Як поцілувати чоловіка, щоб він ніколи тебе не забув
Натхнення

Як поцілувати чоловіка, щоб він ніколи тебе не забув

«Я – шанувальник поцілунку. Жодний інший акт не є таким інтимним. Легке всмоктування, цмокання губ, грайливий укус, глибоке проникнення язиком — добрий поцілунок подібний до джазу, імпровізації мелодій, кокетливих стакато та пристрасного бурхливого крещендо.

Хороший поцілунок – це фізична взаємодія, як сеkc, але більш еротична.

Моє перше знайомство із поцілунком закінчилося погано. Юлі і мені було по 14 років, і ми зустрілися вдруге. Провівши її до будинку, ми зупинилися один перед одним, вона нахилила голову, приклала відкриті губи до моїх і, використовуючи поєднання слини та всмоктування повітря, влаштувала повітряний засос і в цей час вторглася в мій рот язиком.

Я уявив собі вугра або водяного змія, або, можливо, стрічкового хробака, і до мого горла підступив ком. Я спробував зупинити її язик, але вона безладно крутила ним і відштовхувала мене. Я не міг дихати.

Потім я рефлекторно закрив їй рота рукою. У 14-річному віці є недоліки.

Юля не знала головного правила поцілунку: це розмова.

Немає нічого поганого в тотальній навалі язиків, але якщо ваш співрозмовник не просив про це, тоді ви більше лякаєте, ніж збуджуєте. Я навіть не зателефонував Юлі, щоб розлучитися з нею, вважаючи, що дівчина зрозуміла мій натяк із затиканням її рота рукою.

Я почерпнув чимало натхнення від своєї першої дівчини Христини – мого золотого стандарту щодо поцілунків. Наш перший поцілунок був для мене одкровенням. Я страшенно нервувався, коли ми підійшли до її вхідних дверей і став сумніватися, що взагалі маю її цілувати.

Але вона зробила хід конем. Вона взяла мене за зап’ястя, заклала руки за спину, встала навшпиньки і притулилася своєю нижньою губою до моїх уст, запустивши мою верхню губу між її.

Потім усе було закінчено, і ми побажали один одному на добраніч. Після цього я прокручував наш поцілунок у свідомості днями. Її губи та натяк на язик не виходили з моєї голови. Мене охоплювала гордість, що я не схибив і діяв як чоловік, фактично, поцілувавши її першим.

Чудовий поцілунок змушує вас почуватися чудово.

А найбільш пристрасний поцілунок належить моїй нинішній дівчині Каті. Коли ми вперше зустрілися, вона не любила цілуватися. Вона думала, що це непотрібне, нудне заняття. І чимось нагадувала мене в невдалій юності.

Для Каті поцілунок був лише кроком до того, що відбувалося далі. Внаслідок цього вона не могла побачити всі можливості поцілунку. Але моє терпіння, кропітке навчання і часта практика дали свої плоди. Я виявив, що у неї немає проблем із грайливим поцілунком. Вона завжди повертала поцілунок із укусом і насолоджувалася фліртом.

Через деякий час поцілунки стали довшими. Катя почала розуміти, що добрий поцілунок, як вірш, пропонує більше ніж просто слова, висловлюючи почуття, які люди можуть розділити лише побічно. Її творчість була хвилюючою. І, зрештою, вона стала шанувальницею поцілунку, як і я».

За матеріалами