Між нами, дівчатками: 10 сексуальних порад для кожної жінки
Життєві поради

Між нами, дівчатками: 10 сексуальних порад для кожної жінки

Для того щоб чоловіки вважали тебе сеkсуальною – в першу чергу потрібно відчувати такою себе. Дівчина, яка знає, що вона бажана і подобається собі – сеkсуальна апріорі.

Що ж потрібно для того, щоб чоловіки побачивши тебе навіть ненакрашеною і в оверсайз балахоні думали про те, що ти – суцільне втілення сеkсу?

1. Думай про сеkс.

Вважається, що чоловіки думають про сеkс набагато частіше, ніж жінки. Можливо, саме тому їм хочеться його більше, ніж нам. Але це лише ВВАЖАЄТЬСЯ. Насправді ми хочемо сеkсу не менше і думаємо про нього іноді навіть частіше за чоловіків. Спробуй фантазувати про інтим протягом дня, згадувати, як це було, мріяти про те, як це буде. Твоє лібідо відразу підскочить, і якимось чуттям це відчують всі чоловіки навколо.

2. Торкайся до себе.

По-перше, це сеkсуально. І ого, як сеkсуально! По-друге, це єдиний спосіб пізнати себе, що ти любиш, де тобі приємно, як тебе треба пестити. А якщо ти будеш знати, що тобі потрібно, задоволення більше від тебе не вислизне.

3. Для сеkсу підходить будь-який настрій.

Ти зла або роздратована? У тебе почастішало дихання, кров прилила до обличчя, м’язи напружені? Нічого не нагадує? Під час сеkсуального збудження нерідко ми відчуваємо те ж саме. Хороша коханка, яка по-справжньому любить сеkс, обходиться без квітів і свічок і в будь-якому стані знайде енергію для пристрасного проведення часу в ліжку.

4. Насолоджуйся собою.

Роби собі подарунки, носи красиву білизну, користуйся дорогими парфумами просто так, їж смачну їжу. Але! Це не все. Коли ми щось дуже любимо, ми за цим доглядаємо і піклуємося про нього. Так що люби своє тіло повноцінно: займайся спортом, харчуйтеся правильно, дихай свіжим повітрям, багато спи і займайся сеkсом.

5. Полюби наготу.

Чим більше часу ти проводиш оголеною наодинці з собою, тим краще ти дізнаєшся своє тіло, звикаєш до нього, закохуєшся в нього. І тим впевненіше і комфортніше ти будеш відчувати себе одягненою.

6. Фліртуй.

Як би сильно ти не була закохана, в якому б не була настрої, пам’ятай, що навколо тебе безліч чоловіків. Не закривайся від них. Обмін енергією між статями всіх нас тримає в тонусі.

7. Роби перший крок.

Більшості чоловіків подобається, коли жінка сама підходить познайомитися, заводить розмову або ініціює сеkс. Забудь про те, що чоловік головний! Сама вибирай коли, з ким і як. Бути відомою дуже комфортно, не потрібно ніякої відповідальності. Зате повз тебе проходить безліч речей, які ти б хотіла, але ніколи не отримаєш, поки не підеш їм назустріч.

8. Чекай, що твій коханець буде хороший в ліжку. Вір в свого партнера.

Чим щиріше ти будеш ним захоплюватися, тим більше зусиль він буде прикладати, щоб виправдати твої очікування. Шукай в ньому хороше і обов’язково знайдеш!

9. Вимагай орг@зму.

Без орг@зму твоє сеkсуальне життя ніколи не буде повноцінним. І жоден люблячий, щедрий і турботливий партнер не буде тебе задовольняти. А без цього сеkс тебе розчарує. Кому хочеться займатися тим, що його розчаровує? Так що не бійся сказати це своєму чоловікові, говори з ним, змушуй розуміти твоє тіло, і не зупиняйтеся, поки не отримаєш потрібний “заряд”.

10. Сеkс – це вибір.

Ти думаєш, що сеkсуальними народжуються? Неправда. Що ти дуже втомилася? Порожня відмовка. Ти не подобаєшся чоловікам? А ти питала? У тебе може бути мільйон причин не займатися сеkсом. І тільки одне бажання ним займатися. І якщо ти вирішиш знайти для нього час і можливість, ніщо тебе не зупинить.

За матеріалами