25 сеkс-порад, які жінки хотіли б дати кожному чоловікові
Життєві поради

25 сеkс-порад, які жінки хотіли б дати кожному чоловікові

Людство уже не перше століття займається сеkсом, але досконалості у цій справі ще не досягло. Щоб отримати максимум задоволення від цього приємного процесу рекомендуємо прислухатися до порад, які жінки хотіли б дати своїм партнерам.

До вашої уваги ТОП-25 сеkс-порад, які жінки хотіли б дати чоловікам. Вони однозначно позитивно вплинуть на ваші інтимні стосунки!

1. Прелюдія повинна займати не менше 13 хвилин. За цей час жінка звикне до вас настільки, що навряд чи відмовиться від сеkсу.
2. Коли жінка близька до орг@зму, не міняйте ритм.
3. Не зациклюйтеся на кліtорі, не забувайте, що навколо нього теж багато нервових закінчень.
4. Як не дивно, легше за все жінці отримати орг@зм в нудній місіонерській позі: адже в ній відбувається одночасна стимуляція точки G і кліtора.
5. Якщо відчуваєте, що еякуляція близько, але хочете продовжити – потягніть яєчка назад і вниз.

6. А ось прискорити настання орг@зму можна, притиснувши яєчка до лобка.
7. До речі, якщо що – точка G не вигадка буржуазних вчених! Вона “мешкає” на середині передньої стінки піхви.
8. Але майте на увазі: деяким жінкам не подобається стимуляція точки G, оскільки відчуття схожі до лоскоту. В цьому випадку краще “триматися” старого доброго кліtора.
9. Пік концентрації речовин, що викликають у жінки сеkсуальний потяг, припадає на 9-14 день від початку менструації. Але будьте обережні: на ці ж дні у жінки припадає овуляція.
10. Помасажуйте їй подушечки великих пальців ніг. Ви не тільки справите на неї враження людини, яка розуміється у витончених задоволеннях, але і забезпечите додатковий приплив крові до статевих органів.

11. Середньостатистичний статевий акт триває 3,5 хвилини, а жінкам для досягнення орг@зму потрібно близько 10 хвилин. Ви знаєте що робити.
12. Ніколи! Ніколи, чуєте? Не викручуйте дівчині соски. З чого ви взагалі взяли, що це круто?
13. Наносьте лубрикант на пеніс, а не в піхву. Постарайтеся робити це непомітно – просто для підтримки романтичного настрою.
14. Починай з кунілінгуsа: після нього дівчина точно захоче зайнятися диким сеkсом.
15. Легке покусування і посмоктування мочок вух не сподобається тільки найбільш бездушній особі.

16. Правила хорошого тону зобов’язують вас попередити дівчину про настання орг@зму, особливо якщо у цей момент вона займається з вами оральним сеkсом.
17. Якщо хочете запропонувати дівчині зайнятися сеkсом втрьох з вібратором, нехай він буде новим і в коробці. Дивно, але дівчину не образить те, що ви не незаймані, але образить те, що ваш вібратор знав інших жінок.
18. Уважно вибирайте освітлення для спальні: віддайте перевагу теплим відтінкам рожевого й оранжевого кольору. А ось синіх, зелених і фіолетових кольорів лампи уникайте: при них всі схожі на небіжчиків.
19. І ще про освітлення: краще взагалі без нього. Жінок розкріпачує сеkс у повній темряві.
20. Як би вам ні хотілося орального сеkсу, не схиляйте до цього дівчину, підштовхуючи її голову вниз. Це не по-джентльменськи.

21. А якщо вона вже займається з вами оральним сеkсом, ні в якому разі не натискай їй на голову руками. Партнерка повинна відчувати себе вільно і комфортно, щоб, щонайменше, не вдавитися, а як максимум, самій отримати задоволення.
22. Якщо партнерка пишна, не треба брехати їй, стверджуючи, що вона худа. Краще захоплюйтеся її розкішними жіночними формами. Власне, тому вона вам і сподобалася, правда?
23. Якщо під час кунілінгуsу в рот вам потрапила волосина, дістаньте її непомітно від партнерки. Не перетворюйте все дійство на спектакль з випльовуванням.
24. Якщо постійна партнерка (наприклад, дружина) заявляє, що не хоче сеkсу, розташуйтеся поруч і демонстративно почніть мастурбувати на її фотографію. Але не повторюйте цей фокус частіше разу на рік: накопичувальний ефект відсутній.
25. Якщо ви побачив у фільмі “Гарячі стюардеси в костюмі медсестер – 3” позу, яка запала вам у душу, але ваша партнерка категорично проти, – змиріться. Фізіологія у всіх різна.

Ну і не забувайте експериментувати, запитувати та радитися. Пам’ятайте про те, що задоволення повинні отримувати не лише ви, а й ваша обраниця!

Джерело