Як жінки підштовхують своїх чоловіків до зради (одкровення дівчини з ескорт-послуг)
Життєві поради

Як жінки підштовхують своїх чоловіків до зради (одкровення дівчини з ескорт-послуг)

Якщо ви занадто захоплені пошуком ознак зради чоловіка, то можете випустити з уваги ті шаблони поведінки, які завдають відносинам з коханою людиною сильної шкоди і віддаляють її від вас.

Оскільки я раніше займалася, як це м’якше сказати, елітними ескорт-послугами, то зустрічала багатьох чоловіків, що зраджують дружинам. Причому бачила їх в інтимній обстановці і часто вела з ними душевні розмови — дуже цікаві, треба сказати, розмови.

І знаєте, що мене найбільше здивувало? Що в багатьох випадках, підозрювати та підштовхувати до зради їх почали задовго до того, як вони наважилися це зробити.

Так що якщо ви безпідставно, але маніакально захоплені питанням, чи не вийшли ви заміж за підлого зрадника, то можете забувати про деякі дуже тривожні дзвіночки у власній поведінці. Керуючись страхом та ревнощами, насправді ви лише збільшуєте ймовірність зради.

Отже, ось ті 3 речі, які жінки роблять, коли ревнують і бояться зради. І це лише відштовхує чоловіків від них:

1. Ви починаєте вимагати від нього набагато більшого спілкування (і перестаєте прощати помилки).

Ви можете відчувати часті напади ревнощів, вам здається, ніби ви втрачаєте контроль над ситуацією через те, що ваш чоловік не спілкується з вами так, як ви від нього очікуєте.

Іноді будь-який чоловік може здатися неуважним, абстрактним або грубим, а жінка може вважати це ознакою того, що більше не здаєтеся цікавою коханій людині. Керуючись внутрішньою параноєю, це можна швидко розвинути до стану «напевно, він від мене щось приховує», що, у свою чергу, змушує відчувати невпевненість і підозру в зраді.

Ці почуття збираються в глибині душі, і з часом можуть прорватися назовні, коли ви будете особливо чимось засмучені. І тоді ви накричите на нього або наговорите зайвого — такого, що не варто було б говорити.

Зверніть увагу, що більшість чоловіків страждають від «тунельного зору», коли сидять за комп’ютером, дивляться телевізор або читають. Вони не вміють робити кілька справ одночасно — наприклад, читати та відповідати на ваші запитання.

Це відбувається зовсім не тому, що вони ліниві або егоїстичні… Просто їхній мозок спочатку «прошитий» певним чином. І тому при розмові з ними, якщо вони зайняті чимось ще, справді може здатися, що ви спілкуєтеся з автовідповідачем.

Так що перед тим, як розпочинати розмову, переконайтеся, що заволоділи її безроздільною увагою. Найчастіше все, що для цього потрібно, це сказати: «Милий, можна тебе відволікти на пару хвилин?». Тільки і всього.

Якщо ви хочете поговорити з ним по телефону, на початку розмови запитайте, чи має він зараз час на розмову. Не припускайте, що якщо він взяв трубку, то він автоматично має вільний час на годинну розмову.

Багато чоловіків, навіть якщо вони шалено зайняті, все-таки візьмуть трубку, тому що бачать, що дзвоните саме ви. Інші приймають дзвінки від вас у будь-якій ситуації просто тому, що не хочуть вислуховувати закиди в тому випадку, якщо цього не зроблять.

Так що не починайте відразу завалювати його купою інформації, як тільки він візьме трубку. Дайте йому час, щоб він хоча б міг сказати вам, чи має він зараз можливість поговорити.

До речі, коли ви телефонуєте своїм подругам, клієнтам, колегам, начальству та інше, то ви, швидше за все, починаєте розмову саме зі слів: «Якщо у тебе кілька хвилин на розмову?». Ця проста фраза може уберегти вас від цілої купи негативних емоцій.

2. Ви зганяєте на ньому невпевненість у собі.

Часто ревнощі можуть призвести до подвійних стандартів у спілкуванні. Чоловіки неодноразово скаржилися мені на те, що їхнє подружжя було готове спілкуватися з ними на будь-які теми, але коли справа доходила до сеkсуальних бажань, жінки стрімко звертали розмову. І пояснювали це тим, що соромно тощо.

Якщо ви чинили подібним чином зі своїм чоловіком, то чи замислювалися чому? Насправді причина проста – якщо він просить, щоб для прелюдії ви одягнулися в строгий діловий костюм або щоб походили по дому в екзотичній білизні, ви можете вирішити, що він вбирає вас так, тому що думає про когось іншого. Насправді здебільшого це зовсім не так.

Якщо йому з вами настільки комфортно, що він набрався сміливості попросити про щось особливе у сеkсуальному плані, значить, ви все робите правильно!

І якщо підтримаєте його фантазію (звичайно, вам теж має бути комфортно), ви знайдете його безроздільну увагу, довіру та сеkсуальну енергію.

Ну а якщо замість цього ви почнете закочувати йому сцени ревнощів, це лише розладнає ваш зв’язок.

3. Ви слухаєте його, та не чуєте.

Для хорошого спілкування спочатку треба навчитися слухати і чути, хіба не так? Багато чоловіків, яких я зустріла за свою кар’єру в ескорт-послугах, розповідали мені про те, що їхні дружини зовсім не вміють слухати.

А коли ви слухаєте, але не чуєте свого чоловіка, то часто додаєте негативного забарвлення самої нейтральної інформації, почутої від нього. А то й зовсім перевертаєте її сенс із ніг на голову. Наприклад, ви можете подумати, що якщо він пропонує записатися разом у спортзал, це означає, що ви занадто товста.

Але якщо ви перестанете вважати, що кожне його слово – це шпилька, націлена у ваш бік, і почнете справді слухати вашого чоловіка, то зможете більше його пізнати – і не лише у сеkсуальному плані.

Одним із способів покращити спілкування та зміцнити довіру є відкрите визнання того, що іноді ви його ревнуєте, що не супроводжується звинуваченням.

Це визнання допоможе розрядити обстановку і навіть, можливо, трохи посміятися. Після нього вам буде куди простіше поговорити з ним, у тому числі про те, що його збуджує, і чого він хоче сеkсуально. Чи погодитеся ви втілювати в життя його фантазію чи ні — це вже інше питання, але те, що ви дали можливість розповісти про це, не засуджуючи його, сприятиме зміцненню вашого зв’язку.

Не дозвольте нерозумінню і занепокоєнню вбити між вами клин — особливо якщо для цього немає жодних підстав.

Хоча всі ці методи дуже прості, вони дуже дієві, і допоможуть зблизитися з чоловіком замість того, щоб віддалятися один від одного.

За матеріалами