Чоловіки з цими іменами шукають гострих відчуттів на стороні
Цікаво знати

Чоловіки з цими іменами шукають гострих відчуттів на стороні

Представників цього “топа” краще обходити за версту. Це чоловіки-власники, у яких сексуальна енергія б’є через край. Одні на стороні шукають гострих відчуттів, інші — нових муз.

Астрологи вважають, що можна легко дізнатися характер людини, якщо ви знаєте її ім’я. Адже саме імена таять в собі справжнє призначення, з яким ми прийшли в цей світ. Вони навіть можуть підказати, як люди будуть будувати сімейне життя. Так, імена деяких чоловіків володіють особливою енергетикою.

Лев

Ім’я грецького походження Лев за старих часів давали новонародженим, щоб наділити якоїсь надсилою. Володарі цього імені — ставні чоловіки, ваблять жінок своєю красою. Левам несказанно лестить увага протилежної статі, проте своїм коханим вони не зраджують. Але не спокушайтеся: може, Лев і не піде наліво, але шлюб у нього буде не один. Причому такий чоловік — відомий власник, він продовжить підтримувати відносини з колишньою дружиною, коли буде зустрічатися з нинішньою.

Петро

Ім’я Петро з давньогрецької мови перекладається як “скеля”, “камінь”. Для носіїв цього імені дуже важливі інтимна близькість, їх сексуальна енергія безмежна. Петри готові експериментувати в ліжку і перебувають у вічному пошуку гострих відчуттів. Якщо дружина до таких сюрпризів не готова, чоловіки з цим ім’ям з легкістю будуть зраджувати, закрутять роман на стороні. Що цікаво, Петрам важливий сімейний статус, тому після розлучення самотніми їм бути недовго.

Тимофій

Ім’я Тимофій має грецьке походження — від “тимофеос” (“шанує Бога”). Носії цього імені — люди творчі. І, коли законна дружина починає дратувати, перестає надихати, Тимофії буквально зриваються з ланцюга. Знайшовши нову музу, чоловіки з цим ім’ям одружуються знову.

Джерело