Ось у яких знаків Зодіаку буде найкращий сеkс у житті
Цікаво знати

Ось у яких знаків Зодіаку буде найкращий сеkс у житті

Ви можете мати відмінний сеkс з (майже) ким завгодно, якщо ви інтуїтивно розумієте, чого хоче інша людина. АЛЕ, є певні особистості, — навіть якщо ви ненавидите їх характер – з якими у вас багато сеkсуальної хімії. І ось які 6 пар знаків Зодіаку є найбільш сеkсуально сумісними:

Овен і Скорпіон

Якщо ці два найбільш пристрасних знаки Зодіаку зійдуться разом, вони займуться най-найпалкішим сеkсом в житті. Овен і Скорпіон можуть жарко сперечатися один з одним, але, коли доходять до спальні, ця агресія дуже швидко перетворюється на пристрасть.

Овен, безумовно, завжди буде на висоті, а Скорпіон завжди буде намагатися внести в сеkс новизну. Вони обидва заповзятливі й домiнантнi, тому не проти експериментів.

Телець і Стрілець

Приготуйтеся всерйоз розважитися, тому що сеkс між Тельцем і Стрільцем ніколи не буде нудним. Ці два знаки дуже відкриті один з одним. Чарівна природа Стрільця, змішана з любов’ю Тельця до чуттєвих дотиків, ідеальне поєднання для ліжка. Їх тіла буквально створені одне для одного, і вони відчувають між собою постійне сеkсуальне тяжіння.

Козеріг і Близнюки

Якби був спосіб зробити сеkс інтелектуальним, це було б між Близнюком і Козерогом. Обидва знакb суперсерйозні, але об’єднуючись, отримують ПРИСТРАСТЬ. Сеkс Близнюка і Козерога схожий на сцену з романтичного фільму – дуже пристрасний, напружений, повний глибоких зітхань і поцілунків. Вони завжди розуміють один одного, тому що прекрасно спілкуються.

Лев і Терези

Лев і Терези можуть зніматися дублерами «50 відтінків сірого», якщо захочуть. Лев виконує домінуючу роль і хоче тримати все під контролем. Терези вибирають покірну позицію і, ймовірно, дозволяють робити з собою що завгодно, поки відчувають себе люблячими. Звичайно, вони, ймовірно, діють один одному на нерви за межами спальні, але, як тільки виявляються в настрої, конфлікт вирішується під час сеkсу.

Риби і Рак

Ці двоє будуть мати кращий емоційний сеkс. Риби і Рак можуть бути дуже самовпевненими, що буде відштовхувати їх один від одного в плані створення довгострокових стосунків, але в інтимній сфері у них НАЙБІЛЬШ чуттєвий сеkс. Риби будуть пристрасно шепотіти Раку на вухо слова любові у віршах, а Рак опише Рибам ідеальнe весілля.

Діва і Водолій

Ці аналітичні мислителі перетворять сеkс в головоломку, яку вони вирішать протягом хвилини. Діва звертає увагу на найдрібніші деталі, які радують її партнера. Водолій має пуленепробивну душу, тому йому потрібен хтось під стать, і цю потребу цілком задовольняє Діва.

За матеріалами