18 щирих історій про те, що любов має тисячу облич
Мотивація

18 щирих історій про те, що любов має тисячу облич

Любов – це те, що тримає нас на плаву в найважчі часи. Вона може приймати різні форми і обличчя, й іноді про неї свідчить зовсім не величезний букет червоних троянд, а сердите «Одягни шапку!» І нехай ми іноді не розуміємо своїх рідних і близьких, а буває, і сваримося з ними, ми все одно знаємо: якщо що, вони за нас горою. А ми – за них.

Ми зібрали 18 щирих історій від інтернет-користувачів, якізовсім не схожі одна на одну, але всі вони про кохання.

***

Сильно посварилися з чоловіком. В злості сказала йому: «Ну тоді йди!» Він відповідає: «Ну і піду!» Почав збирати речі, а його штани якраз пралися у пральній машині. Одягнувся, сидить в шапці, куртці та трусах. Я кажу: «Вони ж мокрі будуть». Він: «Тобі яка різниця?» І так мені смішно стало від його вигляду, що я розреготалася, а він – за мною. Так і помирилися.

***

Мій хлопець підробляє аніматором – розважає дітлахів у костюмі ведмедика. А ведмедик цей – точнісінько мій ведмедик з дитинства. І коли мені погано та хочеться виговоритися, коханий одягає цей костюм, я сідаю йому на коліна і починаю про все розповідати, а він слухає. Пів годинки поплачуся, а потім відчуття, що заново народилася. Така ось ведмежа терапія.

***

Одного разу їхала в автобусі, випадково глянула на стелю, а там сонячний зайчик від мого телефону. І поруч ще один. Я почала водити своїм зайчиком по цілому салоні, а інший почав мене наздоганяти. Коли ми під’їжджали до моєї зупинки, я зупинилася біля дверей. І раптом хтось обійняв мене ззаду і сказав: «А ось і спіймав!» Так я познайомилася зі своїм чоловіком.

***

Мій тато зробив мамі пропозицію в дуже цікавий момент. Вони вже певний час зустрічалися, і він вчив її водити автомобіль. Але щось пішло не так, і він запитав, чи вийде вона за нього, в машині, яка повільно опускалася на дно нашої місцевої річки… Слава Богу, річка була мілка, і вони випливли, а через місяць одружилися. Керувати мама навчилася.

***

Після роботи вирішила зробити прибирання вдома перед приїздом чоловіка з відрядження, але щойно присіла на диван з ганчіркою в руках – заснула. Прокинулася вже пізно ввечері, будинок прибраний, вечеря зварена, чоловік спить. І на столі 14-річна дочка залишила записку: «Усі домашні справи зробила, тата погодувала, спати поклала. Пішла до Оленки, буду на годину пізніше, ніж зазвичай. Не обговорюється. Заслужила». Ну ок, заслужила.

***

Закохалася у викладача. Сходила з розуму, ходила на всі пари і консультації, робила всі завдання, постійно давала йому запитання. Я не вийшла за нього заміж. Я стала класним фахівцем і влаштувалася на круту роботу.

***

Сховався під ліжком, поки дівчина була в душі. Коли вона вийшла, побачила, що в кімнаті нікого немає, побігла до шафи і сховалася, щоб налякати мене. Ми ідеальна пара.

***

Якось сказала синові, що все життя мріяла потрапити до Діснейленду, і показала йому відео на YouTube, а сьогодні, в день мого 30-річчя, чоловік з сином (7 років) вручили мені квитки туди. Син запам’ятав, розповів татові, і той почав економити і збирати гроші потай від мене. Через тиждень ми летимо до Франції. Я щаслива.

***

Чоловіка звуть Євген, він працює у великому колективі й часто приходить додому злий і знервований. Щоб зняти стрес, вкладаю його в ліжко, даю морозиво і розповідаю казки, які сама придумала: для героя Євгенка Котигорошка, який жорстоко, але справедливо покарав лиходіїв, а коли сам наробить дурниць – про Євгена-дурня, який, звичайно ж, все зрештою виправив. Завжди засинає з усмішкою.

***

Мій батько – військовий, людина стримана. Вдома ми з ним жартома б’ємося, але він ніколи не обіймав мене, не втішав, одним словом ніяк не виявляв свою батьківську любов. Мені було образливо. Нещодавно мене кинув хлопець. Заходжу у квартиру, тато кричить з кухні: «Чого так швидко?» Я тремтячим голосом відповідаю: «Нагулялася». Він виходить в коридор, а я вже ридма ридаю. І тут сталося те, чого я так довго чекала: мій тато обійняв мене і сказав, що я найкраща дочка, він мене дуже любить і що жоден хлопець не гідний моїх сліз. І знаєте, це була найкраща розлука з хлопцем в моєму житті.

***

16 років тому, коли нам було по 6, ми грались у «весілля». Сьогодні ми одружуємося по-справжньому.

***

Розповідала хлопцеві про те, як влітку примудрилася побитися з пінгвіном у зоопарку, а він розреготався і, ставши на одне коліно, зробив мені пропозицію руки і серця бубликом зі словами: «Давай до кінця життя робити різну дурню разом?»

***

У моїх мами і тата в юності не було грошей, тому вони просто розписалися в РАЦСі. Вони завжди жалкували про те, що у них не було весілля. Скоро їх чекає сюрприз – цієї осені я влаштовую своїм батькам справжню весільну церемонію.

***

Щоб мене здивувати, коханий навчився пекти млинці, перевертаючи їх у повітрі. Про те, що далося йому це непросто, я зрозуміла по жирних плямах на стелі.

***

Моя подруга завжди була неймовірно красивою. Вона доглядала за собою, ніби була голлівудською зіркою, пояснюючи це тим, що «внутрішній світ цікавий тільки патологоанатомам». У підсумку так і сталося. Щаслива 3 роки в шлюбі з чудовим патологоанатомом.

***

У мого чоловіка велике пузо-трампапузо. Він остерігається сваритися зі мною. Інакше нікому буде зав’язувати йому шнурки.

***

Чоловік. Борода, мотоцикл, любов до металу і багаж життєвого досвіду, в якому було і море алкоголю, і гра на басах в декількох групах, і багато чого іще, чим в товаристві не заведено пишатися. Останнім часом домашній затишок і сім’я стали дорожчими для мене. Дуже полюбив готувати. Особливо випічку. Кексики і все таке. Важко передати ту гаму почуттів, яку відчуваю, коли діти, 4 і 2 роки, наминають приготоване тобою, а потім обіймають і кажуть, що було смачно.

***

Мені 25, вже давно живу самостійно в іншій країні, працюю, вчуся на магістратурі. Але кожного разу, коли я телефоную мамі, вона відповідає фразою: «Так, малюче?» І всі проблеми, хвилювання, стрес втікають кудись далеко, а всередині робиться так тепло-тепло.

Джерело: tutkatamka.com.ua