Слідуй за цими правилами і тебе будуть хотіти всі чоловіки!
Гумор та позитив

Слідуй за цими правилами і тебе будуть хотіти всі чоловіки!

Я ніколи не страждала від нестачі чоловічої уваги. Навіть коли я довго залишалася одна, мені вистачало тих залицяльників, які претендували на мою прихильність. І так було завжди.

Я не пам’ятаю часу, коли мій корабель сексуальності був викинутий на берег Штилю і Засухи. Завжди знаходився чоловік, який гідно міг оцінити мою жіночу натуру. Одного разу я задумалася, як це відбувалося? Справа в тому, що я ніколи не відрізнялася небаченою або хоча б середньостатистичною красою.

Я приваблива. Про мене пишуть в книгах, коли хочуть ввести третього персонажа-антагоніста. Наприклад, Джон Фаулз любить таких героїнь. Всі вони не стільки красиві (або навіть симпатичні), скільки чарівні, живі. «Вона не була красивою, а часто – навіть і симпатичною. Але, з’єднуючись, її чесноти (витончена хлоп’яча фігурка, бездоганний вибір одягу, граціозна хода) зачаровували» [Джон Фаулз, «Волхв»].

Ось і я про те ж. У школі я була майже гидким каченям. Ця незграбна фігура, позбавлена ​​пишних форм, несиметричне обличчя, широкі брови (ну, з цим мені поталанило, і я дала маху, коли вирішила їх вищипнути). Але хлопчики буквально так і липли. Вони повторювали, що я красива, але на ділі все було трохи інакше.

На тлі своїх красивих подруг я завжди була більмом на оці. У них ця бездоганна шкіра, ідеальна укладка, манікюр принцеси, а поруч стояла я: в тімберлендах, з пучком розпатланого волосся і проблемним лобом.

Але так виходило, що у мене бурхливе особисте життя було, а у багатьох з них – ні. Вони заламували мені лікті, випитуючи секрет, але тоді я не знала, в чому справа. До певного моменту.

Насправді чоловіки хочуть не комбінацію макіяжу, манікюру і укладки, а сам факт володіння. Для них будь-яка нова пасія – це підкорення Евересту, підківка коня, управління спорткаром. Рідкісний самець хоче пасивну, неемоційну ляльку, у якої всі лінії на своїх місцях. Вони хочуть живих.

Тому я розповім кілька секретів з особистого архіву, які показали свою ефективність на практиці. Але спочатку подивися, на чий алгоритм рівнятися.

Перше: будь енергійною.

Твоє бажання багато говорити, багато усміхатися, багато лаятися, багато випивати вітається. Манірні посмішки, дотримання вікторіанського етикету і благочестя були доречні в 18 столітті. Зараз чоловіки не готові витрачати вічність і кращі роки, щоб розгадати великі таємниці душі гордої імператриці – в світі Марії Іванової. Вони хочуть, щоб ти була відкрита і енергійна, не сиділа в одній позі, як китоглав, а була рухомою і динамічною.

Друге: будь відвертою.

Чоловіки вже давно зрозуміли, що в жіночій голові щодня дає концерти хор Турецького, тому розібратися, що насправді там діється, просто неможливо. А пані ускладнюють це завдання повним небажанням йти на поступки і грою в «Дівчину, якою я не є». Будь відвертою! Скажи, що ти вважаєш його гарячим і сексуальним, признайся, що не вмієш згортати язик трубочкою (і продемонструй), або зовсім позбавлена ​​слуху і голосу (це мій золотий коник). Не бійся здатися дурною, ранимою або безглуздою, чоловік побачить тільки твою сміливість. І захопиться нею.

Третє: умій бути йому другом.

Якщо подивитися на статистику, то приблизно в 80% випадків моїми майбутніми залицяльниками і коханцями ставали хлопці, з якими я до цього інтенсивно і міцно дружила. Спочатку вони бачать в тобі цікаву особистість: живу, активну, а потім починають розглядати жінку: пристрасну, хижу, сильну. У якийсь момент вони усвідомлюють, що ти відмінно їх розумієш, ви відмінно ладите, і у них з’явиться інтерес «спробувати тебе». Розкрити весь твій потенціал.

Четверте: будь божевільною.

Але не в кращих традиціях Хічкока або Тарантіно – не треба ось цих грандіозних ідей на кшталт «Давай підпалимо сарай!». Твоя сміливість, твій нонконформістський характер, твоя енергія застануть його спочатку зненацька, але кожен чоловіки, десь на задвірках своєї свідомості, завжди гадає, а чи будеш ти такою же божевільною в ліжку, як і в житті. Він розуміє, що ти абсолютно хвора, раз ти не соромишся відпускати такі жарти або готова спробувати фрістайл сноуборд, але це його і вабить, інтригує.

П’яте: умій дивитися в очі.

Це недооцінена порада, яка працює краще, ніж пряме запрошення до злягання. Ми перестали дивитися в очі один одному, постійно відводячи їх в сторону і ховаючи в плитках підлоги. Хоча прямий, чесний, викликаючий і відвертий погляд здатний сказати більше, ніж всі інші слова. Ти пронизлива в цей момент, ти дзвінка і з тобою хочеться бути.

Шосте: навчися сексуальності.

В принципі все це, що я описала вище, вже є каталізаторами пробудження твоєї внутрішньої жіночої сили, але не до кінця. Сексуальність буває вроджена, а буває – придбана. І добитися її не так складно, як здається. Умій фарбувати губи червоною помадою і гордо носити її по вулиці, вмій пробувати ексцентричні наряди і гармонійно поєднувати їх зі своєю фігурою, вмій граціозно плисти на підборах і вмій променисто усміхатися. Сексуальність – це щось живе, пластичне, відверте, але бажане.

Я б могла довго продовжувати, що ще треба зробити, щоб не дивлячись на свою непоказну зовнішність чоловіки почали тебе хотіти, але поки досить. Як тільки ти застосуєш ці шість порад, всі інші таємниці почнуть ставати яснішими. Ти навчишся розмовляти з чоловіками на їх мові, а вони – побачать, яка ти всередині.