бути міцним. Ось тільки це випадок є своєрідним винятком. Справа в тому, що обидва знака – затяті лідери і ревнивці. Ось тільки ці якості дають їхнім стосункам своєрідну родзинку, якої бракує іншим.

Стрілець і Водолій

Тут все просто. Обидва цих знака цінують перш за все свою і чужу свободу. Вони ніколи не будуть тиснути на партнера в принципі. Саме з цієї причини їх союз буде максимально міцним.

Найміцніші пари за знаками зодіаку: представники однієї стихії

Досить міцними бувають і союзи між представниками однієї стихії. Які найміцніші сімейні пари по знаку зодіаку існують в цьому випадку? Приблизний перелік виглядає так:

Телець і Телець

У цих людей спостерігається просто неймовірно сильна гармонія. Їх союз приносить радість і умиротворення один одному. При цьому кожен представник прагне до матеріального благополуччя, що тільки зміцнює пару.

Стрілець і Стрілець

Два цінителя свободи як ніхто краще розуміють прагнення партнера. Тому вони можуть побудувати дуже міцні стосунки, засновані на взаєморозумінні і почутті такту.

Риби і Рак

У людей подібних знаків дуже високі перспективи створити міцний шлюб. Вони підтримають один одного практично в будь-якій ситуації. Сумісність ідеальна у всіх життєвих питаннях.

За матеріалами