7 ознак того, що він хоче вас кинути, але не знає як про це сказати
Життєві поради

7 ознак того, що він хоче вас кинути, але не знає як про це сказати

Навіть якщо ви знаєте, що стосунки закінчилися, ніколи розставання не дається легко, навіть для хлопців. Часто ми навіть не відразу розуміємо, що хочемо покласти край стосункам, але настає певний момент, коли усвідомлюєш, що пора щось вирішувати.

Є певні моделі поведінки, які сигналізують про те, що хлопець хоче розірвати стосунки. І знаючи це, ви можете передбачити його дії. Якщо ви помічаєте, що відбувається щось схоже, швидше за все, він хоче розлучитися з вами.

7 ознак того, що він хоче кинути вас:

1. Він не хоче проводити разом час

Хлопцеві досить легко знайти виправдання тому, чому він не хоче проводити з вами час, але деякі з цих виправдань розумні, в той час як інші не витримують ніякої критики і дають зрозуміти, що він вважав за краще б бути де-небудь ще.

Коли його причини відсутності занадто прозорі, очевидно, що він йде від встосунків і намагається відштовхнути вас. Він може навіть не усвідомлювати, що робить це, але виразно так і є.

2. Він не приховує свого інтересу до інших жінок

Гаразд, пора говорити правду. Чоловіки, що перебувають у стосунках, як і раніше будуть задивлятися на інших жінок, ми просто знаємо, як бути обережними і непоміченими. Ну, принаймі, ми так думаємо.

Однак коли хлопець починає думати, що стосунки близькі до завершення, він навіть не намагається цього приховати, відверто оцінюючи протилежну статсть. Якщо ви зловите хлопця, який дивиться на інших жінок у вашій присутності, значить він більше не турбується про те, щоб зачепити ваші почуття, тому що в глибині душі він хоче кинути вас.

3. Він каже, що недостатньо хороший для вас

За вдачею деякі хлопці скромні і можуть себе недооцінювати, особливо на початку стосунків. Але коли він раптово починає наполягати на тому, що він вас не гідний, можливо, він намагається дати вам зрозуміти, що він не для вас.

Це тонкий спосіб переконати жінку, що він недостатньо хороший для неї. Він робить це, тому що таємно намагається змусити вас засумніватися в стосунках. По суті, він хоче, щоб ви самі побажали розлучитися з ним, щоб йому не доводилося цього робити.

4. У нього завжди поганий настрій

У щасливих і здорових стосунках обидва партнери повинні поліпшувати настрій один одного просто тому, що вони разом. Чесно кажучи, у всіх нас час від часу бувають погані дні, але коли він постійно в поганому настрої, це не обіцяє нічого хорошого для відносин. Хоча можуть бути й інші причини його поганого настрою, одна з можливих – те, що він подумки вже розійшовся з вами і шукає вихід.

5. Він холодний з вами

Коли стосунки вичерпують себе, чоловік вже не зацікавлений в ласці, як раніше. Він все ще може спати з вами, але іншого фізичного контакту не буде. Фактично, він може навіть відсторонитися від вас, якщо ви спробуєте виявити до нього прихильність. Це явна ознака відсутності у нього інтересу і бажання розірвати стосунки.

6. Він забуває важливі дати

Так, у чоловіків погана репутація через те, що вони не запам’ятовують важливі дати у стосунках, але коли хлопець не намагається записати їх або занести в свій календар, ви знаєте, що для нього це не важливо. Зрештою, навіщо йому потрібна річниця стосунків, в яких він не затримається?

7. Він бачить тільки погане у ваших стосунках

На початку відносин ми завжди зосереджуємося на тому, що нам подобається в іншій людині. У хороших стосунках все так і залишається. Але коли він зациклюється на тому, що йому не подобається у вас, всьому приходить кінець.

Він буде витрачати більше часу на скарги, ніж на компліменти. Часто це одна з тих речей, які чоловіки не помічають одразу, але це завжди хороший показник того, що хлопець хоче розлучитися з вами і підсвідомо відштовхує вас.

Автор: Серж Тру