7 ознак сильної хімії між двома людьми
Життєві поради

7 ознак сильної хімії між двома людьми

Хочете – вірте, хочете – ні, але хімія між людьми – це не завжди про те, що «О, я його так люблю!» і «Вона мені дуже подобається!»

Іноді це буває набагато тонше. Ви можете навіть не усвідомлювати, що між вами та іншою людиною є потужна хімія – доки не починаєте помічати дивні речі, які робить він чи ви самі.
Сильна хімія може виникнути навіть із тією людиною, на яку, як здається, ви взагалі не звертаєте жодної уваги, або навіть з тим, з ким у вас склалися антагоністичні стосунки.

Тому поговоримо про те, як виглядає хімія. Ось сім ознак, на які потрібно звернути увагу, коли ви відчуєте інтерес до тієї чи іншої людини:

1. Магнетизм та близькість

Якщо вам здається, що ви відчуваєте фізичне тяжіння до будь-якої людини (або вона сама фізично «притягується» до вас), це явно вказує на сильну хімію, яку ви відчуваєте обидва або, принаймні, один з вас.

Хімія сильно зближує людей фізично. Ви не просто дивитеся один на одного, перебуваючи у приміщенні з іншими людьми, ви розумієте, що між вами двома особливі зв’язки. Ви відчуваєте взаємне бажання бути поруч і пізнаватисодин про одного якнайбільше.

2. Зоровий контакт

Говорячи про зоровий контакт, ми маємо на увазі не лише погляд. Ми всі постійно поглядаємо один на одного. Але коли у вас виникає хімія з будь-ким, ваші очі буквально «приклеюються» до нього!

Навіть якщо ваша увага повинна бути зайнята зовсім іншими речами, розум постійно відволікається на людину, що цікавить, і саме тому ваші очі роблять те ж саме.

3. Тактильний контакт

Однією з найхарактерніших ознак хімії є бажання торкатися об’єкта симпатії. Але, чесно кажучи, ми зазвичай не думаємо про себе: “Він мені подобається … Я збираюся до нього доторкнутися, ууууу!”

Це радше підсвідома реакція. У процесі флірту ви самі того не помічаючи починаєте торкатися людини, яка вам подобається (наприклад, до її руки або плеча). Іноді по вас обох ніби пробігає електричний розряд, наприклад, коли ваші руки знаходяться в близькості, або коли ви випадково торкаєтеся один одного.

Ви раптом відчуваєте незручність від цього дотику. Ви обидва відчуваєте, що відбувається, навіть якщо не можете зрозуміти, що саме.

4. Все так дивно

Ви відчуваєте дивну напругу та незручність. Деякі люди вважають, що це може бути викликане тим, що ваш свідомий і підсвідомий розум перебувають у протиріччі.

Ви підсвідомо знаходите цю людину привабливою, але ваше «его» (яке формує особисту ідентичність, уявлення про людину, якою ви хочете бути) поки що не готове повністю визнати того, що ви відчуваєте цей потяг.

5. Ви дражните один одного

Ви відчуваєте в собі сміливість сказати людині, до якої вас тягне, те, що ніколи не сказали комусь іншому. Ви обоє повільно виштовхуєте один одного із зони комфорту, перевіряючи, що насправді відчуває кожен із вас.

Люди, які відчувають сильну хімію, часто дражнять або жартують один над одним за допомогою навідних питань, двозначних натяків, часто несучи будь-яку ахінею.

Ви відчуваєте, що можете говорити з цією людиною про що завгодно? Не приймайте це як належне – адже такого не буває з людьми, з якими ви не відчуваєте особливу близькість.

6. Сміх та легкість у спілкуванні

Так, ви можете почуватися ніяково на самому початку, але з часом спілкування стає все простішим. Ви починаєте більше сміятися з жартів один одного. Ваш голос стає м’якшим, а його – глибшим.

Це, мабуть, найважливіший фактор: ви не відчуваєте, що ваше спілкування є натягнутим, ви поводитеся цілком невимушено. Сильна хімія – це коли вам не доводиться спеціально вигадувати теми для розмов та почуватися не у своїй тарілці. Чим більше незручних моментів у вас у спілкуванні, тим слабша ваша хімія.

Хороша хімія означає, що ви маєте схожі думки, схожі плани і вам легко спілкуватися один з одним. У процесі розмови з такою людиною ваш розум не рефлексує, і вам не доводиться постійно аналізувати свої думки. Ця людина вам подобається все більше і більше, і ви із задоволенням спілкуєтеся з нею.

Гармонійні пари неважко впізнати навіть з мови тіла. Наприклад, часто можна помітити, що пари з сильною хімією рухаються плавніше, ніби вони розуміють один одного з півслова або передбачають рухи один одного. Їхня взаємодія схожа на танець у вільному стилі. Їхні рухи синхронізовані, а спілкування ніби відбувається на підсвідомому рівні.

7. Інші люди також помічають вашу хімію

Зрештою, не варто недооцінювати спостережливість ваших друзів та членів сім’ї. Вони часто виявляються чудово обізнаними про ваше захоплення – і, що ще важливіше, про те, як це впливає на вас та вашу кохану людину. Вони бачать, як ви фліртуєте, як по-особливому сперечаєтеся і те, яке дивне напруження створюється між вами, коли ви намагаєтеся з’ясувати почуття один одного.

Зазвичай від пильного погляду ваших близьких людей не вислизають навіть такі ледь помітні речі, як надто тривалі обійми та потискання рук.

Однак не варто забувати, що хімія спрацьовує найкраще, якщо ви відчуваєте впевненість у собі та своєму власному житті. Якщо вам здається, що ви надто незграбні або сором’язливі, спробуйте більше спілкуватися з різними людьми. З часом ви освоїте мистецтво флірту, і ваше спілкування з людиною, яка сподобалася, буде проходити легко, природно і весело!

За матеріалами