Корейський гороскоп: як група крові впливає на ваш характер, кохання та життя
Цікаво знати

Корейський гороскоп: як група крові впливає на ваш характер, кохання та життя

На характер люди впливає не тільки дата народження чи ім’я, а й група крові, переконані астрологи.

Відповідно до корейського гороскопу, людей можна розділити на чотири групи:

Тип 0 (І група) – мисливці

Людей з першою групою крові корейський гороскоп називає мисливцями. Це люди з потужною внутрішньою силою, вони сповнені сил й цілеспрямовані. Навіть у доволі екстремальних ситуаціях вони зберігають тверезий погляд на стан справ, і переважно покладаються лише на себе.

Уже в молодому віці вони можуть досягти хорошого фінансового успіху, адже вирізняються працьовитістю, оптимізмом та сміливістю. Мисливці часом мають проблеми з близькими людьми через свою надмірну прямолінійність. Найкращий союз для людей з першою групою – це партнери з другою та третьою групами крові.

Тип А (ІІ група) – господарі

Взірцеве терпіння – це про людей з другою групою крові. Кидати справи на півдороги – це не про них. Вони дуже старанні в роботі. Не бачать меж у перетворені свого помешкання на справді затишне місце, і намагаються облаштувати його якнайкраще.

Їм дещо важко братися за нові справи. Але їх точно ніхто не звинуватить у відсутності справедливого погляду на речі. Господарям треба вчитися відпочивати та відриватися від роботи. Найбільше їм підходять люди з першою групою крові.

Тип В (III група) – мандрівникиє

Якби емоції не переповнювали людей з третьою групою крові, вони ретельно приховують свої справжні почуття. Навіть коли емоцій – через край. Попри таку видиму прохолодність – це творчі особистості, вони доволі вразливі.

Мандрівникам важко постійно жити на одному місці, тож нерідко вони створюють свій світ мрій і фантазій. Але при цьому вони вміють вчасно приймати рішення та знаходити розв’язок будь-якої проблеми. Їх найкращий партнер – це люди з четвертою групою крові.

Тип АВ (IV група) – філософи

Просуватися кар’єрою і взагалі вести справи їм допомагає вміння знаходити спільну мову з людьми, і бути «королем комунікації». Астрологи вважають їх сильними лідерами, але не позбавленими відчуття романтики. Їм складно приймати рішення. Люди з четвертою групою крові інтелігентні, добрі та дотепні.

Коли їх переповнюють емоції, вони можуть втрачати зв’язок з реальністю, а їх вчинки у такий момент можуть бути необдуманими. Найкращим партнером для них будуть такі ж філософи.

За матеріалами