Три істини, які жінки повинні знати про своїх чоловіків (написано чоловіком)
Життєві поради

Три істини, які жінки повинні знати про своїх чоловіків (написано чоловіком)

Більшість жінок складають свою думку про більшість чоловіків за характером і поведінкою одного їх представника – будь це її батько, брат або колишній. І це абсолютно неправильно. Але ось 3 істини, які дійсно вірні для більшості чоловіків і які повинні знати жінки:

1. Ми хочемо, щоб ви були успішними.

Хоча, правда, з егоїстичних мотивів. Коли жінка успішна в тому, чого вона хоче, всі можуть бути щасливими. Якщо жінка посміхається, то чоловікові на одну річ менше потрібно переживати.

Жінки хочуть, щоб їхній чоловік був успішним, і незважаючи на вічні суперечки про рівність, чоловіки теж хочуть, щоб їхня жінка була успішною.

Дами, ми хочемо, щоб ви отримували не тільки те, що хочете, але і те, що вам справді потрібно для щастя.

2. Чоловіки не говорять один з одним про секс, не обговорюють своїх дівчат/дружин.

Якщо чоловікові потрібно поговорити про щось особисте, він вибере одного зі своїх кращих друзів і поговорить з ним тет-а-тет. От і все.

3. Чоловіки не можуть читати думки жінок.

Ми не знаємо, про що ви думаєте, як би сильно ми вас не любили і скільки б років не знали. А часто жінка кидає чоловіка, а той не здогадується, що пішло не так.

Чоловіки думають, що якщо ви нічого не говорите, то все чудово. Тому що коли у чоловіка є проблема, він про неї говорить. Тому пані, говоріть своєму чоловікові, коли вас щось не влаштовує. Ми правда хочемо, щоб ви були щасливими. Якщо ви дасте чесне і пряме попередження, ви будете приємно здивовані, як він відреагує.

Джерело