10 ознак того, що чоловік хоче піти зі стосунків
Життєві поради

10 ознак того, що чоловік хоче піти зі стосунків

Майже всі, хто в стосунках, знають, що в той чи інший момент усе може припинитися. Дуже складно прийняти те, що людина, з якою ви плануєте будувати серйозні стосунки, думає зовсім про інше – розлучення.

У більшості випадків, коли нам набридла людина, ми схильні говорити правду і розлучатися. Але найчастіше більшість чоловіків чинить інакше. Коли щось йде не так, вони або чекають, коли стосунки помруть природним чином, або чекають, коли їм зручніше залишити партнера. Якщо подібне з вами відбувалося, ви, напевно, захочете дізнатися деякі ознаки, які допоможуть зрозуміти, що кінець близький.

Ви стурбовані тим, чи пройшли точку неповернення? Ось ознаки того, що партнер не бажає стосунків з вами:

1. Він відсторонений

Будь-яка демонстрація ніжності чи розмова, здається, дратують його, відштовхують чи злять. Коли чоловік готовий розлучитися з вами, він буквально не хоче вас бачити та розмовляти, не кажучи вже про публічні прояви почуттів. Якщо ви стали очевидним джерелом його роздратування, він, ймовірно, ситий по горло тим, що ви поряд.

2. Він жартує про заподіяння вам шкоди

Можна точно стверджувати, що жарти людини говорять про те, що насправді вона думає. Якщо він регулярно жартує про те, щоб вдарити вас або залишити, тоді є велика ймовірність, що він дійсно розлютився на вас настільки, що регулярно думає про те, щоб завдати біль наяву.

3. Ви почуваєтеся ніяково поруч з ним

Ви відчуваєте, що повинні ходити навшпиньки навколо нього, щоб зберегти стосунки. Хороший спосіб з’ясувати, чи ситий він по горло вами, – це перевірити свої внутрішні відчуття. Якщо у вас виникає відчуття, що вам потрібно спілкуватися з обережністю, щоб не дати йому піти чи вибухнути, то цілком імовірно, що він бажає розлучитися.

4. Він не спілкується з вами

Раніше він скаржився чи намагався говорити про проблеми у стосунках, але тепер мовчить. Більшість дівчат вважають несподіваний кінець скарг хорошим знаком, але часто це ознака того, що стосунки припинилися. Якщо хлопець намагається поговорити з вами про щось, що серйозно непокоїть його, він все ще вірить, що стосунки можна врятувати.

Якщо він припиняє спроби обговорити це або спробувати зробити краще, то це тому, що він уже не зацікавлений у продовженні цих стосунків і розрив неминучий.

5. Від нього віє холодом

Вам колись доводилося мати справу з кимось, кого ви ненавиділи? Якщо так, то ви, мабуть, уже знаєте, що в подібній ситуації з людьми дуже важко спілкуватися. Якщо у хлопця зараз холодне ставлення до вас, це може бути однією з ознак того, що він утомився від стосунків.

6. Він став егоїстичним

Взагалі кажучи, коли хлопець вирішує припинити стосунки, він стає досить егоїстичним. Він буде говорити з вами тільки тоді, коли йому буде зручно, він, ймовірно, стане суперегоїстичним у ліжку, і ви опинитеся на останньому місці у списку його пріоритетів. Це означає, що якщо ви постійно відчуваєте, що прикладаєте максимум зусиль, це, мабуть, тому, що він перестав хоч щось робити.

7. Тепер він злиться на вас без жодної причини

Ваш юнак регулярно злиться через найменшу дрібницю? Це поганий знак. У кращому разі, він ситий по горло і вашими стосунками. У гіршому випадку, ви маєте справу з жорстокою людиною. У будь-якому разі, настав час оголосити, що стосунки закінчилися.

8. Якщо ви спробуєте поговорити з ним про його поведінку, він вибухне

Хлопець, який все ще хоче, щоб стосунки існували, говоритиме про все і робитиме все, що в його силах, щоб переконатися, що ви двоє все подолаєте. З іншого боку, хлопець, який хоче припинити стосунки, навряд чи працюватиме над ними. Причина в тому, що він не бачить сенсу в розмовах з вами. Якщо ви не можете отримати від нього жодних відповідей, це є ознакою того, що стосунки повинні завершитися.

9. Його друзі, які колись були доброзичливими, почали раптом ненавидіти вас

Це дуже поганий знак. Коли так відбувається, це означає, що він розповідав своїм друзям про вас, і те, що він говорив, анітрохи не приємно.

Коли таке відбувається, ваші стосунки з його друзями руйнуються назавжди, і це означає, що між вами стосунки, ймовірно, будуть припинені.

10. Він проводить менше часу з вами та просить простір

Раніше ви будь-яку вільну хвилину проводили разом. Зараз ви буквально повинні боротися, щоб змусити його відповісти вам на повідомлення, і він постійно скасовує зустрічі в останню хвилину. Звучить знайомо? Якщо все так, це вірна ознака того, що він хоче припинити стосунки.

У жодному разі, ніколи не варто втрачати надію. Навіть якщо в одних стосунках вас спіткала невдача, не засмучуйтесь. Психологія стосунків дуже складна і з різними людьми працює індивідуально. Просто продовжуйте рухатися вперед, незважаючи на тимчасові невдачі, і пам’ятайте, що навіть негативний досвід теж досвід, і надалі допоможе вам побудувати щасливі, тривалі стосунки.

Зрештою, просто пам’ятайте, що відносини рідко піддаються логіці, велику роль тут відіграють почуття та емоції. І якщо ви не бачите перспективи у стосунках із партнером, то відпустіть ситуацію і не намагайтеся щось змінити.

За матеріалами